Куманово
                           
1353 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Урбанизирано земјиште

Се продава урбанизирано земјиште во индустриска зона на пат за Бугари...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 сеп 08:17Куќа со двор (маркица) во Куманово-на ул.Бајрам Шабани

Се продава куќа на ул.Бајрам Шабани, со: - 41 м2 приземје со посебен...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 сеп 14:47Stan vo dzon kenedi nova gradba

Se prodava stan nova gradba 109 kvadrati 4 sobi znaci salon so kujna ...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 сеп 11:51Plac so odlicen pogled na celo Kumanovo

Се продава плац 2429м2 со целосна документација. По урбанистички план...


23 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 сеп 07:48shitet banesa 58m2

shitet banesa ne hyrje te qytetit perball zjarrfiksave. Banesa ka nje...


850 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 сеп 19:55Se prodavaat 2 kukji vo centar na Kumanovo

Se prodavaat dve semejni kukji vo strog centar (pozadi Rim Paris) na ...


275.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 сеп 18:37Baram plac nudam stan

Baram plac do 500 m2 so markica za gradba na samostojna kuca vo centr...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 сеп 15:23Se izdava deloven prostor OKTOMVRISKA REVOLUCIJA

Se izdava deloven prostor vo ulica Oktomvriska Revolucija br.36, loka...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 сеп 19:38niva/plac

se prodava del od niva so voda struja kanal vo nas. karposh r.kukja d...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 сеп 12:27PLAC ZELENI RID

Prodavam plac vo nas.Zeleni Rid na ul AVNOJ pozadi maket martoni p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 сеп 12:27Se prodava plac vo babin dol

Plac 5600m2 moze cel a moze i na pomali placevi za povekje info na te...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 сеп 11:40Se prodava dukjan na III treta MUB

Se prodava dukjan na treta mub 93 m2 info na :077876415


990 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 сеп 10:13Se prodava plac na Zelen Rid

Se prodava plac vo Zelen Rid,gradezno zemjishte na asfalten pat,plate...


28.900 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 сеп 10:13Se prodava stan 120 m2 plus garaza 20 m2

Se prodava stan nad bunarce dve ulici pogore,stanot e namesten kako n...


1.050 €
или предлог цена
Куманово

Станови

07 сеп 10:12СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО!

Станот се наоѓа спроти градскиот плоштад во Куманово, не вселуван нов...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 сеп 15:29Нива во Тромеѓа после Амбар мало

Се продава нива во Амбар мало, блиско е и до Рајкова куќа - Салон. Ни...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 сеп 14:30Се продава куќа со дворно земјиште во центар на Куманово

Се продава дворно земјиште со куќа и помошен објект во центар на Кума...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 сеп 16:27Се продава дрвена барака

Се продава барака погодна за апикомора,мини работилница или склад, во...


60.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 16:02Козјак продава станови во градба на нова локација СТ2

КОЗЈАК АД Куманово започна со изградба и продажба на станови, во стан...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

05 сеп 15:07Se prodava kuka

Se prodava kuka od 300 m2 so 10 sobi 3 kupatila 3 podrumi i dukjan pl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 сеп 11:12Se prodava ili Izdava deleoven objekt !!

Se prodava ili izdava deloven prostor.Vo koi se vkluceni sobi za pres...


290 €
или предлог цена
05 сеп 10:52Se iznajmuvaat sobi !

Se iznajmuvaat dvokrevetni sobi, vo industriskiot del na Kumanovo na ...


300 €
или предлог цена
Куманово

Соби

05 сеп 10:52Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.450 €
или предлог цена
05 сеп 10:44Hala

Se idava hala 8*15m ul Novo Kumanavo Cena po dogovor


12.345 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

05 сеп 09:35Se prodava niva vo Shupli Kamen

Se prodava niva od 3000 metri kvadratni vo blizina na Iskrin most vo ...


24.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 сеп 06:20SE IZDAVA

Se izdava deloven prostor vo strog centar od 80m2 na 1sprat sproti g...


350 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 сеп 22:11plac r. kuka

309 m2 ul 208 50 metri od glaven pat


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 сеп 12:46Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 . Kompletno namesten i oprem...


400 €
или предлог цена
03 сеп 22:25СЕ ПРОДАВА НИВА ВО РОМАНОВЦЕ КУМАНОВО - ЛИВАДИЦА !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО КУМАНОВО, РОМАНОВЦЕ, МЕСТО ВИКАНО ЛИВАДИЦА, СО ПОВ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 сеп 22:09СЕ ПРОДАВА НИВА ВО РОМАНОВЦЕ КУМАНОВО - ДУМУЗЛИЈА !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО КУМАНОВО, РОМАНОВЦЕ, МЕСТО ВИКАНО ДУМУЗЛИЈА, СО ПО...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 сеп 22:09Se izdava dukjan karshi Gradska pekara na Oktomvriska

-Renoviran 2020 -nov izlog -inverter klima stara 6 meseci -Wc -sl...


120 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

03 сеп 00:07Objekt

Se prodava objekt od 1320 m2 vo industriska zona kumanovo poseduva go...


250 €
или предлог цена
02 сеп 23:48Плац за викендица

Се продава плац погоден за викендица и земјоделски култури, со локаци...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 сеп 17:50SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO

se prodava stara kukja na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti doku...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 сеп 13:20Куќа на Железничка станица

Се продава куќа со 5 соби, подрум, гаража и двор.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 сеп 11:14Prodavam urbaniziran plac vo Kumanovo

Плацот се наоѓа позади ул.,,Авној,,опфатен е со урбанистички план,уцр...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 сеп 08:58Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3

Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3 vo blizina na bolnica zelen pazar...


62.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 сеп 20:37Kojnare Osmanski Rid

Se prodava niva 15.000 m2. Moze i odelno edno parce 8.200 m2 drugo 6....


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 сеп 17:18SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj . Se izda...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 сеп 16:39ПЛАЦ ВО СТАРИ ЛОЗЈА СПРОТИ СПОМЕН КОСТУРНИЦА

Се продаваат два плаца во место викано стари лозја спроти Спомен Кост...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 сеп 09:40Страна 6 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам