Куманово
                           
1240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


175.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 ное 19:31Промовирано

Plac od 600m2 vo naselba Jane Sandanski (Babin Dol)

EKSTRA urbanizirano gradezno zemjiste od 600m2 vo naselba Jane Sand...


33 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јул 21:44Промовирано

Se izdava ducan

se izdava ducan 25 m2 vo centar na ulica ilindenska 40 , kompletno ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

30 јан 11:56se prodava vikendica go german(pklishte)

se prodava Vikendica vo Selo Pkliste German moze i kluc na raka. i...


38.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
40.000 €
Куманово

Викенд куќи

30 јан 09:41Izdavam kukja za kancelarii igroteka ili ziveenje

Samo na ovoj broj: 078305130 078305130 Kaj bunarce levo od soko...


220 €
или предлог цена
30 јан 09:17PRODAVAM PLAC 352m2 vo VINCE

Плацот е наменет за градина, бавча, 352m2. с. Винце. Чист имотен лис...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Куманово

Плацеви и Ниви

30 јан 08:59СЕ ПРОДАВА НИВА ВО Н. КАРПОШ КУМАНОВО

Се продава нива 11.000 метри квадратни во н. Карпош, Куманово. ул. 45...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јан 20:14Bedinje stara kukja so golem plac

Se prodava vo Bedinje stara kukja so plac od 1100m2 so moznost za izg...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 јан 16:36Plac na industriska Bedinje

Se prodava plac do Agro kumanovo ,od 1600 m2 ,gradezno zemjishte za s...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јан 16:36Kupuvam stan od 70 do 80 kvadrati

Plakam kes moze i 2 po 50 kvadrati


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 јан 13:51KUPUVAM GARAZA VO CENTAR ILI OKTOMVRISKA KUMANOVO

KUPUVAM GARAZA VO CENTAR NA KUMANOVO ILI OKTOMVRISKA Revolucija ,Ekon...


500 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

29 јан 12:32Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 јан 10:24Stan so moznost za gradba

Se prodava stan so dvorno mesto od 260m2 so moznost za gradba A2, P 4...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 јан 22:20DVA PLACA NA SAMIOT PAT ZA PALANKA BUGARIA MLADO NAGORICANE

Prodavam dva placa na samiot pat za Palanka i Republika Bugaria na sa...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 јан 11:53Се издава дуќан под кирија

Дуќанот е нов до сега не е издаван под кирија,со површина од 20 m2, с...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

28 јан 10:28КУЌА (КАРАБИНА)

Се продава Куќа(карабина) во населба Карпош - Куманово


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 јан 22:12СЕ ПРОДАВА НИВА ВО РОМАНОВЦЕ КУМАНОВО - ПРЖАР !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА НА МЕСТО ВИКАНО ПРЖАР, СО ШАХТА С...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 17:19СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ТАБАНОВЦЕ ДО АВТОПАТ !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ТАБАНОВЦЕ, НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ДО АВТОПАТ ПОГ...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 17:18GOLEM PLAC NA VLEZ VO S.ROMANOVCE

SE PRODAVA GOLEM PLAC VO S.ROMANOVCE, SO GOLEMINA OD 3488 M2, PAT IMA...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 17:18Ul.Biljanovska-Se prodava gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste od 3437m vo Kumanovo na ul.Biljanovska s...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 15:11SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET OD NADVOR ISTO STA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 јан 12:30Plac na izlez od Kumanovo prema Pcinja

Se prodava plac od 17000m2 na 5km od Kumanovo prema Pcinja,pred kamen...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 10:51PRODAVAM - MENUVAM ZA KOLA, IZDAVAM

Menuvam trafika za kola ili drugo - dajte ponuda , izdavam za 3000 de...


700 €
или предлог цена
27 јан 07:27Се продава нива во с.Речица-Куманово

Се продава нива во с.Речица-Куманово погодна за изградба на индустрис...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 јан 17:21SHITET SHTËPIA AFËR MARKETIT ARDI KUMANOVË

SHTËPIA POSEDON TË GJITHA DOKUMENTAT, TË GJITHA NË EMRIN TIM! PËR IN...


209.999 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јан 16:33PRODAVAM PLAC 1100 m RAJKOVA KUĆA...KUMANOVO

Prodavam plac 1100 m vo rajkova kuća so priklucok voda struja kanal.....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 јан 16:26Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
26 јан 13:52Se izdava deloven prostor 330m2 vo naselba Karposh

Se izdava deloven prostor pogoden za kancelarii, izlozben ili magacin...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 13:52Prodavam renovirana kukja

Pozadi restoran Doma , na 30m od kruzen tek, cvrsta gradba so dve plo...


42.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јан 12:08Izdavam ednosoben stan za kratok dolg prestoj

Ednoseben stan na kruzen tok, na bul. 3 mub ,pozadi restoran Doma, ko...


220 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јан 12:07Izdavam apartman studio stan kratok dolg prestoj

Garsonjera namestena na bulevar 3 mub do alfa ,silk road banka , st...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јан 12:06ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
26 јан 10:51Se prodava niva vo atar na selo dobrashane

se prodava niva vo atar na s.dobrasane cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 јан 23:07Семејна куќа на ул.Моша Пијаде

Куќата се наоѓа на 400 метри од центарот на градот во близина на Спор...


220.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 јан 23:03Se prodava semejna kuca vednas vseliva

Se prodava kuca na ul Stojan Arsov br.8 kompletno opremena so instala...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 јан 20:26Polihrono Vila Bella Marija

Za leto 2020 Bella Marija se naodja na 50 m do plaza so dve spalni ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 јан 17:57SE PRODAVA NIVA 3200m2

SE PRODAVA NIVA 3200m2 Se prodava niva kaj Smiljcanska shkola Opstin...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 јан 09:55Plac od 2000m2

Se prodava plac od 2000m2 na nikuljski pat 800m od hotel satelit ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јан 22:10Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 јан 20:59Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava namesten stan .Stanot e opremen kompletno so se sto e potre...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 јан 20:59SE IZDAVA DUĆAN

Se izdava dućan pod kirija na ul.Oktomvriska Revolucija sproti Staklo...


12.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 јан 17:40Се продава куќа на одлична локација

Се продава семејна куќа на одлична локација во Куманово, на 10тина ми...


130.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јан 17:39Страна 5 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам