Куманово
                           
298 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:58Промовирано

Се продава Куќа во Населба Бедиње

Се продава куќа во населба Бедиње во Куманово.


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 апр 18:29NOVA KUCA

VREDI DA SE VIDI


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 апр 14:46Kuka vo Karpos Kumanovo

Prodavam kuća so adresa na ul.155 br.5 so vkupna površina od 315m2 i ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 мар 14:38Se prodava kuća

Se prodava kuća na uli Vasko Karangelovski karsi crkvata sv Mina info...


3 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мар 12:10Se prodava vednash vseliva Kukja

se prodava vednas vseliva kukja so 3 sprata po 100m2 plus potkrovje s...


165.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 мар 10:08Se prodava kukja vo blizina na TV Festa

Se prodava kuka na ul.D.Dindikj ( vo blizina na tv Festa). Kukjata ra...


56.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 мар 10:06Se prodava kukja vo blizina na TV Festa

Se prodava kukja na ul. Dragojlo Dindikj br 23 ( vo blizina na TV Fes...


87.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 мар 10:04СЕМЕЈНА КУЌА

Семејна куќа во село рецица куманово so 1400 m2 dvor ,golema garaza I...


4 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 мар 13:41Se prodava kukja na Nikola Tesla br 66

Се продава куќа на Никола Тесла бр 66. Куќата е 71м2 Дворна површин...


46.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мар 11:50Прекрасна локација

Се продава куќа во центар на градот на мирна локација на ул. Пере Тош...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 мар 15:58Se prodava / zamenuva kuca na ul. "Mosa Pijade" 72 - Proevsk

Se prodava / zamenuva kuca na ul. "Mosa Pijade" 72 - Proevski Sokak, ...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 мар 01:05Куќа со плац во Горно Којнаре

⚠️ Се продава куќа во село Горно Којнаре 👉Се наоѓа во близина на...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 мар 16:30Se izdava

Se izdava sprat od kuka so 2 sobi namesten 250 evra so site trosoci


250 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 19:20Prodavam kukja na mnogu ubava lokacika

Prodavam semejna kukja na mnogu ubava Mirna lokacija so pogled na cel...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 фев 10:11Се продава куќа во н.Карпош

Се продава семејна куќа во н.Карпош, куќата има 2 спрата +поткровје+п...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 фев 18:59Kukja na Zeleznicka Stanica - Kumanovo

Kukjata ima 5 sobi i WC, podrum, garaza i golem dvor.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 фев 19:18Se prodava kukja

Se prodava kukja zaedno so dukjan vo naselba Goce Delcev na ul Tode D...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 фев 11:00КУЌА ДО СЕЛМАН ТУРИЗАМ

Се продава куќа - може и замена за станови на ул. 11-Ноември бр.65 - ...


195.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 фев 08:25Prodavam kuca lokacija pomedju Garnizon i b.sabani skolo.

Kuca e so povrsina ot 60m m2 i dvorno mesto 200m2..Inaku kucata e n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 јан 20:23Kupuvam vseliva kukja vo Naselba Karpos Kumanovo k

Kupuvam vseliva Kukja vo Naselba Karpos Kumanovo ponudete 077987259


30 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 јан 20:54Kuka vo Kumanovo 260 m2 + dvor 250m2

Se prodava kuka vo Kumanovo so Imoten list , 260m2 + dvor 250 m2, so ...


79.799 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 јан 11:19Se prodava kuka

Vredi pogledati


68.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јан 19:05Куќа во проевце-Куманово

Се продава куќа на три спрата со изградена површина од 640 м2 од ко...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јан 19:00Kukja na ul.Esperanto ( Baraki )

Se prodava kukja na ul.Esperanto na asfalten pat .Kukjata raspolaga s...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 дек 22:45Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа од 300кв. Станбена површина 12 соби која се наоѓа бли...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 дек 13:00Се продава куќа кај Соколански парк

За повеќе информации јавете се на : 077725285 078334618


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 дек 14:16Se prodava kuca

Se prodava kuća grejanje inverter klima i drva. 3 sobi hodnik kujna...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 ное 07:55Се продава куќа Драгојло Дудиќ

Се продава куќа на улица Драгојло Дудиќ број 23, веднаш до Бајрам Шаб...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 ное 15:56ЕЛИТЕН КОМПЛЕТЕН ИМОТ ВО СЕЛО ГРАДИШТЕ КУМАНОВСКО

ПРОДАВАМ КОМПЛЕТЕН ИМОТ ВО с.ГРАДИШТЕ ,КУМАНОВСКО 25 КМ ОД КУМАНОВ...


155.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 окт 16:09СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО Н.ЗЕЛЕН РИД

Се продава куќа во Куманово на ул.Васко Карангелески бр.64 н.Зелен Ри...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 сеп 11:37Се продава куќа

Се продава куќа од 100м2 и помошна просторија од 30м2 на улица "Благо...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 сеп 18:46Се Продава Куќа

Се продава куќа со гаража и вкупно дворно место од 417м2 на ул. Теофа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 сеп 14:14Pridržava na kuca

Hitno se prodavao kuca vo dobra sostojba. Tel.071992858


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 сеп 14:03Се продава куќа со плац и хала 160 m2

Се продава куќа со површина од 60m2, со плац од 1310m2 и хала од 160m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 сеп 13:04Se iznajmuva

Se iznajmuva sprat soba kupatilo


40 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 сеп 23:57ВАЛЕРИЈ

СЕМЕЈНА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 230 КВАДРАТИ И ТОА ПРИЗЕМЕН СПРАТ ОД 30 К...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 авг 23:46СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КУМАНОВО

Се продава куќа на многу добра локација, со прекрасен поглед на градо...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 авг 21:25Се Продава Куќа

Се продава куќа со гаража и вкупно дворно место од 417м2 на ул. Теофа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 авг 22:22Се продава куќа во град Куманово / Shitet shtepia ne Kumanov

За повеќе инфо: +4915254757532 Germanija (viber&whatsapp); 071-291-...


130.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 авг 21:41Se prodava Kuca

Se prodava Kuca na ul. Vera Kotorka 25A. Kucata se naogja pomegju Nag...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 авг 19:33Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам