Куманово
                   
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iveco 50 c13

Delovi od iveko 2.8 i 3.0 cel motor vo delovi samo vo delovi


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

05 мар 08:26Iveco 65C15

Se prodava kombe iveco 65c15 vo odlicna sostojba,registrirano dobri g...


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

01 фев 19:58Sleb sluzba Iveco 65/15

Se prodava slep sluzba kompletno sredena, napraven kompleten servis,s...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

01 фев 19:53Kombi Mercedes Vario 614 D

Се продавa комбе Mercedes VARIO 614D , 1988 год добро сочуван вреди д...


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

12 јан 11:53ШТОП СВЕТЛА JUMPER BOXER DUCATO SHTOP

задни штоп светла леви и десни за JUMPER BOXER DUCATO од 2006 до 201...


3.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 дек 21:21Delovi za iveco bolero

Delovi za iveko bolero 97 godina


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 ное 08:37Glavcini za IVECO

Prodavam komplet glavcini so se sapi za IVECO


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 ное 18:39Prednica za IVECO

prodavam prednica za iveco


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 ное 18:39DELOVI ZA BOXER JUMPER DUKATO

POLOVNI DELOVI ZA CITROEN JUMPER FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER OD FIAT...


78.406.806 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

12 ное 22:10Iveco Daily 40C11 Pominato 300.000km 2002god

Za poveke informacii na tel.broj 078402132


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

22 окт 11:16Reno Trafik 1.9 DCI

Tovarno reno trafik 2002 god vo dobra sostojba. informacii na t...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 авг 10:03Ford Transit 2,2 Diesel

Se prodava mnogu dobar derzhan germanski kombi,17000 km,nov servis za...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

02 јул 21:01PRODAVAM DELOVI ZA KOMBI WV TRANSPORTER T4

PRODAVAM KOMPLET DELOVI ZA KOMBE WOLKSVAGEN TRANSPORTER T4 1997 GOG.S...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 јун 07:09IVECO 35C15 2002 GOD POLOVNI DELOVI

POLOVNI DELOVI ZA IVECO 35C15 2.8 JTD MOTOR 6 BRZINI MENUVAC I DUPLA ...


20 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 мај 11:18Kupuvam delovi za Suzuki carry kombi

Kupuvam delovi


20 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

12 мај 13:52Kia bongo 2700

Se prodava kia vo solidna sostojba servisirana i registriranq cena ...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 фев 21:09delovi za iveko

se za iveko lameli lageri dikotonzi deferencijali i se ostanato novo ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 фев 08:07Novi i polovni delovi za IVECO

Novi i polovni delovi za iveco turbo daily


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

25 фев 17:57Opel Vivaro

Opel Vivaro 2008godina, TD Plateni site davacki do registracija


5.995 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

03 фев 08:08Citroen termo king

Citroen hladnjaca ekstra dobro kombe So novi gumi registrirano cela ...


11.111 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

24 дек 10:53Ford tranzit

Se prodava Ford tranzit 1992 god so klima,odlicen motor 51 kw,za delo...


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 дек 10:25Ford Transit

Vozilo e registrirano za 9 sedista a vo nego ima 16,klimatizirano,199...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 сеп 13:00Citroen jumper 2.8hdi top

Top sostojba perfekten pali vozi 2.8hdi 2001god Registriran Info ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

10 јул 17:39Ford tranzit 2.2dci 2008god

Perfekten so garancija 2.2dci motor so 81kw Regiatriran zelen kart...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

03 мај 11:43Motor od kombe reno (ispraven)

2500 kw dizel motor ispraven i socuvan od reno Safrant


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

10 апр 06:47Man TGX 440

Se prodava Man TGX 440, 11,2011, so Retarder,Intarder, voziloto ima m...


20.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

25 фев 13:00delovi za iveco

se prodavaar novi i polovni delovi za site tipovi iveko


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

15 фев 08:18VIVARO

Se prodava Opel Vivaro 2.5cdti 108kw 8+1 sediste voziloto e doneseno ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

13 фев 14:00Mercedes Sprinter 208

Mercedes Sprinter 208 reg.do 06 2019 patnički novi gumi m+s. BEZ ZAME...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

03 фев 12:00Fiat Ducato

Fiat Ducato 2000 godina, 2.8 Dizel, registrirano do 05.04.2019 god. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 јан 23:09Fiat Ducato 2.5D

Voziloto e vo ispravna sosjtoba registrirano pali vozi so mali karo...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

12 јан 03:20Mercedes Sprinter комбе со ладилник

Mercedes Sprinter комбе - Возило со ладилник носивост: 2130 kg кило...


5.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

02 јан 14:39Reno master 2.5 dci termoking

Reno master 2.5 dci termoking klima elektrika na stakla 280000 pomina...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

14 дек 11:41Peugeot Boxer 3.0

Se prodava Peugeot Boxer 3.0 2014 231.000km Novi 4 gumi . komplet ...


13.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

08 дек 13:06Citroen Berlingo 1.6 HDI 2007 god

Citroen Berlingo 1.6 HDI 2007 god 075 311 113


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

02 ное 12:27Iveco rival patnicki

Se prodavaat 6 turbo rival 1998 godina rigistrirani


11 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

31 окт 20:01Iveco

Sajli Za site tipovi Na Iveko Plocki gurtni farovi Stopovi racki Za v...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

31 окт 20:01Renault trafik

Polovni delovi za reno trafik do 99 godina dupli trkala diferencijal ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

31 окт 20:00Opel Movano 2.2cdti Kombi 15+1 ili 8+1

Servisirano redovno so novi gumi i so 2 para sedista registrirano e n...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

04 окт 20:58Kombi piaggo prodavam celo ili vo delovi dizel

Tel.070535672


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 сеп 08:03Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам