Куманово
                           
1348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа на Железничка станица

Се продава куќа со 5 соби, подрум, гаража и двор.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 18:13Промовирано

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 KM2 NA DVA SPRATA...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.800 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Се продава спрат од куќа со посебен влез во Центар на градот

Се продава спрат од куќа со посебен влез во строг Центар на градот до...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 13:50Sobni Vrati -Polovni

Se Prodavaat Polovni Vrati so dimenzii : Vrata : 2.m × 90 - komplet...


40 €
или предлог цена
Куманово

Соби

15 авг 13:11Se prodava nova kuca

Se prodava kukja nova gradba 2020 godina tri kata i potkrovje so vkup...


900 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 12:12Се продава куќа

Продавам куќа на ул. Косовски Бригади бр. 6. Цена по договор. Контакт...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 12:09СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 750м2

Се Издава или Продава Деловен Простор 750м2 на едно ниво погоден за с...


1 €
или предлог цена
15 авг 09:332 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 09:19Куќа на главен пат во Бедиње

Се продава куќа на ТОП ЛОКАЦИЈА главен пат во Бедиње дворна површина ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 08:31Se prodava niva vo Rajkova Kukja od 454 m2

Se prodava niva vo Rajkova Kukja, 100 m od ulica br. 120. Kvadratura ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 07:27se prodava Kuka

se prodava karabina


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 авг 23:37Se prodava luksuzen stan

Se prodava luksuzen stan tip top sreden.Stanot poseduva garaza podrum...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 19:05shitet banesa 58m2

shitet banesa ne hyrje te qytetit perball zjarrfiksave. Banesa ka nje...


900 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 18:31ZAMENA - DAJTE PONUDA

Menuvam trafika za kola ili drugo - dajte ponuda , izdavam za 3000 d...


700 €
или предлог цена
14 авг 17:10Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Keles

Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Kelesh od 50m2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 16:36Се продава куќа на ул. Панчевачка бр. 3

Куќата е на убава локација. Реновирана, 3 купатила нови, нов кров 202...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 авг 15:45MENjAM ZA STAN///KUKjA-PLAC NA GLAVEN PAT

Se Prodava ili Iznajmuva Gradezen Plac vo Dobrośane na Glaven/Magistr...


40.990 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 13:47Се издава дуќан

Се издава дуќан на улица Октомвриска Револуцуја бр.49


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

14 авг 13:36Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
14 авг 13:36Plac / Zapocnata kukja vo Dobrsane Dobrosane Vera Kotorka

Se prodava plac so zapocnata gradba(podrumski del i ploca) vo naselba...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 авг 12:45Се продава куќа во Диво насеље

Се продава куќа на ул.Абдула прешева број 27. Информации на 070 517 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 авг 12:00Se prodava dukjan na III treta MUB 93m2

Se prodava lokal na ulica:Treta Mub kaj noviot kruzen tek ,povrsina 9...


990 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.050 €
Куманово

Дуќани

14 авг 11:41plac vo Zelen Rid so komunalie na glaven pat

Se prodava plac so plateni komunalii vo zelen rid,na glaven asfalten ...


28.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.500 €
Куманово

Плацеви и Ниви

14 авг 11:39Prod.niva s.Supli Kamen pogodna za vikendica

Prodavam niva pogodna za vikendica ima struja izleguva na pat i reka....


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 авг 11:01placevi vo banevo trlo-stari lozja kumanovo povolno

placevite se vo banevo trlo ulica djuro pucar stari blizu posta 150 m...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 авг 10:49Se izdava celosno renoviran

.. SE PRODAVA... Stanot e celisno renoviran. Se naogja na prv sprat n...


300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 10:37Kupuvam stan od 65 do 80 kv vo Centar..placam kess

Kupuvam prazen stan trosoben do 3 ti sprat vo centar na gradot potocn...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 10:23Плац за викендица

Се продава плац погоден за викендица и земјоделски култури, со локаци...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 21:09Plac Плац Нива Niva

Se prodava plac vo s.Pelince do asvalten pat.Do placot ima struja i v...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 20:25Se prodava garazno mesto

Se prodava podrumsko garazno mesto na ul.Vlasto Radonjanin br.1 so p...


300 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

13 авг 20:22СТАН НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА!!!

Се продава празен стан на бул.,,Октомвриска Револуција"1/1-17 карши К...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

13 авг 19:55Se prodava ili izdava ducan od 36m2

Ducanot se naoca na ul. Gucman ispod (korner skara na kilo)


700 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

13 авг 18:54NIVA do reka Pcinja

Se prodava niva 200 metri do reka pcinja vo okolina na Supli Kamen 13...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 16:51PLAC VO DOBROŠANE NA GLAVEN PAT

Placot e na Samiot Glaven Pat- Se Prodava ili Iznajmuva- Ako se Iznaj...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
62 €
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 13:54Се издава или се бара идејно решение

Се бара идејно решение или се издава плац со површина од 28 000 м/2 н...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 13:30Se prodava kuca vo s. Biljanovce

Се продава кукја во Билјановце одма до пат Информации на тел. 078/29...


33.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
35.500 €
Куманово

Куќи / Вили

13 авг 11:34PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO

PLAC VO PUKOVSKO KUMANOVO 2000 m2 vo gradezen region moze i da se d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 10:10Se prodava Pasiste vo Ovce pole/Kumanovo

Prodavam pasiste 18500 m2/ima i del so suma vo nego/Kumanovo-s.Kokosi...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 09:27Se prodava Niva 460 m2/vednas do pat Ovce pole-Kumanovo/

Prodavam /KP.1592-KO.Kokosinje/ Niva 460m2 cena: 5 evra m2 vednas do ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 09:27Niva vo s.Mlado Nagorichane

Se prodava niva od 3200 m2 vo s. Mlado Nagorichane na ubava loka...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 08:41Plac vo naselba Karpos

Se prodava plac vo naselba karpos 403kvadrati,ima dozvola za gradba,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 08:41Стан во централно градско подрачје !!

Се продава стан на 3 МУБ 67 во одлична состојба ! Стан 62м² + 5м² те...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 авг 07:56Страна 3 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам