Подкатегорија:
                   
102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
08 авг 15:30Se izdava deloven prostor

SE IZDAVA DUJKAN SO STRUJA VODA PLOCKI WC ZA SEKAKVA NAMENA CENA PO D...


1 €
или предлог цена
05 авг 13:58Се издава поволен деловен простор со одлична локација

Се издава деловен простор кој што е погоден за различни дејности.Се н...


По Договор
или предлог цена
22 јул 17:07Hala pod kirija kaj carinata

Kaj terminalot stocen pazar info na 075353249


По Договор
или предлог цена
05 јул 11:20Се изнајмува деловен простор Табана/Tabana

Се изнајмува деловен простор во Табана-Прилеп на урбана локација. Пр...


По Договор
или предлог цена
01 јул 15:19Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:30Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:09Се издава деловен простор

Се иџдава деловен простор 130 м2 со сопствен паркинг. Населба Точила ...


1 €
или предлог цена
28 мај 17:44Hala/magacin

Hala/magacin/plac so ladilnik


2 €
или предлог цена
27 мај 19:12Se izdava deloven prostor od 100m2 vo centarot na Prilep

Se izdava deloven prostor od 100 m2 vo centarot, na ul."Kuzman Josifo...


1 €
или предлог цена
24 мај 19:30Deloven prostor

Se izdava magacinski prostor od 80m2 povolen za sekakva namena kako r...


1 €
или предлог цена
21 мај 16:50Se izdavaat tri hali

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat v...


По Договор
или предлог цена
19 мај 10:38Se prodava plac vo Prilep

Se prodava plac vo Prilep zad magacinite na Centro Promet. Placot e ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 13:22Se iznajmuva deloven prostor Tabana-PRILEP

Издавам деловен простор во Табана на ул: 11 Октомври бр.3 лам. Б лок....


По Договор
или предлог цена
26 апр 14:32Deloven prostor

Se izdava magacinski prostor od 80m2 povolen za sekakva namena kako r...


1 €
или предлог цена
17 апр 12:57Се издава

Се издава нов објект на одлична локација на прв спрат со квадратура о...


1 €
или предлог цена
11 апр 16:50Се продава земјиште во строгиот центар на градот

Здраво, се продава земјиште во строгиот центар на градот Прилеп, покр...


250.000 €
или предлог цена
03 апр 16:54Deloven prostor

Se izdava magacinski prostor od 80m2 povolen za sekakva namena kako r...


1 €
или предлог цена
02 апр 16:22Se izdava deloven prostor vo centar

Se izdava deloven prostor od 97m2 za sekakov vid namena, na ul. Orde ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 17:54Се изнајмуваат ДВЕ НОВОИЗГРАДЕНИ ХАЛИ

Се издаваат под наем две НОВО ИЗГРАДЕНИ ХАЛИ во фабрика Металец на ул...


1 МКД
или предлог цена
21 мар 11:33DELOVEN PROSTOR

Se izdava kompletno opremena stomatoloska ambulanta so potrebna oprem...


1 €
или предлог цена
14 фев 15:56Deloven objekt na odlicna lokacija

Се продава Објект- Стара фабрика ДОНИА Прилеп со вкупна површина од 2...


847.160 €
или предлог цена
11 фев 13:00Deloven prostor

Se izdava magacinski prostor od 80m2 povolen za sekakva namena kako r...


1 €
или предлог цена
31 јан 12:31ОБЈЕКТ ОД 360м2

Се продава место од 360 м2 (Стариот Ан во строгиот центар на градот ...


250.000 €
или предлог цена
26 јан 14:02Se izdava Deloven Prostor - Се издава Деловен Простор

Се издава деловен простор 130м2 кај типската населба во Прилеп


1 МКД
или предлог цена
24 јан 01:36ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава комплетно реновиран деловен простор со вкупна површина од ...


1 €
или предлог цена
23 јан 18:43SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se IZDAVA deloven prostor (poranesna apteka karakas nasproti deni meb...


По Договор
или предлог цена
15 јан 10:24se iznajmuva delloven prostor

iznajmuvam a voednobi baram ortak za rabota vo razraboten biznis so c...


1 €
или предлог цена
26 дек 16:24Izdavam deloven prostor nasproti zgrada Tabana

Izdavam deloven prostor na ul:Joska Jordanoski br.33 vednash do poran...


1 МКД
или предлог цена
08 дек 16:31SE PRODAVA - SE IZDAVA OBJEKT

Se prodava - Se izdava objekt vo poranesna fabrika BILJANA. Objektot...


1 €
или предлог цена
07 дек 19:38Се издава деловен простор од 140 м²

140 м² со сопствен паркинг простор


По Договор
или предлог цена
17 сеп 10:42Deloven prostor

se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 18:27RESETKA ZA DUKAN

RESETKATA SE SOSTOI OD DVA DELA : EDNIOT DEL E SO DOLZINA OD 4.50M ...


1 €
или предлог цена
07 сеп 00:04Се изнајмува деловен објект со канцеларии

Се изнајмува деловен објект во Прилеп на улица Леце Котески 29Ж Обј...


1.000 €
или предлог цена
30 авг 23:50Se izdava

Se izdava golem deloven prostor na prizemje od 700 m2.Na frekventna ...


2 МКД
или предлог цена
29 авг 12:24Објект

Се продава објект со помошни простории на ул.Јоска Јорданоски бр.168А...


1 €
или предлог цена
08 авг 13:00Деловен простор-погон Македонски Брод

Печатница 11 Октомври АД Прилеп изнајмува деловен простор во Македонс...


600 €
или предлог цена
29 јул 13:00Se izdava dukan na samiot vlez vo gradski pazar

Se izdava dukan na samiot vlez vo gradski pazar na dva sprata 52m2 po...


По Договор
или предлог цена
03 јул 10:36Деловен Објект во Прилеп

Се изнајмува деловен објект во Прилеп на адреса Леце Котески 29Ж (Кру...


1 €
или предлог цена
15 јун 13:00deloven prostor

se prodava deloven prostor na ul. Joska Jordanoski 27 na dva sprat a ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 10:17Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам