Куманово
                           
1348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 сеп 21:13Промовирано

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran


950 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 сеп 16:38Продавам нива/плац на Пчински пат

Продавам нива/плац со две викендички.Нивата е под систем за наводнува...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 сеп 15:57Купувам гаража(Рамстор)

Купувам гаража,локалитет ,,Рамстор", 3МУБ или во непосредна околина.


1 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

21 сеп 15:57Продавам плац во с.Бељаковце

Продавам плац во с.Бељаковце, 1450м2, во близина на железничката ста...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 сеп 15:24Се продава куќа на два спрата со дворно место

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација на ул. Александар Зд...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 сеп 14:55плац/нива

Се продава плац/нива во Доброшане За сите информации јавете се на 0...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 сеп 13:34Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na Kumanovo

Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na gradot. Za ponudi kontakt...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 сеп 12:23SE PRODAVA DUKJAN NA III MUB 74 M2

Se prodava lokal na ulica III MUB od 74 m2,Disko Party -moze i komple...


950 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 сеп 08:13Куќа на главен пат во Бедиње

Се продава куќа на ТОП ЛОКАЦИЈА на главен пат во Бедиње. Дворна повр...


180.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 сеп 21:16Se izdava sprat od kuca

Se izdrava sprat od kuca poseben priklucok voda / struja renoviran ko...


200 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 сеп 20:28Se prodava niva

SE PRODAVA NIVA OD 5000M2 NAD ZELEZNICKA STANICA MESTO VIKANO BELUSKA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 20:00Ze prodava vikendica vo Shupli kamen

Se prodava vikendica vo Shupli kamen do asvaltna baza.Na dva sprata e...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 сеп 19:56СТАН НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА!!!

Се продава празен стан 64м² на бул.,,Октомвриска Револуција"1/1-17 ка...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 сеп 19:24Plac Dobrosane

Се продава плац во населба Вера Которка (Доброшане). Плацот има пат о...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 19:01Shitet /се продава

Shitet trualli në fshatin Sllupçan - rruga kufiri Bellanoc. Për më s...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 17:20Нива,плац Бедиње до пат

Се продава нива со 9939 м2 во атар на Бедиње,поточно на пат за Аџитеп...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 14:05Niva vo s.Celopek

Niva plac vo s.Celopek na 150 metri od asvalt pogodna za vikendica il...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 13:37SE IZDAVA PLAC SPROTI ALFI TEHNOCENTAR

SE IZDAVA PLAC SO MARKICA ZA GRADBA NA DELOVEN OBJEKT! BR ZA KONTAKT...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 12:08Garaza

Baram da kupam garaza ili parking mesto vo blizina na Kozjak zgrada ...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

20 сеп 08:08Plac Плац Нива Niva

Se prodava plac vo s.Pelince do asvalten pat.Do placot ima struja i v...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 сеп 20:59Куманово

Се изнајмува дуќан во центар на Куманово! Ул. Илинденска 36а


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

19 сеп 14:49ПЛАЦ НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ ДО МАГАЦИНОТ

Се продава плац на самиот пат за Четирце од 4.417м2, веднаш до поране...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 сеп 13:34ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ

Се продава плац во близина на патот за Четирце 1878 м2, КО Горно Коња...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 сеп 13:34ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

Деловен Простор запишан на ИЛ 71110 КО Куманово, во вкупна површина о...


3.660.921 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:49Se prodava lozje i niva

Lozje kaberne sovinjon povrsina 7 dekari Lozje sorta muskat hamburg...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 сеп 10:51Plac so kukja vo izgradba (Gladno pole)

Se prodava plac od 610 m3 i kukja vo izgradba 14x12m so dva vleza, pl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 сеп 07:17Se prodava plac

Plac vo naselba karpos Kumanovo ulica 100 (vo blizina na štuz) Plac...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 сеп 22:50Plac 5635m2 na granicen premin tabanovce

Prodavam plac na sam granicen premin tabanovce od desna strana za vle...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 сеп 18:25Se prodava stan

Se prodava stan vo odlicna sostojba skoro nov tel za informacii:071/2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 сеп 17:40Plac vo atar na s.Dobrasane

Se prodava plac vo atar na s.Dobrasane na pat za Suplji Kamen vednas ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 сеп 10:20Се продава плац

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 сеп 10:20Se prodava niva

Se prodavaat 2 nivi so vkupna povrsina od 13500 m2. Nivite se naodja...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 сеп 07:43Нов стан од 35 м2 во центар - ВЕДНАШ ВСЕЛИВ!!

Се продава веднаш вселив нов стан од 35 м2 во центарот на Куманово (д...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 сеп 21:10Се продава дво-семејна куќа

Се продава куќа со два влеза, со два подруми, приземје, спрат и подкр...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 сеп 20:36Hotel

Se izdavat sobi vo industriska zona Bedinie kumanovo 5 sobi za 10 per...


120 €
или предлог цена
- 66 % Попуст
350 €
Куманово

Соби

17 сеп 19:59Kuca i plac

prodavaat dve kuci ili samo edna na ulica josko ilievski karsi cigla...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 сеп 17:08Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252

Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 сеп 12:50Se prodava vednash vseliva kuka 071 526 386

070 799 252 071 526 386


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 сеп 12:41Lozje vednas pozadi Zik vinarija Kumanov-Ovce pole 317m2

Prodavam Lozje 317m2/oprivatizirano zemjiste 1/1 na Juzna strana-Odgo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 сеп 11:03KUPUVAM STAN VO KUMANOVO

Kupuvam stan vo Kumanovo, lokacija Oktomvriska, III MUB... ili slicno...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 сеп 08:27Страна 4 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам