Куманово
                           
1240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


175.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 ное 19:31Промовирано

Plac od 600m2 vo naselba Jane Sandanski (Babin Dol)

EKSTRA urbanizirano gradezno zemjiste od 600m2 vo naselba Jane Sand...


33 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јул 21:44Промовирано

Се продава плац во старо нагоричане

Плацот се наога на самиот магистрален пат во близина на старата бензи...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јан 13:12Se prodava plac

Se prodava plac vo staro nagoricane do magistralniot pat kaj starata ...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јан 13:12Куќа на ул. Ѓуро Ѓаковиќ 43 - во близина на пазарот

Продавам куќа во центар на 5 минути до пазарот и на 5 минути до Гарни...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јан 10:44Plac 5635m2 na granicen premin tabanovce

Prodavam plac na sam granicen premin tabanovce od desna strana za vle...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 дек 18:28Se izdava deloven prostor vo Kumanovo

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
30 дек 13:29Se izdava objekt za rabotilnica, fabrika ili dr.

►Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje Kumanovo, na najub...


По Договор
или предлог цена
30 дек 13:29Prodavam Stara kukja ul. Done Božinov

KUKJATA E ZA KOMPLET RENOVIRANJE ILI RUŠENJE.Se prodava kukja so plac...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 дек 11:24Plac so stara kukja na Done Božinov karši spom. Kosturnica

KUKJATA E ZA RUŠENJE ILI KOMLETNO RENOVIRANJE.Se prodava plac od 594...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 дек 11:23Se prodava plac 5300 m2

Se prodava plac povolen za izgradba,so uredna dokumentacija,legalizir...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 дек 13:40izrabotka na montazni vikendici

izraboruvame sekakov vid na montazni kukji kljuc na raka. STEFI KOMP...


5 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

28 дек 21:40Kuka vo blizina na market Selman Turizam

Za poveke informacii: 070302251 078854897


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 дек 20:02HITNO PLAC KAJ CIGLANA

SE PRODAVA HITNO PLAC SPOEN SO CIGLANA KAJ NOVATA ZELEZNICKA STANICA ...


13.320 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 дек 17:33Се продава нива во село Винце

Се продава нива во село Винце 3480 m⅔ Покрај главен пат на селото Ви...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 дек 15:11Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na Kumanovo

Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na gradot. Za ponudi kontakt...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 дек 17:31Se prodava plac vo atar na s.Dobrosane

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 дек 13:16Се продава плац

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 дек 13:16Niva za vikendica-vo Kumanovo

Nivata se naoga na 10tina km od centarot na gradot vo mesnosta Bela V...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 дек 07:48Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 35 м2 во петтокатница на плоштад.


1 МКД
или предлог цена
26 дек 20:40Se prodava plac vo Stari Lozja

Se prodava plac mesto vikano Stari Lozja ,vo Kumanovo Se naoga na t...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 дек 13:00Se prodavaat stanovi

Se prodavaat 3 stana. Edniot e pozadi Lukoil kaj pazar 31m2, drigiot ...


24.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 дек 16:17Baraka KEN - Барака КЕН

Се продава КЕН Барака, 9 м2, добро сочувана, без протекување на кров....


2.900 €
или предлог цена
24 дек 13:00SHITET PLLACI 10.000m3

Shiten placi 10.000 m3 , gjendet te cigllana vjeter, per rreth rruge ...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 дек 10:49Се продава плац во Османов рид

Се продава плац во Османов рид карши црн Бик. Цена по договор. Инфо...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 дек 21:05Се продава плац во н.Карпош

Се продава плац во н.Карпош ул.204 Цена по договор. Информации на т...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 дек 21:05SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO

se prodava stara kukja na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti doku...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 дек 06:33Se prodava kukja na odlicna i mirna lokacija

Se prodava kukja na odlicna i mirna lokacija ulica Varazdinska br.22,...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 дек 01:03Se prodava deloven prostor

Se izdava deloven prostor ,pogoden za sekakov vid na rabota,raspolaga...


По Договор
или предлог цена
20 дек 15:39Нива,плац Бедиње до пат

Се продава нива со 9939 м2 во атар на Бедиње,поточно на пат за Аџитеп...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 дек 11:37Се продава куќа во строг центар на градот

Се продава куќа во строг центар на градот Куманово Број на соби: 8 С...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 дек 08:52Se prodava niva 3988m2

Se prodava niva od 3988m2 vo s.Klecovce na jacinski pat.


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 дек 14:02se izdava deloven prostor

se izdava deloven prostor 54 m2 lokalitet star palas, vtor sprat


300 €
или предлог цена
16 дек 14:49Трособни станови Куманово

Се продаваат трособни станови во изградба, веднаш до Макпетрол на бул...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

16 дек 11:07Се продава дво-семејна куќа

Се продава куќа со два влеза, со два подруми, приземје, спрат и подкр...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 дек 11:44Kontejner (konstrukcija)

6.00x2.20m


500 €
или предлог цена
14 дек 10:59Se prodava niva vo kumanovo

Lokacija: banevo trlo


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 19:13Se prodava niva zeleznicka stanica

Se prodava niva 1700m2 zeleznicka stanica Kumanovo. Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 18:36ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 55 м2 КУМАНОВО

Во центарот на Куманово под поранешен ресторан "Рим Парис" на "Трет...


1.111.111 €
или предлог цена
13 дек 14:58Деловен простор 265 м2 Куманово

Вo центарот на Куманово,под поранешен ресторан "Рим Парис",на "Трета...


1.111.111 €
или предлог цена
13 дек 14:39MNOGU POVOLNO! Se prodava plac na vlez vo selo Studena Bara

Se prodava plac ili niva od 4300 m2 na 100m pred vlezot vo seloto St...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 дек 22:47MNOGU POVOLNO! Se prodava plac na vlez vo selo Studena Bara

Se prodava plac ili niva od 4300 m2 na 100m pred vlezot vo seloto St...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 дек 22:34Страна 8 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам