Куманово
                           
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam - shitet

Shiten dy shtepi ne qender shtepit jane ne rrugen Kiro Fetak nr.31 ...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јул 14:28Домашно производство ,,bajbex group,,

Прва фабрика за производство на дрвени префабрикувани монтажни куќи ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јул 09:18kuka

se prodava stara kuka vo strog centar na gradot samo 150m od centar n...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 јул 09:17Куќа во близина на соколана

Се продава мала куќа во близина на соколана . Повеќе информации во А...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 јул 03:11KUCA NA ZIVKO CALO 16

Kuca na zivko calo 16 pozadi suma na parking se naodja kucata 230 kva...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 јун 14:24Се продава куќа на три спрата со дворно место

Куќата е со три спрата од кои едниот е потполно завршен, вториот има...


43.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јун 20:55Dve kukji so pomosna zdrada i dvorno mesto

Se prodava imot so dve kukji, pomosna zgrada i dvorno mesto Objekt 1...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јун 13:09Se provada Kuka

Se prodava kuka stanben prostor od 400 m2, 6 terasi, dvor napred i po...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 мај 18:56Се продаваат две Куќи

Се продаваат две куќи на улица ЈНА 92 - Куманово Реновирани 2019 год...


180.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 мај 13:10Се продава стара куќа на Доне Божинов

Se prodava stara kukja na ul Done Bozinov, so celosna dokumentacija. ...


23.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 мај 13:09Prodavam kukja na odlicna lokacija

Se prodava semejna kukja na odlicna lokacija, na 10tina minuti peski ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мај 00:28Kuka od 370m2 vo Kumanovo

Povrshina na kuka i dvor 370m2. Prviot sprat: salon so kujna 55m2, ku...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 мај 12:43Куќа

Се продава куќа , веднаш вселива , со чист имотен лист .


85.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 мај 13:00Kuka Vo Centar na Kumanovo sproti Gimnazija

Prodavam kuka vo centarot na Kumanovo,sproti Gimnazija kukata izleguv...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 мај 21:29KUKJATA SE PRODAVA

Kontakt: 070395885 Se prodava kukja vo blizina na zelen pazar. Ima ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 апр 17:15Se prodava stara kukja so 4000 m2dvor

Se prodava stara kukja vo Dobrosane so 4000m2 078 821219


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 апр 19:10Стара куќа со голем двор во центар на Куманово

Се продава стара куќа со двор 425m2 во центар на Куманово, во мирна у...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 апр 11:43Kupuvam kukja kumanovo

Baram kukja kumanovo za kupuvanje 078366137


35 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 апр 07:53Продавам куќа во центарот на Куманово

Куќата се наоѓа во строгиот центар на градот. Куќата е спремна за все...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 мар 21:42Kuca vo blizina na zelen pazar

Kucata se naodja na ul.Strasko Simonov br2 sproti prvi maj koj e vo i...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 фев 23:56Се продава Куќа

Kukjata e pogodna za dve familii ima dva veleza.Prviot sprat raspolag...


140.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 фев 19:16SE PRODAVA SPRAT I POTKROVJE SO GARAZA

Se prodava ili se izdava sprat od kuca kako deloven prostor (ordina...


110.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 фев 20:10Prodava Kukja

Kukja


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 јан 15:58КУЌА НА СТРАШКО СИМОНОВ НАД З.ПАЗАР

ПРОДАВАМ КУЌА НА УЛИЦА СТРАШКО СИМОНОВ БР.13 НА ПЛАЦ ОД 410 м2 ОД КОИ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 јан 12:53Се издава спрат од куќа

Спратот е реновиран со нова кујна и купатило и наместен.


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 дек 21:43КУЌА И ПЛАЦ ВО КУМАНОВО

Се продава куќа на почеток на Долно Којнаре, со површина од околу 250...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 ное 10:03Се продава супер куќа, екстра локација во Зелен рид(мирна сл

Се продава супер куќа, екстра локација во Зелен Рид (мирна слепа улиц...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 окт 13:39Semejna kukja 260m2 Banevo Trlo

260m2 kompletno renovirana 2019 godina so izolacija I pvc prozori vo ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 окт 19:56Se prodava ITNO poradi zaminuvanje vo stranstvo

Se prodava ITNO poradi zaminuvanje vo stranstvo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 окт 19:09Dve kuki so dvor i dukan zaedno ili posebno

Целиот плац е 250м2 Новата куќа е 120м2 и има: -Голем салон: дневна...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 сеп 23:23Kukja

Se prodava vednas vseliva kukja vo centar na gradot na ulica Aco Boro...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 сеп 14:372 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 сеп 09:38Se prodava kuca nad spomen kosturnica

So povrsina od 270 kvadrata. Legalizirana so imoten list. So mozn...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 сеп 19:57Shitet Shtepia ne Kumanove

Posedon tegjitha dokumentet, pa hipoteka ose probleme tjera. Me shum...


85 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јул 11:09Kuka vo Kumanovo od 190m2 i plac od 1511m2

Se prodava kuka vo kumanovo


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 јул 19:20Kuka na Franc Rozman

Se prodava kuka na ulica Franc Rozman broj 3. Informacii po 17 h. Cen...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 јул 11:28Куќа од 225 м2 Со Дворно Место Од 580 м2

Се Продава Куќа Од 225 м2 Подрум 25 м2 Приземје 100 м2 Високо Потк...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 јул 14:42Se prodava kuca vo Lokalitet Serava

Se prodava kuca so sredeni dokumenti i cist imoten list lokalitet Ser...


125.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 јул 17:21SE PRODAVA KUKA NA SAMO 700 M OD CARINSKA ZONA DETOIL

Se proda va kuka na Belo Brdo vo atar Gorno Kojnare na samo 700 m od ...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 јул 15:27Семејна куќа, квалитетна градба во Куманово

Се продава куќа од прв сопственик на ул. Никола Тесла со 130м². Во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јун 01:13Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам