Куманово
                           
302 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA KUMANOVSKO ,KUKATA E 260 M2 NA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:00Промовирано

Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


300.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET SO NOVI STVARI OD N...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мај 15:08Se prodava kukja vo strog centar vo blizina na versus kafic

Se prodava kukja vo strog centar vo blizina na versus kafic, karsi bi...


48.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 22:47Se prodava Kukja

Se prodava kukja na ul. 150 br. 3 nas. Karpos Kumanovo Informacii n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 13:06Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava kukja na super lokacija, vednas do picerija i pozadi slatk...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 12:07SE PRODAVA KUCA

SE PRODAVA PRIZEMJE OD SEMEJNA KUCA SO POSEBEN VLEZ(PRIZEMJE)82 KB.PL...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 мај 17:40Куќа на главен пат во Бедиње

Куќа на главен пат во Бедиње. Дворна површина 300 м2 од кои 200 ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 мај 18:15Plac u strog centar Nagoricki pocetak

Prodavase plac na nagoricki na 30 metra ispod stopansku ili elida mar...


22 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 13:08Се продава дел од стамбена куќа

Се предова дел од стамбена куќа која е на површина од 474 м2 поделена...


115.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 07:54Се продаваат 2 куќи во центарот на градот

Се продаваат 2 куќи (стара и нова) во центарот на градот Куманово


130.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 мај 22:04KUKA VO KUMANOVO NA 2 SPRATA 246 m2

Prodaavam kuka vo kumanovo na ul.Mladen Stojanovikj centralno greenje...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 мај 18:04Се продава куќа на два спрата со дворно место

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација на ул. Александар Зд...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 мај 16:59Се продава куќа во строг центар на градот

Во центар на град Куманово се продава куќа. Таа е со комплетна докуме...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 мај 11:59Се продава куќа

Се продава куќа во населба Бабин дол во близина на амбуланта др. Соњи...


56.500 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 мај 19:52Se prodava nova kuca

Se prodava kukja nova gradba 2020 godina tri kata i potkrovje so vkup...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мај 15:36Kuca kude bunarce(sokolana)

Sprat od kuca ,poseben vlez posebno i samostojno dvorno mestood.130m2...


105.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 мај 09:29Kuka od 210m2 vo Kumanovo

Se prodava stara kuca vo centralno gradsko podracje pozadi rim-paris,...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 мај 23:11Kuka so deloven objekt

Се продава куќа на ул.Тоде Думба бр.19. Куќата е со подрум, приземје ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 мај 11:54Se prodava kukja

Se prodava kukja vo naselba Goce Delcev na ul Tode Dumba Kumanovo pot...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

10 мај 20:32Se prodavaat dve kuki i niva vo Bedinje

Se prodavaat dve kuki i niva vo Bedinje sproti fabrika FZC 11 Oktomvr...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

10 мај 18:26SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET SO NOVI STVARI OD ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 мај 10:24Se Prodava Kukja Vo Strog Centar

Se Prodava Kukja Vo Strog Centar Na Gradot So Vkupna Povrsina Od 271...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 мај 11:54prodavam kuca

Kucata e napravena 2018 •Podno greenje + radiatori •Zatvoren sist...


260.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мај 10:24SE PRODAVA KUKJA VO N.KARPOS

Se prodava kukja vo n.karpos na nikuljski pat odalecenost od samiot ...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 мај 12:52Semejna kukja 260m2 Banevo Trlo

260m2 kompletno renovirana 2019 godina so izolacija I pvc prozori vo ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 мај 07:51Kupuvam imot vo Skackovce Kumanovo

Baram imot kuka niva so voda i struja vo selo Skackovce moze da gi p...


120 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 апр 09:57Се продава куќа во строг центар на Куманово

Продавам куќа во строг центар на град во мирна улица од 250м2 и подру...


280.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 апр 20:40Се продава дво-семејна куќа

Се продава куќа со два влеза, со два подруми, приземје, спрат и подкр...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 апр 16:01Se prodava kuka na Zeleznicka Cerkeze

Se prodava Kuka od 175 m2 kvadratni i dvorno mesto od 756 m2 kvadratn...


8 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 апр 17:29Se prodava kuka so deloven prostor

Se prodava kuka na ulica 3 MUB br:144 So dvorno mesto 125 m2, stanbe...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 апр 11:01Kuka vo blizina na market Selman Turizam

Za poveke informacii: 070302251 078854897


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 апр 11:32Prodavam kukja, kuća i niva Karpoš(RajkovaKuća)

Kuća prizemje i sprat so dvor od 1300m2. Kućata se naodja vo Karpoš ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 апр 17:42се продава куќа/деловен објект

се продава куќа/деловен објект на ул ББ Гуцман карси хотел Бела Дона ...


800 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 апр 13:00Се продава куќа.Цена по договор

Се продава куќа од 257м2, со два посебни влеза и дворно место од 360 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 апр 10:11Izdavam sprat od kuka

Izdavam namesten sprat od kuka za kacelariska rabota, strani pretstav...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 апр 12:54Polihrono Vila Bella Marija

Za leto 2020 Bella Marija se naodja na 50 m do plaza so dve spalni ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 апр 19:50Baram Kuca - Nudam zamena

Se bara kuca, pozelno ponova gradba, nudam ponova gradba trosoben sta...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 апр 16:54Se prodava kuca

Kuca zad monopol do avtopat vednas vseliva so moznost za dogradba na ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 апр 12:02Се продава куќа

Се продава куќа на ул. Ѓорче Петров бр.13 во Куманово, населба Перо Ч...


31.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 апр 13:00Се продава куќа

Се продава кат од стара куќа на ул. Светозар Марковиќ бр.26А (Карап м...


11.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 апр 13:00Kuca i plac

prodavaat dve kuci ili samo edna na ulica josko ilievski karsi cigla...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 апр 11:20Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам