Куманово
                           
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа на два спрата со дворно место

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација на ул. Александар Зд...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 мар 18:07Se prodava

Broj 078383895


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 мар 07:34Se prodava Kukja

Se prodava kukja na ul. 150 br. 3 nas. Karpos Kumanovo Informacii n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мар 11:21Куќа Kuca Kukja Kuka vo Bedinje Kumanovo

ПРОДАВАМ КУЌА 70м2 со двор 150 м2 во населба Бедиње, Куманово, во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мар 10:27Се продава куќа на Васил Драгомански

Се продава куќа на ул Васил Драгомански бр 40А Целосна квадратура од...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 мар 10:00Куќа Kukja Kuca Kuka ul. Bajram Sabani Kumanovo

Се продава куќа со двор во Куманово на ул.Бајрам Шабани, со: - 41 м2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 мар 08:23Kupuvam imot vo Skackovce Kumanovo

Baram imot kuka niva so voda i struja vo selo Skackovce moze da gi p...


120 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 мар 10:43Се продава куќа во Зелен Рид

Сѐ продава куќа во Зелен Рид. Лоцирана на ул Васко Карангелески бр 67...


105.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 мар 09:26Se prodava kukja na odlicna i mirna lokacija

Se prodava kukja na odlicna i mirna lokacija ulica Varazdinska br.22,...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 мар 16:14Се продава куќа со дворно земјиште во центар на Куманово

Се продава дворно земјиште со куќа и помошен објект во центар на Кума...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 мар 22:16Семејна куќа на ул.Моша Пијаде

Куќата се наоѓа на 400 метри од центарот на градот во близина на Спор...


220.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 мар 15:45se prodava Kuka

se prodava karabina


28.500 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 мар 21:01se prodava sprat od kuka vo nas

se prodava sprat od kuka vo nas. babin dol inf.075334248 070334248 ce...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 мар 16:592 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 мар 09:46Kupuvam nedviznsti na koj mu e hitno dobivate kes odma

Kuci, stanovi, zemjiste na koj mu e hitnoo dobivate odma kes


99.999 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 мар 17:25Се продава Спрат од Куќа- Нас. Вера Которка

Се продава спрат од куќа во нас. Вера Которка 50м пред бензинска пумп...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 мар 16:48Se prodava kukja

Se prodava kukja naselba Goce Delcev na ul Tode Dumba Kumanovo potocn...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 мар 06:46Se prodava kuca vo centar vo Kumanovo

Se prodava kuca vo Kumanovo na Ul.Pero Svarc br.60 Centar so dvorno ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 мар 10:58Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3

Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3 vo blizina na bolnica zelen pazar...


62.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 мар 08:14Kuca

Во објектот се наоѓаат 3 станбени единици од околу 85 до 90 метри ква...


198.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
220.000 €
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 18:58Prodavam kukja, kuća i niva Karpoš(RajkovaKuća)

Kuća prizemje i sprat so dvor od 1300m2. Kućata se naodja vo Karpoš ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 17:29Se prodava kukja vo Potok Serava

Kukjata e skoro nova, se e namestena, cela povrsina na kukja e dole ...


260.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 15:46Се продава куќа

Се продава куќа во населба Бабин дол во близина на амбуланта др. Соњи...


57.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 00:01KUKJA SE PRODAVA (IZDAVA)

se prodava ili izdava na podolg period kukja vo Rankovce, Kriva palan...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 мар 13:22Se prodava semejna kuca

Kucata se prodava 340000 evra


340.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 мар 15:44Se prodava semejna kuca

Kucata se prodava 340 evra


340 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 мар 10:09Kupuvam kuka

Kupuvam kuka lokalitet trgovski ili zelen rid, moze i karabina. 072 2...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 мар 08:52Се продава куќа

Продавам куќа на ул. Косовски Бригади бр. 6. Цена по договор. Контакт...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 фев 22:14Kuca i ducan

Kuca na 2 sprata so poseben vlez 160m2,plus ducan od 70m2 pogoden za...


140 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 фев 12:51SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO

se prodava stara kukja na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti doku...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 фев 18:20Се продава куќа.Цена по договор

Се продава куќа од 257м2, со два посебни влеза и дворно место од 360 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 фев 21:01Продажба на куќа

Се продава куќа, на улица Братство Единство 37а, во центар на Куманов...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 фев 14:29Се продаваат 2 куќи во центарот на градот

Се продаваат 2 куќи (стара и нова) во центарот на градот Куманово


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 фев 15:05kuca se prodava pod tv'HANA'

KUCATA E SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA IMA 3 SPRATA SEKOJ SPRAT PO 120M2...


135 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 фев 10:06Kupuvam kuka do 75000 evra

Kupuvam kuka na okolina bolnica i zelen pazar....


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 фев 22:24Kuca se prodava ili menuva

Kuca se prodava ili menuva za stan so doplata. Kukata registrirana k...


111.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 фев 09:50Se prodava del od kukja

Se prodava kukja vo zeleni rid, dva sprata so dvorno mesto. Laste:0...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

10 фев 19:31КУЌА КАЈ УРГЕНТЕН ЦЕНТАР

Се продава куќа кај ургентен центар. Куќата е на два спрата со осум...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 фев 20:12prodavam kuca

Kucata e napravena 2018 •Podno greenje + radiatori •Zatvoren sist...


190.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 фев 13:50Se izdava sprat od kukja / Се издава спрат од куќа

Се издава наместен спрат од куќа во центар на Куманово на одлична лок...


280 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 фев 13:00Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам