Подкатегорија:
                   
109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
14 мај 11:32Промовирано

Се Издава 400м2-Прилеп 078304113

Гумен под,тоалети со соблекувални и туш кабини, висина на таван 4метр...


1 €
или предлог цена
14 мај 11:32Промовирано

Se izdava kancelarija vo centarot na Prilep!!!

Lokacija: Poranesen hotel Skopje, pogled kon bulevarot. Kontakt bro...


1 €
или предлог цена
28 фев 11:16Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
03 јан 12:57ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КАНЦЕЛАРИЈА

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - КАНЦЕЛАРИЈА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП, ВО ТР...


1.000 €
или предлог цена
22 дек 09:12Деловна просторија

Се издава под наем простор на приземје од задна страна на старата згр...


450 €
или предлог цена
01 дек 10:38Se prodava 400 kvadrati

Se prodava 400kvadrati deloven proctor legaliziran.na odlicna lokacia.


100.000 €
или предлог цена
20 ное 10:45Se izdava prostor za kancelarija ili zanaetciska dejnost

Se izdava stanben prostor na raskrsnicata "Cumovcanec" so golemina od...


По Договор
или предлог цена
19 ное 13:15СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВО ПРИЛЕП

Се издава дуќан во строг центар на прилеп локација градски пазар Ул.Б...


350 €
или предлог цена
10 ное 16:13Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt vo naselba Tocila, 78 kv na prizemje, renov...


1 €
или предлог цена
10 ное 11:31Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд

Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд, веднаш до н...


1 €
или предлог цена
27 окт 21:52ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во центарот на ПРИЛЕП

Се издава деловен простор во центарот на Прилеп, на 1 кат во зградата...


200 €
или предлог цена
19 окт 13:00Hala nasproti institut

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonsk...


По Договор
или предлог цена
18 окт 20:35Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
04 сеп 17:13Se izdava deloven prostor

SE IZDAVA DUJKAN SO STRUJA VODA PLOCKI WC ZA SEKAKVA NAMENA CENA PO D...


1 €
или предлог цена
05 авг 13:58Се издава поволен деловен простор со одлична локација

Се издава деловен простор кој што е погоден за различни дејности.Се н...


По Договор
или предлог цена
22 јул 17:07Се изнајмува деловен простор Табана/Tabana

Се изнајмува деловен простор во Табана-Прилеп на урбана локација. Пр...


По Договор
или предлог цена
01 јул 15:19Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:30Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:09Се издава деловен простор

Се иџдава деловен простор 130 м2 со сопствен паркинг. Населба Точила ...


1 €
или предлог цена
28 мај 17:44Hala/magacin

Hala/magacin/plac so ladilnik


2 €
или предлог цена
27 мај 19:12Deloven prostor

Se izdava magacinski prostor od 80m2 povolen za sekakva namena kako r...


1 €
или предлог цена
21 мај 16:50Se izdavaat tri hali

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat v...


По Договор
или предлог цена
19 мај 10:38Se iznajmuva deloven prostor Tabana-PRILEP

Издавам деловен простор во Табана на ул: 11 Октомври бр.3 лам. Б лок....


По Договор
или предлог цена
26 апр 14:32Deloven prostor

Se izdava magacinski prostor od 80m2 povolen za sekakva namena kako r...


1 €
или предлог цена
17 апр 12:57Се издава

Се издава нов објект на одлична локација на прв спрат со квадратура о...


1 €
или предлог цена
11 апр 16:50Се продава земјиште во строгиот центар на градот

Здраво, се продава земјиште во строгиот центар на градот Прилеп, покр...


250.000 €
или предлог цена
03 апр 16:54Deloven prostor

Se izdava magacinski prostor od 80m2 povolen za sekakva namena kako r...


1 €
или предлог цена
02 апр 16:22Se izdava deloven prostor vo centar

Se izdava deloven prostor od 97m2 za sekakov vid namena, na ul. Orde ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 17:54Се изнајмуваат ДВЕ НОВОИЗГРАДЕНИ ХАЛИ

Се издаваат под наем две НОВО ИЗГРАДЕНИ ХАЛИ во фабрика Металец на ул...


1 МКД
или предлог цена
21 мар 11:33DELOVEN PROSTOR

Se izdava kompletno opremena stomatoloska ambulanta so potrebna oprem...


1 €
или предлог цена
14 фев 15:56Deloven objekt na odlicna lokacija

Се продава Објект- Стара фабрика ДОНИА Прилеп со вкупна површина од 2...


847.160 €
или предлог цена
11 фев 13:00Deloven prostor

Se izdava magacinski prostor od 80m2 povolen za sekakva namena kako r...


1 €
или предлог цена
31 јан 12:31ОБЈЕКТ ОД 360м2

Се продава место од 360 м2 (Стариот Ан во строгиот центар на градот ...


250.000 €
или предлог цена
26 јан 14:02Se izdava Deloven Prostor - Се издава Деловен Простор

Се издава деловен простор 130м2 кај типската населба во Прилеп


1 МКД
или предлог цена
24 јан 01:36ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава комплетно реновиран деловен простор со вкупна површина од ...


1 €
или предлог цена
23 јан 18:43SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se IZDAVA deloven prostor (poranesna apteka karakas nasproti deni meb...


По Договор
или предлог цена
15 јан 10:24se iznajmuva delloven prostor

iznajmuvam a voednobi baram ortak za rabota vo razraboten biznis so c...


1 €
или предлог цена
26 дек 16:24Izdavam deloven prostor nasproti zgrada Tabana

Izdavam deloven prostor na ul:Joska Jordanoski br.33 vednash do poran...


1 МКД
или предлог цена
08 дек 16:31SE PRODAVA - SE IZDAVA OBJEKT

Se prodava - Se izdava objekt vo poranesna fabrika BILJANA. Objektot...


1 €
или предлог цена
07 дек 19:38Се издава деловен простор од 140 м²

140 м² со сопствен паркинг простор


По Договор
или предлог цена
17 сеп 10:42Deloven prostor

se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 18:27Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам