Куманово
                           
1192 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


169.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 ное 19:31Промовирано

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.400 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava niva

SE PRODAVA NIVA OD 5000M2 NAD ZELEZNICKA STANICA MESTO VIKANO BELUSKA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 20:00Ze prodava vikendica vo Shupli kamen

Se prodava vikendica vo Shupli kamen do asvaltna baza.Na dva sprata e...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 сеп 19:56СТАН НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА!!!

Се продава празен стан 64м² на бул.,,Октомвриска Револуција"1/1-17 ка...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 сеп 19:24Plac Dobrosane

Се продава плац во населба Вера Которка (Доброшане). Плацот има пат о...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 19:01Shitet /се продава

Shitet trualli në fshatin Sllupçan - rruga kufiri Bellanoc. Për më s...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 17:20Garaza

Baram da kupam garaza ili parking mesto vo blizina na Kozjak zgrada ...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

20 сеп 08:08Куманово

Се изнајмува дуќан во центар на Куманово! Ул. Илинденска 36а


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

19 сеп 14:49Se prodava lozje i niva

Lozje kaberne sovinjon povrsina 7 dekari Lozje sorta muskat hamburg...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 сеп 10:51Se prodava niva

Se prodavaat 2 nivi so vkupna povrsina od 13500 m2. Nivite se naodja...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 сеп 07:43Hotel

Se izdavat sobi vo industriska zona Bedinie kumanovo 5 sobi za 10 per...


120 €
или предлог цена
Куманово

Соби

17 сеп 19:59KUPUVAM STAN VO KUMANOVO

Kupuvam stan vo Kumanovo, lokacija Oktomvriska, III MUB... ili slicno...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 сеп 08:27KOMERCIJALEN OBJEKT

Povolno prodavam deloven prostor vo centar, po cena za stanben kvadra...


1 €
или предлог цена
14 сеп 13:27Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo

Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo nad Viktor iLi porane$en SuperM...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 сеп 23:55НИВА/ПЛАЦ ВО НАС.БЕДИЊЕ

СЕ ПРОДАВА НИВА СО ПОВРШИНА ОД 5500м2 ВО НАС.БЕДИЊЕ, СЕ НАОЃА ПОЗАДИ ...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 сеп 14:45Kupuvam stan od 70 do 80 kvadrati

Plakam kes moze i 2 po 50 kvadrati


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 сеп 22:10Се издава стан

Се издава стан спроти гостилница Дома во строгиот центар на градот по...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

11 сеп 18:35kazan za pecenjerakioja

koj imada ponudi kazan za pecenje rakiju br za kontak 078 290035


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

10 сеп 11:102 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

10 сеп 09:27Stan vo dzon kenedi nova gradba

Se prodava stan nova gradba 109 kvadrati 4 sobi znaci salon so kujna ...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 сеп 11:51shitet banesa 58m2

shitet banesa ne hyrje te qytetit perball zjarrfiksave. Banesa ka nje...


850 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 сеп 19:55Baram plac nudam stan

Baram plac do 500 m2 so markica za gradba na samostojna kuca vo centr...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 сеп 15:23Se izdava deloven prostor OKTOMVRISKA REVOLUCIJA

Se izdava deloven prostor vo ulica Oktomvriska Revolucija br.36, loka...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 сеп 19:38Се продава дрвена барака

Се продава барака погодна за апикомора,мини работилница или склад, во...


60.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 16:02Se prodava kuka

Se prodava kuka od 300 m2 so 10 sobi 3 kupatila 3 podrumi i dukjan pl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 сеп 11:12Se prodava ili Izdava deleoven objekt !!

Se prodava ili izdava deloven prostor.Vo koi se vkluceni sobi za pres...


290 €
или предлог цена
05 сеп 10:52Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.450 €
или предлог цена
05 сеп 10:44Se prodava niva vo Shupli Kamen

Se prodava niva od 3000 metri kvadratni vo blizina na Iskrin most vo ...


24.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 сеп 06:20Плац за викендица

Се продава плац погоден за викендица и земјоделски култури, со локаци...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 сеп 17:50Куќа на Железничка станица

Се продава куќа со 5 соби, подрум, гаража и двор.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 сеп 11:14Prodavam urbaniziran plac vo Kumanovo

Плацот се наоѓа позади ул.,,Авној,,опфатен е со урбанистички план,уцр...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 сеп 08:58Продажба на станови

Се продаваат станови на одлична локација во Куманово. Становите се но...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 авг 21:29Se prodava ili zamenuva plac

Se prodava plac ispod Pin Petrol ili zamenuva za stan so doplata plac...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 авг 19:27Shitet Banesa/Се продава стан

Cmimi sipas marreveshjes..! Цена:По договор..! Kontakt:070-776-953 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

31 авг 15:31Se prodava kuca tel. 071 338 259

Se prodava kuca na ulica Simon pogacarevic 19 poveke informaci na tel...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 авг 12:17izrabotka na montazni vikendici

izraboruvame sekakov vid na montazni kukji kljuc na raka. STEFI KOMP...


5 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

30 авг 18:44Продажба на куќа

Се продава куќа со дворно место. Вкупна површина на парцелата е 230 м...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 авг 15:22Plac vo Banevo Trlo

Plac vo Banevo Trlo nad Pin Petrol i Multi Media. Broj na parcela: 12...


33.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 авг 00:56Se prodava plac vo naselba ajducka cesma

Se prodava plac vo ajducka cesma na odlicna lokacija povekje info na ...


17 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 авг 20:58Бул 3-та МУБ

Се продава дуќан на ул. 3-та МУБ бр 52, на приземје во стамбена зград...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 авг 14:50SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 32 m2

DELOVNIOT PROSTOR SE NAODjA NA UL. OKTOMVRISKA REVOLUCIJA BR.11 VO ...


36.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 авг 23:02Страна 10 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам