Куманово
                           
1344 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 сеп 21:13Промовирано

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Nivi vo Selo Lopate

Se prodavaat nivi vo Selo Lopate tell 077-825-978 Snezana


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 18:48Mala Kukicka so Parcela 2000m2 vo Bejtovi nivi

ITNO I POVOLNO! Se prodava niva-Bavca so mala stara kukička vo Bejto...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 18:21МНОГУ ПОВОЛНО!!! Градежно земјиште во Бабин Дол (Babin Dol)

Градежно земјиште во Бабин Дол со прекрасен поглед.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 18:11Parceli, Banevo Trlo

Se prodavaat placevi so markici za gradba, ul. Gjuro Pucar Stari. Cen...


45 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 14:02Placevi, Gladno Pole

Se prodavaat placevi za gradba koi izleguvaat na asfalten pat vo Glad...


55 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 14:02Продавам Нива

Се продава нива во близина на земјоделско училиште во Долно Којнаре ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 авг 23:10Se iznajmuva plac

Se iznajmuva plac vo Dolno Kojnare nad avto servis Vase star kvadrat...


300 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 авг 23:10Plac vo gladno pole

Se prodava plac vo gladno pole do pat, 200metri od asfalt Cena po ...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 авг 20:13Се продава стан во строг центар

Се продава стан со функционален класичен распоред на 2 кат (од вкупно...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

11 авг 17:03Niva vo Novo selo Kumanovo

Se prodava ili iznajmuva niva na dve parceli so cist imoten list vo n...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 авг 21:55Se Iznajmuva soba!

Se iznajmuva soba vo industriskot del na Kumanovo na ul.Industriska b...


250 МКД
или предлог цена
Куманово

Соби

10 авг 18:50Се продава куќа од 100м2 со дворна површина од 300м2

Се продава куќа од 100м2 со двор од 300м2. Куќата не е лепенка. Има к...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 авг 16:12Се продава дуќан во центарот на градот

Се продава деловен простор во центарот на градот излегува на две ули...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

09 авг 14:41Prodavam kuka

Se prodava kuka od 84m2 od koj 42 m2 kuka ostanato dvor kopletno reno...


38.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 авг 14:33Se prodava kuka

Se prodava kuka od 84 m2 vkupna povrsina od koj 42m2 e kuka a ostanat...


38.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 авг 14:07Se peodava deloven prostor

Se prodava/iznajmuva deloven prostor vo naselba Vera Kotorka so magac...


По Договор
или предлог цена
08 авг 13:52Se prodavaat objekti

Se prodavaat dva objekti so dvorno mesto od okolu 700 m2 vo Kumanovo ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

08 авг 02:25Plac,Placevi , n.Karpos (Rajkova kuka)

Se prodavaat placevi na 40 metri odalecenost od ul.1 (Nikuljski Pat) ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 авг 18:37Се продава нива во Зебрњак погодна за викендица

Се продава нива во Зебрњак: - поседува имотен лист, - површина: ...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 авг 13:00Se prodava kuca so dvorno mesto

Se prodava kuca na Zeleznicka Stanica so dvorno mesto povece informac...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 авг 12:30Invest in Macedonia, plac za investicija,truall per investim

Se izdava plac-niva za investicija, otvaranje fabrika, golemi magicin...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 авг 11:38Se prodavaat stanovi na poveke lokacii

Se prodavaat stanovi na poveke lokacii.Cena po dogovor.Kontakt telefo...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

07 авг 08:45SE PRODAVA

SE PRODAVA niva do Nikuljski pat vo naselba Karpos( Rajkova Kukja) so...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 авг 19:12Niva vo Dolno Konjare na izlez od Kumanovo

Se prodava niva, locirana na izlez od kumanovo, kon Kriva Palanka vo ...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 авг 12:18Urbaniziran plac - ul. N.Revolucija

Se prodava urbaniziran plac na ul.Narodna revolucija - pcinski pat . ...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:37Kukja i plac od 4000 m2 - Nas. Zeleznicka

Se prodava kukja i plac od 4000 m2 vo naselba zeleznicka br.41 ( posl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 авг 15:37Урбанизиран плац од 940м2 -Банево Трло

Се продава урбанизиран плац во Банево Трло во близина на О.У. Христиј...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:37Urbaniziran plac - Recica

Se prodava urbaniziran plac na vlezot vo s.Recica.Placot e do samiot ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:36Stan od 68m2 vo Garnizon

Se prodava stan od 68m2 vo Garnizon. Stanot se naogja na 7 kat ( so l...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 авг 15:34Продавам имот во Лопате-Кумановско

Контакт број 070540450 Борче. Се продава стара куќа со дворно место ...


137.500 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 авг 15:222 куќи во центар ( во близина на бибљотека )

Се продаваат 2 кукји во близина на градска бибљотека . Повеќе инфор...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 авг 15:19Urbaniziran plac - Naselba Karpos

Se prodava urbaniziran plac vo naselba Karpos so markica za gradba na...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:193 placa na ul.Leskovacka

Se prodavaat 3 placa na ul.Leskovacka 1) 496m2 : namena na gradba -...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:19Куќа во близина на соколана

Се продава куќа на ул.Ѓ.Ѓаковиќ со вкупна станбена површина од 190 м2...


110.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 авг 15:19Kukja vo Bedinje

Se prodavaat 2 kukji vo isti dvor vo Bedinje ,vo blizina na bedinsk...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 авг 15:18Kukja pozadi poranesna ZIK Direkcija

Se prodava kukja vo blizina na zelen pazar , pozadi poranesna Zik dir...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 авг 15:18Plac

Se prodava plac industriska zona dobrosane placot se naoga vednas do ...


33 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јул 20:58Dobrosane

Se prodava plac vo naselba dobrosane so celosna dokumentacija struja ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јул 20:57Plac

Se prodava plac kumanovo dobrosane do fabrika kujar


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јул 20:57Kuća vo naselba Karpoš

Se prodava kuća vo naselba Karpoš. Poveke informacii na telefon 07133...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 јул 10:23Страна 9 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам