Куманово
                           
1348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.800 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 KM2 NA DVA SPRATA...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Куќа на Железничка станица

Се продава куќа со 5 соби, подрум, гаража и двор.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 18:13Промовирано

bel soncogled

se prodava bel soncogled 2t


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

16 авг 21:162 STANA KAJ DR KELESOV

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг ...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 авг 21:04Se izdava dukjan

dukjan 40 kvadrat + dvorno mesto i maganic vo dvorot cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Куманово

Дуќани

16 авг 20:49SE IZDAVA DUKJAN NA 3-TA MUB

Se izdava dukjan na 3ta mub vednas do gostilnica doma na noviot kruze...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 авг 20:43PRODAVAM STAN

Prodavam stan vo Garnizon vo Kumanovi tel.za inforacj 071 363 240


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 авг 20:00NIVA-PLAC VO s.ROMANOVCE DO AVTOPAT KUMANOVO- SKOPJE

PRODAVAM NIVA-PLAC VO SELO ROMANOVCE OD 13268m2 VIKANO MESTO SREDNA K...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 17:57Se prodavaat placevi i nivi od 1000-7000m2 vo Dolno Kojnare

Se prodavaat nivi i placevi pogodni za gradba na kukja ili deloven ob...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 17:54Se prodava plac na Zelen Rid

Se prodava plac vo Zelen Rid,gradezno zemjishte na asfalten pat,plate...


28.900 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 17:13SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO

se prodava stara kukja na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti doku...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 авг 17:12Се продава куќа со дворно земјиште во центар на Куманово

Се продава дворно земјиште со куќа и помошен објект во центар на Кума...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 авг 16:18Se prodava stan na Oktomvriska revolucija od 62m2

Se prodava stan od 62m2 podrumska prostorija od 5m2.


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 авг 15:49Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran


950 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 авг 15:26Se prodava plac 5300 m2

Se prodava plac povolen za izgradba,so uredna dokumentacija,legalizir...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 14:55IZDAVAM PLAC NA GLAVEN PAT - DOBROŠANE

Placot e na Samiot Glaven/Regionalen Pat !! Kiria-Mesec 100 eur, ili...


100 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 13:40plac-niva

prodavam niva-plac pogoden za gradba odalecen na 500 metri od prugata...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 13:14Се продава куќа на два спрата со дворно место

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација на ул. Александар Зд...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 авг 13:04se prodava niva posle most na reka pcinja

se prodava niva posle most na reka pcinja ima struja


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 12:09Se prodava dukjan na III treta MUB

Se prodava dukjan na treta mub 93 m2 info na :077876415


990 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.000 €
Куманово

Дуќани

16 авг 12:03Se prodavaat placevi vo N.Karpos ul.160 bb

Se prodavaat placovi vo nas. Karpos na ul. 160 bb Plac br.1 od 106...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 11:31Се продава 2 плаца

Се продават 2 плаца во населба добрашане локација : пред кланица спро...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 11:30Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 s...


6 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

16 авг 11:29Plac so kuca n.karpos

Za podetalni informacii javete se


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 авг 10:58Се продава нива-плац Донков млин

Се продава нива-плац со површина од 1785 метри квадратни. Плацот се ...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 10:31Kuca i plac

prodavaat dve kuci ili samo edna na ulica josko ilievski karsi cigla...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 авг 09:55Plac vo naselba karpos rajkova kuca

Se prodava plac vo naselba karpos rajkova kuca 229 m2 .placot se n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 09:55Se izdava deloven prostor na prekrasna lokacija

Se izdava deloven prostor/dukan na prekrasna lokacija na ul. Marsal T...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 авг 09:46Prodavam nivi vo s.Studena Bara

se prodavaat 2 nivi vo s.Stdena Bara imoten list i povrsini :4655m2 ...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 авг 09:30SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 32 m2

DELOVNIOT PROSTOR SE NAODjA NA UL. OKTOMVRISKA REVOLUCIJA BR.11 VO ...


36.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

15 авг 20:54Куќа на ул. Ѓуро Ѓаковиќ 43 - во близина на пазарот

Продавам куќа во центар на 5 минути до пазарот и на 5 минути до Гарни...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 19:26KUPUVAM KUCA

Kupuvam pomala kuca , legalizirana , 2 sobi ,kupatilo , kuhinja, so d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 19:21Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

15 авг 18:29Se izdava dukjan karshi Gradska pekara na Oktomvriska

-Renoviran 2020 -nov izlog -inverter klima stara 6 meseci -Wc -sl...


120 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

15 авг 16:24ZEMJA VO S.PCINJA 100 D.m.kv

SE PRODAVA ZEMJA VO SELO PCINJA VO MESTO VIKANO PLOSTAK 8.5DEKARI SO ...


150 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 16:10Plac Dobrosane

Се продава плац во населба Вера Которка (Доброшане). Плацот има пат о...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 15:03СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА УЛИЦА ДОНЕ БОЖИНОВ

Се продава плац на улица Доне Божинов со површина од 554m2. ЦЕНА ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 15:02Продавам плац во с.Бељаковце

Продавам плац во с.Бељаковце, 1450м2, во близина на железничката ста...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 14:55Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
15 авг 14:20PRODAVAM PLAC VO DOBROŠANE NA GLAVEN PAT

Placot e na Samiot Glaven Pat- Se Prodava ili Iznajmuva- Ako se Iznaj...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
39.000 €
Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 14:12Se prodava semejna kuca vednas vseliva

Se prodava kuca na ul Stojan Arsov br.8 kompletno opremena so instala...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 13:56Се продава спрат од куќа со посебен влез во Центар на градот

Се продава спрат од куќа со посебен влез во строг Центар на градот до...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 13:50Страна 2 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам