Куманово
                           
282 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


169.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 ное 19:31Промовирано

Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа од 300кв. Станбена површина 12 соби која се наоѓа бли...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 дек 13:00Се продава куќа кај Соколански парк

За повеќе информации јавете се на : 077725285 078334618


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 дек 14:16се продава куќа во населба Бабин Дол улица 15

Telefon za kontakt VIBER 0079263278685 се продава куќа во Куманово...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 ное 01:03СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БЕДИЊЕ СО КОМПЛЕТ ДОКУМЕНТИ

СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 123М2+61М29ПОТКРОВЈЕ)+42М2(ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ). ДВ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 ное 14:46Se prodava kuca

Se prodava kuća grejanje inverter klima i drva. 3 sobi hodnik kujna...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 ное 07:55Се продава куќа Драгојло Дудиќ

Се продава куќа на улица Драгојло Дудиќ број 23, веднаш до Бајрам Шаб...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 ное 15:56ЕЛИТЕН КОМПЛЕТЕН ИМОТ ВО СЕЛО ГРАДИШТЕ КУМАНОВСКО

ПРОДАВАМ КОМПЛЕТЕН ИМОТ ВО с.ГРАДИШТЕ ,КУМАНОВСКО 25 КМ ОД КУМАНОВ...


155.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 окт 16:09СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО Н.ЗЕЛЕН РИД

Се продава куќа во Куманово на ул.Васко Карангелески бр.64 н.Зелен Ри...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 сеп 11:37Се продава куќа

Се продава куќа од 100м2 и помошна просторија од 30м2 на улица "Благо...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 сеп 18:46Се Продава Куќа

Се продава куќа со гаража и вкупно дворно место од 417м2 на ул. Теофа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 сеп 14:14Pridržava na kuca

Hitno se prodavao kuca vo dobra sostojba. Tel.071992858


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 сеп 14:03Се продава куќа со плац и хала 160 m2

Се продава куќа со површина од 60m2, со плац од 1310m2 и хала од 160m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 сеп 13:04Se iznajmuva

Se iznajmuva sprat soba kupatilo


40 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 сеп 23:57ВАЛЕРИЈ

СЕМЕЈНА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 230 КВАДРАТИ И ТОА ПРИЗЕМЕН СПРАТ ОД 30 К...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 авг 23:46СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КУМАНОВО

Се продава куќа на многу добра локација, со прекрасен поглед на градо...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 авг 21:25Се Продава Куќа

Се продава куќа со гаража и вкупно дворно место од 417м2 на ул. Теофа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 авг 22:22Се продава куќа во град Куманово / Shitet shtepia ne Kumanov

За повеќе инфо: +4915254757532 Germanija (viber&whatsapp); 071-291-...


130.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 авг 21:41Se prodava Kuca

Se prodava Kuca na ul. Vera Kotorka 25A. Kucata se naogja pomegju Nag...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 авг 19:33Baram stara kuca do 150 m2 vo Kumanovo

Se bara kuca vo centralno gradsko podracje, Okolu bunerce, St. Crkva,...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 авг 16:48Kukja vo blizina na zelen pazar

Se prodava kukja vo blizina na zelen pazar so 60 m2 stanbena povrsina...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 авг 14:38Нова куќа со деловен простор - ул.Моша Пијаде

Се продава нова куќа на ул.Моша Пијаде од 117м2 . Куќата располага со...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 авг 14:37Куќа во Банево трло

Се продава куќа во нас.Банево трло на главна улица . Повеќе информац...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 авг 14:37se prodava kukja

se prodava kukja naselba pero cico


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 авг 20:10KUCA ZELEZNICKA STANICA

se prodava kuca na zeleznicka stanica na 3 kata ima 7 sobi 3 kupatila...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 авг 18:11КУЌА ВЕДНАШ ВСЕЛИВА

Се продава куќа веднаш вселива на Пчињски пат со комплетна документац...


95.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 јул 21:47Prodavam kuca

Prodavam kuca Nad sokolana inf 078 308 075 i 070 518 503


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јул 16:36prodavam - shitet

Shiten dy shtepi ne qender shtepit jane ne rrugen Kiro Fetak nr.31 ...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јул 14:28Домашно производство ,,bajbex group,,

Прва фабрика за производство на дрвени префабрикувани монтажни куќи ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јул 09:18kuka

se prodava stara kuka vo strog centar na gradot samo 150m od centar n...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 јул 09:17Куќа во близина на соколана

Се продава мала куќа во близина на соколана . Повеќе информации во А...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 јул 03:11KUCA NA ZIVKO CALO 16

Kuca na zivko calo 16 pozadi suma na parking se naodja kucata 230 kva...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 јун 14:24Се продава куќа на три спрата со дворно место

Куќата е со три спрата од кои едниот е потполно завршен, вториот има...


43.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јун 20:55Dve kukji so pomosna zdrada i dvorno mesto

Se prodava imot so dve kukji, pomosna zgrada i dvorno mesto Objekt 1...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јун 13:09Se provada Kuka

Se prodava kuka stanben prostor od 400 m2, 6 terasi, dvor napred i po...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 мај 18:56Се продаваат две Куќи

Се продаваат две куќи на улица ЈНА 92 - Куманово Реновирани 2019 год...


180.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 мај 13:10Се продава стара куќа на Доне Божинов

Se prodava stara kukja na ul Done Bozinov, so celosna dokumentacija. ...


23.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 мај 13:09Prodavam kukja na odlicna lokacija

Se prodava semejna kukja na odlicna lokacija, na 10tina minuti peski ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мај 00:28Kuka od 370m2 vo Kumanovo

Povrshina na kuka i dvor 370m2. Prviot sprat: salon so kujna 55m2, ku...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 мај 12:43Куќа

Се продава куќа , веднаш вселива , со чист имотен лист .


85.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 мај 13:00Kuka Vo Centar na Kumanovo sproti Gimnazija

Prodavam kuka vo centarot na Kumanovo,sproti Gimnazija kukata izleguv...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 мај 21:29Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам