Куманово
                           
298 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Izdavam kuca nad Sokolanski park

Izdavam kuca nad Sokolanski park,potocno ul,Slavisa Vajner".Kucata e ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 23:00KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00SE PRODAVA KUCA

SE PRODAVA KUKA NA GLAVNA ULICA KVADRATURA 202 M2 CELA KVADRATURA ...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 11:01Се продаваат 3 градежни парцели, во населба Банево Трло

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Банево Трло (во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 08:32Se prodava kuca vo centar vo Kumanovo

Se prodava kuca vo Kumanovo na Ul.Pero Svarc br.60 Centar so dvorno ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 05:43Се продава куќа / Se prodava kukja

Se prodava renovirana kukja vo Kumanovo, nad Zelen pazar, vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 21:48Shitet Shpija në Bedinje Rr.Kryesore Për Banim

Tel 072 764 880 Shtëpija është e Kompletuar Dokumentacioni Rregullt ...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 20:262 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 18:19Se prodava kuka

Se naoga od autobuska prema r kukja улица карши водомонт буѓо сто мет...


130 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 17:31Kuća

Prodava se kuca 210 kv i garaza 60 kv. Kontakt: 071-234-190 Tanja.


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 16:17Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3

Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3 vo blizina na bolnica zelen pazar...


62.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 12:56Kuca kaj Sokolanski park

Prodavam kuca od 200 m2 kaj Sokolanski park so pravo na sopstvenost v...


100 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 12:16KUPUVAM KUCA

Kupuvam pomala kuca , legalizirana , 2 sobi ,kupatilo , so dvor od na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 11:13Se prodava kuca

Kucata e dvospratna so dvor i garaza odma do pat.Za povece informacij...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 08:24Se Prodava Kukja Blizu sokolanski park

Se Prodava Kukja blizu tehnicka skola i bajram sabani ulica 200kvadra...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 мај 20:20KUCA NAD PLAZZA MALL

ПРОДАВАМ КУЌА НА УЛИЦА СТРАШКО СИМОНОВ БР.13 НА ПЛАЦ ОД 410 м2 ОД КОИ...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 мај 07:38Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252

Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мај 21:11Se prodava vednash vseliva kuka 071 526 386

070 799 252 071 526 386


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мај 21:11Se izdava sprat od kuca

Se izdrava namesten sprat od kuca nova kujna poseben priklucok voda /...


250 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мај 18:51SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO

se prodava stara kukja na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti doku...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мај 16:47KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET SO NOVI STVARI OD N...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мај 15:08Se prodava kukja vo strog centar vo blizina na versus kafic

Se prodava kukja vo strog centar vo blizina na versus kafic, karsi bi...


48.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 22:47Se prodava Kukja

Se prodava kukja na ul. 150 br. 3 nas. Karpos Kumanovo Informacii n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 13:06Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava kukja na super lokacija, vednas do picerija i pozadi slatk...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 12:07Se prodava

Broj 078383895


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 мај 15:24Се продава куќа на ул. Панчевачка бр. 3

Куќата е на убава локација. Реновирана, 3 купатила нови, нов кров 202...


111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 мај 10:31Se Prodava kukja na Treta Makedonska

Kukja so plac 400m2 na bulevar Treta Makedonska 185 iljade €. Ima mar...


185.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 мај 21:30SE PRODAVA KUCA

SE PRODAVA PRIZEMJE OD SEMEJNA KUCA SO POSEBEN VLEZ(PRIZEMJE)82 KB.PL...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 мај 17:40Куќа на главен пат во Бедиње

Куќа на главен пат во Бедиње. Дворна површина 300 м2 од кои 200 ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 мај 18:15Семејна куќа на ул.Моша Пијаде

Куќата се наоѓа на 400 метри од центарот на градот во близина на Спор...


220.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 21:45Plac u strog centar Nagoricki pocetak

Prodavase plac na nagoricki na 30 metra ispod stopansku ili elida mar...


22 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 13:08Се продава дел од стамбена куќа

Се предова дел од стамбена куќа која е на површина од 474 м2 поделена...


115.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 07:54Се продаваат 2 куќи во центарот на градот

Се продаваат 2 куќи (стара и нова) во центарот на градот Куманово


130.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150.000 €
Куманово

Куќи / Вили

23 мај 22:04Prodavam kuca pod sokolanski park

Prodavam kuca pod sokolanski park na ulica 15 Maj broj 27-a, 1300 Kum...


130.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 мај 15:16Млин и куќа во Куманово, Скачковце

Се продава млин и куќа во с.Скачковце 7.462 м2 градежно земјиште, 99...


1.500.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 мај 10:42KUKA VO KUMANOVO NA 2 SPRATA 246 m2

Prodaavam kuka vo kumanovo na ul.Mladen Stojanovikj centralno greenje...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 мај 18:04Се продава куќа на два спрата со дворно место

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација на ул. Александар Зд...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 мај 16:59Се продава куќа во строг центар на градот

Во центар на град Куманово се продава куќа. Таа е со комплетна докуме...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 мај 11:59se prodava sprat od kuka vo nas

se prodava sprat od kuka vo nas. babin dol inf.075334248 070334248 ce...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 мај 09:53Се продава куќа

Се продава куќа во населба Бабин дол во близина на амбуланта др. Соњи...


56.500 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 мај 19:52Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам