Куманово
                           
290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


175.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 ное 19:31Промовирано

Se Prodava Kukja

Se Prodava Kukja 252m2 (nedosredena) na lokacija pukovsko vednas do s...


111.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 07:14Промовирано

Нова луксузна куќа

Се продава луксузна куќа од 300м2 со дворна површина од 700м. Локаци...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мај 18:22SE PRODAVA KUKA POZADI MOSA MEL

ima sobi na prviot srat kujna so nisa soba +soba i kupatilo,spajs,hod...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 22:53Kuca vo Agino selo

Kuca vo Agino selo pomegju Kumanovo i Skopje


14.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 мај 13:10Kuca na odlicna lokacija,

Kucata se naodja na odlicna I mirna lokacija, mesto so odlicen prista...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 мај 10:44KUKA POD SUMA VO KUMANOVO

Се продава куќа на Моша Пијаде бр.34 , под Сума (поранешна слаткарниц...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 мај 20:11Се продава куќа со двор во строг центар

Куќата се наоѓа на улица Ленинова 46 , во улица спроти кафе Тунел.Осн...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 мај 14:08Se prodava

Se prodava vednas vseliva kukja so dva posebni vleza za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 апр 19:19Se prodava kukja

Kukjata se naogja na tonko dimkov odma karsi tehnicka skola kukjata e...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 апр 19:16Se prodavaat kukja i farma

Se prodavaat kukja od 80 m2 i farma od 150m2 na samiot pocetok na s.R...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мар 15:23Se prodava kuca vo centar

Се продава куќа во центар, на ул. Кирил и Методи, наспроти училиште К...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 мар 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КУМАНОВО/SE PRODAVA KUKJA VO KUMANOVO

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА БЕДИЊЕ ВО КУМАНОВО ВО БЛИЗИНА НА ФЗЦ 11 ОК...


110.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 мар 13:01Se prodava kuca vo naselba Aerodrom

Se prodava kukja na ulica Todor Cangov 48-2A naselba Lisice. Kucata i...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 мар 15:25Se Prodava kuka na ul.partizanska br.1

Kukata e vo strog centar so dvorno mesto od 100m2 podetalni informaci...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 фев 21:57Kuki so dvorno mesto i dukan

Целиот плац е 250м2 Новата куќа е 120м2 и има: -Голем салон: дневна...


83.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

10 фев 18:50Kuka na dobra lokacija

Se naoga nad visto servis od drugs strana nad spomen kosturnica 800...


107 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 јан 17:49Kukja

Se prodava i menuva za stan so vaša doplata kukata e odalečena 2.5 km...


88.500 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 јан 13:43Se prodava kukja so dvorno mesto, ili zamena za stan

Se prodava kukja so dvorno mesto od 500 kvadrati vo naselba Dobrasane...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 јан 20:55PRODAVAM KUKA NA UBAVA LOKACIJA

Prodavam kuka vo babin dol na ubava lokacija. Cena po dogovor. Kuka...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 дек 16:57SE PRODAVA KUCA VO SELO ROMANOVCE

Se prodava kuca vo selo Romanovce so dvorno mesto. Informacii na tele...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 дек 13:00Kuka

Se prodava kuka vo selo Romanovce, Kumanovo.Tel. za kontakt: 071378796


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 дек 22:04Se prodava kukja na ul. Dragan Stoparevikj br. 11

Kontakt na broj : 078-490-804 - Saso


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 дек 14:12Kuci kaj ciglana

se prodavaat dve kuci ili samo edna na ulica josko ilievski karsi cig...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 дек 13:192 Solidni Kuki

2 kuki nova i stara, 220m2, greenje so struja i drva, Karsi bazaro [ ...


85.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 дек 14:10Куќа во близина на Турска пекара

Se prodava kukja на ул.Авној ( во близина на турска пекара ). Кукјата...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 дек 13:58Se prodava nova kukja

Se prodava nova kukja na ul.Veselin Vujovski . Kukjata e so 2 posebn...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 дек 13:57Нова куќа - Гладно поле

Се продава куќа во гладно поле.Куќата располага со голем салон , 5 сп...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 дек 13:57Se prodava kuca

Se prodava kuca so dva posebni namesteni i opremeni stana, ducan i dv...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 ное 13:24se prodava kuka

Se prodava kuka vo Kumanovo od 200m2,prv sprat poseduva 2kujni,2 trpe...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 ное 13:55Kukja vo Kumanovo - Dokumenti na raka !

Se Prodava Kukja vo Kumanovo Dokumenti na raka Cena po Dogovor


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 ное 17:58Se prodava kukja vo cenar na gradot

Se prodava kukja kaj stara crkva 300m2 so se dvorna povrsina,kukjata ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 окт 23:10Kukja So Garaza - Kumanovo

Se prodava kukja so garaza Podrum, prizemje, sprat i potkrovje Dok...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 окт 18:52Se prodavaat 2 kukji,lepenki na Milan Lisica

Se prodavaat dve kukji,lepenki Cena po dogovor tel.br. 078/732-532


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 окт 21:07Prodavam kuka

Prodavam kuka vo naselba karpos kumanovo Mozna zamen za stan vo kum...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 сеп 16:25se prodava kuca

se prodava kuca vo centar na gradot na ul bajram sabani 41 pogodna ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 сеп 19:09Се продава куќа во населба Зелен Рид

Се продава куќа во населба Зелен Рид. Куќата излегува на две улици и...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 сеп 17:10se prodava kuča so golem dvor

Se prodava kuča so golem dvor.Cena po dogovor.Viber ili Messenger 004...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 сеп 11:31КУЌА И ПЛАЦ ВО КУМАНОВО

Се продава куќа на почеток на Долно Којнаре, со површина од околу 250...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 сеп 12:32Se izdava

Se izdava pod kirija


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 авг 12:58Se prodava kuca (podobna za ziveenje na 2-3 semejstva)

Se prodava kuca vo naselba Karpos ul.170 br.16. Kucata e so vkupna dv...


70.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 23:18Stanbeno-deloven prostor

Se prodava stanbeno-deloven i magacinski prostor so instalirano parno...


360.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 авг 11:15Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам