Куманово
                           
325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 сеп 21:13Промовирано

Se prodava kukja vo blizina na TV Festa

Se prodava kuka na ul.D.Dindikj ( vo blizina na tv Festa). Kukjata ra...


56.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 мар 10:06Se prodava kukja vo blizina na TV Festa

Se prodava kukja na ul. Dragojlo Dindikj br 23 ( vo blizina na TV Fes...


87.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 мар 10:04СЕМЕЈНА КУЌА

Семејна куќа во село рецица куманово so 1400 m2 dvor ,golema garaza I...


4 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 мар 13:41Se prodava kukja na Nikola Tesla br 66

Се продава куќа на Никола Тесла бр 66. Куќата е 71м2 Дворна површин...


46.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мар 11:50Се продава куќа на ул 15 Мај (Соколана)

⚠️ Се продава куќа во центарлно подрачје на градот поточно улица 15Ма...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мар 11:47Се продава куќа на атрактивна локација со деловни простори

⚠️ Се продава куќа на атрактивна локација со три деловни простори ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мар 11:47Прекрасна локација

Се продава куќа во центар на градот на мирна локација на ул. Пере Тош...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 мар 15:58Se prodava / zamenuva kuca na ul. "Mosa Pijade" 72 - Proevsk

Se prodava / zamenuva kuca na ul. "Mosa Pijade" 72 - Proevski Sokak, ...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 мар 01:05Se prodava kukja, kuka

Se prodava kukja na ulica trst br.16 kumanovo Podetalni informacii n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 мар 19:12Се продава куќа наспроти Два Елена

Се продава куќа наспроти Два Елена веднаш покрај Кумановска Река куќа...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 мар 09:44Куќа со плац во Горно Којнаре

⚠️ Се продава куќа во село Горно Којнаре 👉Се наоѓа во близина на...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 мар 16:30Se izdava

Se izdava sprat od kuka so 2 sobi namesten 250 evra so site trosoci


250 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 19:20Prodavam kukja na mnogu ubava lokacika

Prodavam semejna kukja na mnogu ubava Mirna lokacija so pogled na cel...


130.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 фев 10:11Куќа во населба Карпош (Рајкова куќа)

Се продава куќа во населба Карпош (Рајкова куќа) во Куманово. Куќата ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 фев 20:25Се продава куќа во н.Карпош

Се продава семејна куќа во н.Карпош, куќата има 2 спрата +поткровје+п...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 фев 18:59Kukja na Zeleznicka Stanica - Kumanovo

Kukjata ima 5 sobi i WC, podrum, garaza i golem dvor.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 фев 19:18Se prodava kuka na Zeleznicka Cerkeze

Se prodava Kuka od 175 m2 kvadratni i dvorno mesto od 756 m2 kvadratn...


8 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 фев 10:32Se prodava kukja

Se prodava kukja zaedno so dukjan vo naselba Goce Delcev na ul Tode D...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 фев 11:00КУЌА ДО СЕЛМАН ТУРИЗАМ

Се продава куќа - може и замена за станови на ул. 11-Ноември бр.65 - ...


195.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 фев 08:25Prodavam kuca lokacija pomedju Garnizon i b.sabani skolo.

Kuca e so povrsina ot 60m m2 i dvorno mesto 200m2..Inaku kucata e n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 јан 20:23Kukja na ul.Abdula Presheva br.31. Divo Naselje

Se prodava kukja na ul.Abdula Presheva br.31. Za podetalni informacii...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јан 15:30Se Prodava Kukja Blizu sokolanski park

Se Prodava Kukja blizu tehnicka skola i bajram sabani ulica 200kvadra...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 јан 08:51Kupuvam vseliva kukja vo Naselba Karpos Kumanovo k

Kupuvam vseliva Kukja vo Naselba Karpos Kumanovo ponudete 077987259


30 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 јан 20:54Kuka vo Kumanovo 260 m2 + dvor 250m2

Se prodava kuka vo Kumanovo so Imoten list , 260m2 + dvor 250 m2, so ...


79.799 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 јан 11:19Se prodava kuka

Vredi pogledati


68.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јан 19:05Куќа во проевце-Куманово

Се продава куќа на три спрата со изградена површина од 640 м2 од ко...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јан 19:00Kukja na ul.Esperanto ( Baraki )

Se prodava kukja na ul.Esperanto na asfalten pat .Kukjata raspolaga s...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 дек 22:45Се продава куќа на убава локација

Се продава куќа во урбанизирана, пријатна и тивка населба за живеење ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 дек 13:31Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа од 300кв. Станбена површина 12 соби која се наоѓа бли...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 дек 13:00Се продава куќа кај Соколански парк

За повеќе информации јавете се на : 077725285 078334618


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 дек 14:16се продава куќа во населба Бабин Дол улица 15

Telefon za kontakt VIBER 0079263278685 се продава куќа во Куманово...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 ное 01:03СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БЕДИЊЕ СО КОМПЛЕТ ДОКУМЕНТИ

СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 123М2+61М29ПОТКРОВЈЕ)+42М2(ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ). ДВ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 ное 14:46Se prodava kuca

Se prodava kuća grejanje inverter klima i drva. 3 sobi hodnik kujna...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 ное 07:55Се продава куќа Драгојло Дудиќ

Се продава куќа на улица Драгојло Дудиќ број 23, веднаш до Бајрам Шаб...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 ное 15:56ЕЛИТЕН КОМПЛЕТЕН ИМОТ ВО СЕЛО ГРАДИШТЕ КУМАНОВСКО

ПРОДАВАМ КОМПЛЕТЕН ИМОТ ВО с.ГРАДИШТЕ ,КУМАНОВСКО 25 КМ ОД КУМАНОВ...


155.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 окт 16:09СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО Н.ЗЕЛЕН РИД

Се продава куќа во Куманово на ул.Васко Карангелески бр.64 н.Зелен Ри...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 сеп 11:37Се продава куќа

Се продава куќа од 100м2 и помошна просторија од 30м2 на улица "Благо...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 сеп 18:46Се Продава Куќа

Се продава куќа со гаража и вкупно дворно место од 417м2 на ул. Теофа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 сеп 14:14Pridržava na kuca

Hitno se prodavao kuca vo dobra sostojba. Tel.071992858


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 сеп 14:03Се продава куќа со плац и хала 160 m2

Се продава куќа со површина од 60m2, со плац од 1310m2 и хала од 160m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 сеп 13:04Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам