Куманово
                   
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IVECO

komplet kabina za iveco zdrava


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

17 апр 17:15Kombe patnicko vw T5 tdi

Ima motor na 130000km,nov menjac pod garancija,nov turbina ,set kumpl...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

17 апр 11:14SE PRODAVA FIAT DUCATO

Se prodava Fiat Ducato 2009 godina prv sopstvenik 2.2 dizel ladilnik ...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

16 апр 12:50FIAT DUCATO 2,0 LADILNIK

Se prodava kombe fiat ducato Ladilnik 2013 godina 260 000 km Ladil...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

16 апр 12:40Delovi za iveco 35 s 14

Site delovi za iveko prakame po kargo ekspres za istite ima garancija


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

24 мар 19:22Ford Transit

Ford Transit 2.5dizel registriren do 01.2023 4novi gumi pali vozi 071...


1.399 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

24 мар 00:26Se prodava kombi Transporter T5 patnicko (8+1) 2004g

Kombeto e vo izvonredna sostojba garazirano registrirano do 19.03.202...


6.950 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

21 мар 07:49KOMBE FIAT DUCATO

PRODAVAM KOMBE FIAT DUKATO SO TERMO KING LADILNIK NA PLUS 4 STEPENI S...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

15 мар 17:02Kombe Citroen C25

Citroen C25 se vozi so C kategorija Smenet komplet set korpa, druk l...


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

14 мар 08:33bandasi za iveko

Bandasi za iveko


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

08 мар 14:56Mercedes sprinter 411

Mercedes sprinter 411 2002 godina vo top sostojba 20 sedista tel za k...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 фев 11:55motori za iveco

motori za site tipovi na iveco movi lameli orginal kako i plocki disk...


10 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

22 фев 08:41Delovi za iveco 40 c 13

Se sto vi treba za iveco novo i polovno prakame po kargo za delovite ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

22 фев 08:41Delovi Za dukato

Se Za dukato


11 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

22 фев 08:41Delovi za iveco

Se za iveco


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

22 фев 08:41Guma 225 75 16C

Guma edna vozena 1000km


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

08 фев 08:04KOMBE IVECO 65

Se prodava kombe Iveco 65 15 registrirano do 01.06.2022 vo dobra sost...


3.990 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

31 јан 12:32Iveco citroen peugeot 3.0 euro 5

Se prodava glava kompletno reparirana ispitana izramneta gumici vogji...


900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 јан 11:09Peugeot boxer 2.5 disel

Se prodava peugeot boxer 2.5 vo mnogu dobra sostojba registriran za ...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

16 јан 13:48МОНТАЖА НА ВЕБАСТО

Монтажа на нови вебасти парна на минибуси и комбиња 12V/24V


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

10 јан 19:56Се продава комбе KIA 2,7

Се продава комбе KIA 2,7, 2001 година. Поминато 100 000 и нешто km.


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 ное 21:04Auspluh VW

Aulspuh Zaden lonec za kombinja Wolksfagen Tri tipa


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 ное 21:04Prodavam VW T5 9+1 2004g

Prodavam kombi vo izvanredna sostojba registrirano do19.03.2023g.


6.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

15 ное 09:53Peugeot Boxer 2004god neispravno 60den kg

Peugeot Boxer 2004god neispravno 60den kg


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 окт 15:22Ford Transit

Se prodava Ford Transit 2.5CDTI 12.2006/2007 so 213000 km donesena o...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

16 окт 10:35Се продава комбе, марка Сузук

Се продава комбе, марка Сузуки. Не регистрирано, во возна состојба. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

15 окт 13:00Se prodava VW

Vw T5 2008 moze zamena za pomalo 8000evra Registrirano cela godina ...


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

11 окт 15:34Fiat ducato maxi

Fiat ducato maxi so termo king kacarski , ekstra sostojba , reg do ju...


9.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

10 окт 00:26Se prodava kombi

Se prodava kombi KIA Pregio Kombito e registrirano do 15.03.2022. D...


600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

05 окт 11:21tranzit mercedes vw prevos na ucenici deca tabli oznaki

metalna table oznaka na prevos na deca koga ne e vo upotreba se sklo...


20 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 сеп 09:20Opel Movano Master 2.5

Delovi od motor


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

20 авг 14:18Iveco Daily 2.3

IVECO DAILY 2.3 HPI 93KW 6 BRZINI Godina na proizvodstvo 2016 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

17 авг 10:55Kuka

Kuka nova


50 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

08 јул 19:10Prevoz so kombe

prevoz so kombe na sekakov vid na roba niz cela makedonija kombeto e ...


700 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

08 јул 18:02FIAT DUCATO 2.5 1994 GOD

Voziloto e vo ispravna sostojba I registrirano do April 2022 god


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 јун 18:03Peugeot Partner 1.6 hdi

Godina na proizvodstvo 2009 god. 140000 km. nosivost 600kgr


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

25 јун 12:33CITROEN DJAMPER 2.2

Godina na proizvodstvo 2007 god. 306175 km.


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

25 јун 11:51Se prodava Renault Master

Kombeto e vo dobra sostojba so hiap koj funcionira super.Kombeto e na...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 мај 06:54Fiat Ducatoo 2.8 TD DELOVIIII

Se sto vi treba za Fiat Ducato 2000 godina 2.8 idtd i obicen dizel ...


20 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

20 мај 07:39Motor 2.2 ford ili peugeot

Motorot e so dizni simens 2011 godina


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

21 мар 19:42Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам