Куманово
                           
1240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Kukja

Se Prodava Kukja 252m2 (nedosredena) na lokacija pukovsko vednas do s...


111.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 фев 07:14Промовирано

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Plac od 600m2 vo naselba Jane Sandanski (Babin Dol)

EKSTRA urbanizirano gradezno zemjiste od 600m2 vo naselba Jane Sand...


33 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јул 21:44Промовирано

Градежен плац во Куманово

Се продава гардежен плац во куманово поточно о населба Доброшане на п...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 јан 19:37Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252

Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 јан 17:08Se prodava vednash vseliva kuka 071 526 386

070 799 252 071 526 386


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 јан 17:08Se prodava kuca

Kucata e dvospratna so dvor i garaza odma do pat.Za povece informacij...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 јан 11:12Урбанизирано земјиште

Се продава урбанизирано земјиште во индустриска зона на пат за Бугари...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 јан 20:38PRODAVAM NEKOLKU PLACA VO SELO GRADISTE -KUMANOVSKO

PRODAVAM : 4 PLACA (LIVADA) POGODNI ZA IZGRADBA NA VIKEND KUCI I PL...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 јан 22:18КОПЛЕТЕН ЛУКСУЗЕН ИМОТ ВО с.ГРАДИШТЕ,КУМАНОВСКО

155.000 € Цената е фиксна Квадратура: 294 m² Број на со...


155.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 јан 22:18Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 . Kompletno namesten i oprem...


400 €
или предлог цена
17 јан 22:17Parcela plac niva za fotovoltaici

Se prodava parcela od 42.822 m² pogodna za fotovoltaici, 5ta klasa ze...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 јан 20:58Se iznajmuva apartman ili sprat kako deloven prostor

Se iznajmuva namesten apartman kako sprat od kukja so poseben vlez od...


400 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 јан 13:00Kukja Renovirana spremna za ziveenje

Kukjata e renovirana. Vednas osposebna za ziveenje so greenje na drva...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 јан 12:19Se prodava stan

Se prodava renoviran stan vo naselba Goce Delcev Info na 070390643


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 јан 21:44Plac vo Zubovce Kumanovo do prugata

Placot e pogoden za vikendica vednas do do patot vo Supli kamen sto v...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 јан 18:24Plac vo Zubovce Kumanovo do prugata

Placot e pogoden za vikendica vednas do do patot vo Supli kamen sto v...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 јан 18:15Купувам стан од 40 до 60 м2

Преферирани опции: - една спална - тераса - полу наместен или наме...


880 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 јан 16:11Se izdava stan

Se izdava stan pot kirija za dolgo prestoj stanot e mobilirano cel k...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 јан 13:32Karabina , vikendica i niva vo dobrosane , доброшане

Se prodava karabina i niva od 2962 kvadrata vo selo dobrosane , infor...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јан 13:00Plac

Se prodava ili iznajmuva plac vo naselba Pero Cico(banevo trlo)ul.Gju...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јан 12:07Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt:povrsina 52m2i podrumski del 43m2 na bul Okt...


400 €
или предлог цена
14 јан 10:18ПЛАЦ на 1км од ЦЕНТАР НА ГРАДОТ - НАРОДНА РЕВОЛУЦИЈА

Се продава плац на ул. Народна Револуција на само 1км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 јан 21:44Kukja na ul.Abdula Presheva br.31. Divo Naselje

Se prodava kukja na ul.Abdula Presheva br.31. Za podetalni informacii...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 јан 08:52KUKA VO KUMANOVO NA 2 SPRATA 246 m2

Prodaavam kuka vo kumanovo na ul.Mladen Stojanovikj centralno greenje...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 јан 20:12niva vo staro nagoricane

prodavam niva vo staro nagoricane cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 јан 20:12NIVA PLACEVI 4300m2 Igo Trickovic ul 405 POVOLNO

ITNO I POVOLNO ! Se prodavat Placevi ili cela niva na ravna parcela ...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 јан 15:23Mala Kukicka so Parcela 2000m2 vo Bejtovi nivi

ITNO I POVOLNO! Se prodava niva-Bavca so mala stara kukička vo Bejto...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 јан 15:22Guma za motor 170/60R17

Se prodava guma za motor 170/60 R 17 Marka Pirelli Scorpion Trail I...


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

12 јан 13:17Prostori

Se izdava prostoria struja industriska vodo vo ulaz na dvete strani...


123.456.789 €
или предлог цена
11 јан 16:13ПЛАЦ НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ ДО МАГАЦИНОТ

Се продава плац на самиот пат за Четирце од 4.417м2, веднаш до поране...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 14:07ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ

Се продава плац во близина на патот за Четирце 1878 м2, КО Горно Коња...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 14:07Се продава обработливо земјиште во атар на село Четирце

Се продава обработливо земјиште во атар на село Четирце и Горно Којна...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 16:51Плац во бабин дол

Плац во бабин дол 483м2 Цена по договор Број:078 200 687


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 16:23Objekt

Se prodava objekt od 1320 m2 vo industriska zona kumanovo poseduva go...


250 €
или предлог цена
10 јан 15:20Se kupuva stan do 60 kvadrati

Kupuvam stan do 60 kvadrati Samo da ne e na posleden sprat od zgrada


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 јан 11:35Se prodava del od kukja

Se prodava kukja vo zeleni rid, dva sprata so dvorno mesto. Laste:0...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 јан 16:41shiten banesat dhe toka-ara

shitet toka ne Lubidrag me 36.500 m2 si dhe banesat ne kumanove 51m2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 јан 13:00Semejna Kuca Naselba Pero Cico

Dron Video: https://youtu.be/9m1s-c_ApLA Se prodava semejna kuca...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 јан 20:19Се продава нива

Се продава ниви во село Пчиња 1700м2.


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 јан 05:54Se prodava kukjavo monopol

078740842


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 јан 21:18Плац за викендица

Се продава плац погоден за викендица и земјоделски култури, со локаци...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 јан 23:29KUPUVAM NIVA VO RECICA

Kupuvam niva vo recica i ololina do 2 hektara , ponudete i na email.p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 јан 20:51Страна 7 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам