Куманово
                           
1342 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 окт 21:23Промовирано

Se prodava ili zamenuva plac

Se prodava plac ispod Pin Petrol ili zamenuva za stan so doplata plac...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 авг 19:27Shitet Banesa/Се продава стан

Cmimi sipas marreveshjes..! Цена:По договор..! Kontakt:070-776-953 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

31 авг 15:31Kupuvam stan od 65 do 80 kv vo Centar..placam kess

Kupuvam prazen stan trosoben do 3 ti sprat vo centar na gradot potocn...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 авг 15:11Se prodava kuca tel. 071 338 259

Se prodava kuca na ulica Simon pogacarevic 19 poveke informaci na tel...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 авг 12:17izrabotka na montazni vikendici

izraboruvame sekakov vid na montazni kukji kljuc na raka. STEFI KOMP...


5 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

30 авг 18:44Продажба на куќа

Се продава куќа со дворно место. Вкупна површина на парцелата е 230 м...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 авг 15:22KUKA VO KUMANOVO NA 2 SPRATA 246 m2

Prodaavam kuka vo kumanovo na ul.Mladen Stojanovikj centralno greenje...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 авг 14:13Se prodava stan na Okromvriska revolucija 61m2

Se prodava stan na ul.Oktomvriska Revolucia so stanbena povrsina od 6...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 авг 12:02Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt na Ul. Mosa Pijade karsi kiflara Fres Ze...


20.000 €
или предлог цена
28 авг 18:03Plac vo Banevo Trlo

Plac vo Banevo Trlo nad Pin Petrol i Multi Media. Broj na parcela: 12...


33.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 авг 00:56Se prodava niva vo s. Ml. Nagoricane, Kumanovo

Se prodava niva so povrsina od 9098m2 vo s. Mlado Nagoricane, Kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 авг 22:45Se prodava plac vo naselba ajducka cesma

Se prodava plac vo ajducka cesma na odlicna lokacija povekje info na ...


17 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 авг 20:58Plac vo Zelen rid

Se prodava plac so povrshina od 547m2 vo Zelen rid na ulica Mirche Ac...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 авг 23:00Бул 3-та МУБ

Се продава дуќан на ул. 3-та МУБ бр 52, на приземје во стамбена зград...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 авг 14:50Се издава дуќан под кирија

Дуќанот е нов до сега не е издаван под кирија,со површина од 20 m2, с...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 авг 12:14SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 32 m2

DELOVNIOT PROSTOR SE NAODjA NA UL. OKTOMVRISKA REVOLUCIJA BR.11 VO ...


36.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 авг 23:02Продавам земјиште

Продавам земјиште за викендица со локација 100м пред ресторанот Визиј...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 авг 13:00SE PRODAVA STAN

SE PRODAVA NAMESTEN STAN NA OKTOMVRISKA REVOLUCIJA 50/2/2 LOKALITET...


70.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 авг 10:07SHITET SHTEPIA

Per informata me te hollesisheme kontaktoni ne kete numer: Viber 070 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 авг 09:07БАРАМ КУЌА - замена за стан

Барам самостојна куќа (не лепенка) на мирна локација, со чиста докуме...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 авг 15:08kuca se prodava pod tv'HANA'

KUCATA E SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA IMA 3 SPRATA SEKOJ SPRAT PO 120M2...


115 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 авг 14:54Се продава спрат од куќа со посебен влез во Центар на градот

Се продава спрат од куќа со посебен влез во строг Центар на градот до...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 авг 11:19se prodava Kuka

se prodava karabina


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 авг 23:22Инвеститор бара градежно земјиште за изградба

Инвеститор од Куманово бара градежно земјиште за изградба на станбено...


300 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 авг 15:43Se Iznajmuva polunamesten stan vo Sumu

Se iznajmuva polunamesten stan vo Sumu- pomala zgrada Pogoden za p...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 авг 14:34Продавам земјиште

Се продава земјиште/плац идеално за садници и сите други земјоделски ...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 авг 13:00Se izdava dukjan inf na 070236090

Se izdava dukjan karsi shkola Toli Zordomis informacii samo na 070236...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 авг 10:30Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Keles

Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Kelesh od 50m2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 авг 16:16Се продава куќа

Се продава куќа на Драган Стопаревиќ, новоградба, Цена по договор. 2...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 авг 16:16Se prodava stan oktovriska revolucija

Se prodava nov stan na oktovriska revolucijsa pozadi maj market, 73 ...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 авг 23:30Jipet babesa me qira. Se izdava stanot pod kirija.

Jipet banesa me qira . Banesa posedon gjitha paisjet per jetes .Banes...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 авг 13:12Izdavan stan na podolg period

Izdavam stan -kuka vo zelen rid Kumanovo cena po dogovor info na 0775...


10.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 авг 00:34Izdavam deloven objekt

Izdavam deloven objekt od 150m2 vo kumaovo vo naselba babin dol, mest...


250 €
или предлог цена
18 авг 00:33Се продава стан на плоштад во Куманово

Се продава стан во строгиот центар на градот. Квадратурата е 52 метри...


51.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 авг 19:58Se prodava baraka vo lokalitet "Tabakana" - Kumanovo

Se prodava dobro sochuvana baraka od 18m2 na dva sprata so WC. Bar...


2.000 €
или предлог цена
17 авг 13:00SE PRODAVA PLAC NA N. PROEVCE !!!

Se prodava plac, vo centarot na n. Proevci, pozadi zadruga. Regulisan...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 авг 11:22PRODAVA SE KUCA !!!!

Prodaje se kuca u centru Kumanova preko puta gradske bolnice. Kuca se...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 авг 11:22Se izdava dukjan

dukjan 40 kvadrat + dvorno mesto i maganic vo dvorot cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 авг 20:49Plac so kuca n.karpos

Za podetalni informacii javete se


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 авг 10:58СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА УЛИЦА ДОНЕ БОЖИНОВ

Се продава плац на улица Доне Божинов со површина од 554m2. ЦЕНА ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 15:02Страна 8 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам