Подкатегорија:
                   
101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Денес 22:03Се Издава 400м2-Прилеп 078304113

Гумен под,тоалети со соблекувални и туш кабини, висина на таван 4метр...


1 €
или предлог цена
Денес 13:14se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
Денес 11:54Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


1 €
или предлог цена
Денес 11:20Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
Денес 09:23SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Se prodava deloven prostor vo centar od 500m2 korisna povrshina. 4m-v...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:51Se izdava dukan 36m2 - Biznis centar

Se izdava dukan vo biznis centaro - zaden vlez


200 €
или предлог цена
Вчера 20:42Се издава деловен простор во Табана

Се издава деловен простор во Табана на ул: 11 Октомври, на главната ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43Se izdava deloven prostor Nova Tabana

Se izdava deloven prostor vo Nova Tabana Prostorot e sreden i vednas...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43Se izdava magacin so kancelarii

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gra...


5 €
или предлог цена
Вчера 14:01Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:22SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:46Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
05 фев 11:42Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2

Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, нас...


1 €
или предлог цена
02 фев 13:54SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 s...


1 €
или предлог цена
30 јан 22:54SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


350 €
или предлог цена
30 јан 12:16Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
29 јан 19:20Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
27 јан 14:37SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
26 јан 21:43SE IZNAJMUVA

se iznajmuva na atraktivna lokacia vo Prilep na ulica N.H.Orde Copel...


3 €
или предлог цена
09 јан 21:51Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
09 јан 21:36ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
09 јан 19:16Se izdava deloven objekt sa sekakva namena

Objektot se naojga na ul Mirce scev 59 odma zad bolnicata, na glavna...


200 €
или предлог цена
09 јан 10:41Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
03 јан 12:57Se izdava kancelarija vo centarot na Prilep!!!

Lokacija: Poranesen hotel Skopje, pogled kon bulevarot. Kontakt bro...


1 €
или предлог цена
29 дек 21:16Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
25 дек 16:02ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КАНЦЕЛАРИЈА

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - КАНЦЕЛАРИЈА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП, ВО ТР...


1.000 €
или предлог цена
22 дек 09:12Деловна просторија

Се издава под наем простор на приземје од задна страна на старата згр...


450 €
или предлог цена
01 дек 10:38Se prodava 400 kvadrati

Se prodava 400kvadrati deloven proctor legaliziran.na odlicna lokacia.


100.000 €
или предлог цена
20 ное 10:45Se izdava prostor za kancelarija ili zanaetciska dejnost

Se izdava stanben prostor na raskrsnicata "Cumovcanec" so golemina od...


По Договор
или предлог цена
19 ное 13:15СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО ПРИЛЕП

Се издава дуќан во строг центар на прилеп локација градски пазар Ул.Б...


350 €
или предлог цена
10 ное 16:13Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt vo naselba Tocila, 78 kv na prizemje, renov...


1 €
или предлог цена
10 ное 11:31Се издава комплетно опремен канцелариски простор!

Канцеларијата е комплетно реновирана и опремена со нов инвентар, се н...


По Договор
или предлог цена
05 ное 02:18Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд

Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд, веднаш до н...


1 €
или предлог цена
27 окт 21:52ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во центарот на ПРИЛЕП

Се издава деловен простор во центарот на Прилеп, на 1 кат во зградата...


200 €
или предлог цена
19 окт 13:00Hala nasproti institut

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonsk...


По Договор
или предлог цена
18 окт 20:35OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
09 окт 14:09Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
04 сеп 17:13Se prodava objekt

Se prodava objekt ima kancelarija i mnogu xali zvoni na 070 427 245


5.555 €
или предлог цена
22 авг 07:11Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
08 авг 15:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам