Куманово
                           
302 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


300.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA KUMANOVSKO ,KUKATA E 260 M2 NA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:00Промовирано

SE PRODAVA KUKJA NA ULICA JNA

SE PRODAVA KUKJA SO POVRSINA OD 380m2,I DVORNO MESTO 380m2.KUKJATA E ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 мај 17:55КУЌА ПОВОЛНА ЦЕНА - Куманово до Селман Туризам

Се продава МОЖЕ И ЗАМЕНА ЗА СТАНОВИ куќа на ул. 11-Ноември бр.65 - на...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 апр 06:49Се продава куќа на ул.Никола Тесла на 1 км од центар на град

Се продава куќа на почеток на ул.Никола Тесла бр.44 од 82 м2,со дворн...


53.333 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 апр 13:00Se prodava kuca vo Lokalitet Serava

Se prodava kuca so sredeni dokumenti i cist imoten list lokalitet Ser...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 апр 09:21Se Prodava Kuca

Se Prodava kompletno namestena kuca vo naselba Goce Delcev , na 50 m ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 апр 21:34Se prodava karabina kukja

Se prodava kukja so cist imoten list so selski vodovod i so industris...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 апр 19:29Се продава Куќа во Населба Бедиње

Се продава куќа во населба Бедиње во Куманово.


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 апр 18:29NOVA KUCA

VREDI DA SE VIDI


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 апр 14:46Kuka vo Karpos Kumanovo

Prodavam kuća so adresa na ul.155 br.5 so vkupna površina od 315m2 i ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 мар 14:38Se prodava kuća

Se prodava kuća na uli Vasko Karangelovski karsi crkvata sv Mina info...


3 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мар 12:10Se prodava vednash vseliva Kukja

se prodava vednas vseliva kukja so 3 sprata po 100m2 plus potkrovje s...


165.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 мар 10:08Se prodava kukja vo blizina na TV Festa

Se prodava kuka na ul.D.Dindikj ( vo blizina na tv Festa). Kukjata ra...


56.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 мар 10:06Se prodava kukja vo blizina na TV Festa

Se prodava kukja na ul. Dragojlo Dindikj br 23 ( vo blizina na TV Fes...


87.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 мар 10:04Se prodava kukja na Nikola Tesla br 66

Се продава куќа на Никола Тесла бр 66. Куќата е 71м2 Дворна површин...


46.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мар 11:50Прекрасна локација

Се продава куќа во центар на градот на мирна локација на ул. Пере Тош...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 мар 15:58Se prodava / zamenuva kuca na ul. "Mosa Pijade" 72 - Proevsk

Se prodava / zamenuva kuca na ul. "Mosa Pijade" 72 - Proevski Sokak, ...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 мар 01:05Куќа со плац во Горно Којнаре

⚠️ Се продава куќа во село Горно Којнаре 👉Се наоѓа во близина на...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 мар 16:30Se izdava

Se izdava sprat od kuka so 2 sobi namesten 250 evra so site trosoci


250 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 19:20Prodavam kukja na mnogu ubava lokacika

Prodavam semejna kukja na mnogu ubava Mirna lokacija so pogled na cel...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 фев 10:11Се продава куќа во н.Карпош

Се продава семејна куќа во н.Карпош, куќата има 2 спрата +поткровје+п...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 фев 18:59Kukja na Zeleznicka Stanica - Kumanovo

Kukjata ima 5 sobi i WC, podrum, garaza i golem dvor.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 фев 19:18Se prodava kukja

Se prodava kukja zaedno so dukjan vo naselba Goce Delcev na ul Tode D...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 фев 11:00КУЌА ДО СЕЛМАН ТУРИЗАМ

Се продава куќа - може и замена за станови на ул. 11-Ноември бр.65 - ...


195.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 фев 08:25Kupuvam vseliva kukja vo Naselba Karpos Kumanovo k

Kupuvam vseliva Kukja vo Naselba Karpos Kumanovo ponudete 077987259


30 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 јан 20:54Kuka vo Kumanovo 260 m2 + dvor 250m2

Se prodava kuka vo Kumanovo so Imoten list , 260m2 + dvor 250 m2, so ...


79.799 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 јан 11:19Se prodava kuka

Vredi pogledati


68.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јан 19:05Куќа во проевце-Куманово

Се продава куќа на три спрата со изградена површина од 640 м2 од ко...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јан 19:00Kukja na ul.Esperanto ( Baraki )

Se prodava kukja na ul.Esperanto na asfalten pat .Kukjata raspolaga s...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 дек 22:45Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа од 300кв. Станбена површина 12 соби која се наоѓа бли...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 дек 13:00Се продава куќа кај Соколански парк

За повеќе информации јавете се на : 077725285 078334618


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 дек 14:16Se prodava kuca

Se prodava kuća grejanje inverter klima i drva. 3 sobi hodnik kujna...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 ное 07:55Се продава куќа Драгојло Дудиќ

Се продава куќа на улица Драгојло Дудиќ број 23, веднаш до Бајрам Шаб...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 ное 15:56ЕЛИТЕН КОМПЛЕТЕН ИМОТ ВО СЕЛО ГРАДИШТЕ КУМАНОВСКО

ПРОДАВАМ КОМПЛЕТЕН ИМОТ ВО с.ГРАДИШТЕ ,КУМАНОВСКО 25 КМ ОД КУМАНОВ...


155.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 окт 16:09СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО Н.ЗЕЛЕН РИД

Се продава куќа во Куманово на ул.Васко Карангелески бр.64 н.Зелен Ри...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 сеп 11:37Се продава куќа

Се продава куќа од 100м2 и помошна просторија од 30м2 на улица "Благо...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 сеп 18:46Се Продава Куќа

Се продава куќа со гаража и вкупно дворно место од 417м2 на ул. Теофа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 сеп 14:14Pridržava na kuca

Hitno se prodavao kuca vo dobra sostojba. Tel.071992858


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 сеп 14:03Се продава куќа со плац и хала 160 m2

Се продава куќа со површина од 60m2, со плац од 1310m2 и хала од 160m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 сеп 13:04Se iznajmuva

Se iznajmuva sprat soba kupatilo


40 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 сеп 23:57ВАЛЕРИЈ

СЕМЕЈНА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 230 КВАДРАТИ И ТОА ПРИЗЕМЕН СПРАТ ОД 30 К...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 авг 23:46Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам