Куманово
                           
325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 сеп 21:13Промовирано

Se iznajmuva

Se iznajmuva sprat soba kupatilo


40 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 сеп 23:57ВАЛЕРИЈ

СЕМЕЈНА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 230 КВАДРАТИ И ТОА ПРИЗЕМЕН СПРАТ ОД 30 К...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 авг 23:46СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КУМАНОВО

Се продава куќа на многу добра локација, со прекрасен поглед на градо...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 авг 21:25Се Продава Куќа

Се продава куќа со гаража и вкупно дворно место од 417м2 на ул. Теофа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 авг 22:22Се продава куќа во град Куманово / Shitet shtepia ne Kumanov

За повеќе инфо: +4915254757532 Germanija (viber&whatsapp); 071-291-...


130.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 авг 21:41Se prodava Kuca

Se prodava Kuca na ul. Vera Kotorka 25A. Kucata se naogja pomegju Nag...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 авг 19:33Baram stara kuca do 150 m2 vo Kumanovo

Se bara kuca vo centralno gradsko podracje, Okolu bunerce, St. Crkva,...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 авг 16:48Kukja vo blizina na zelen pazar

Se prodava kukja vo blizina na zelen pazar so 60 m2 stanbena povrsina...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 авг 14:38Нова куќа со деловен простор - ул.Моша Пијаде

Се продава нова куќа на ул.Моша Пијаде од 117м2 . Куќата располага со...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 авг 14:37Куќа во Банево трло

Се продава куќа во нас.Банево трло на главна улица . Повеќе информац...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 авг 14:37se prodava kukja

se prodava kukja naselba pero cico


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 авг 20:10KUCA ZELEZNICKA STANICA

se prodava kuca na zeleznicka stanica na 3 kata ima 7 sobi 3 kupatila...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 авг 18:11КУЌА ВЕДНАШ ВСЕЛИВА

Се продава куќа веднаш вселива на Пчињски пат со комплетна документац...


95.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 јул 21:47Prodavam kuca

Prodavam kuca Nad sokolana inf 078 308 075 i 070 518 503


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јул 16:36prodavam - shitet

Shiten dy shtepi ne qender shtepit jane ne rrugen Kiro Fetak nr.31 ...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јул 14:28Домашно производство ,,bajbex group,,

Прва фабрика за производство на дрвени префабрикувани монтажни куќи ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јул 09:18kuka

se prodava stara kuka vo strog centar na gradot samo 150m od centar n...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 јул 09:17Куќа во близина на соколана

Се продава мала куќа во близина на соколана . Повеќе информации во А...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 јул 03:11KUCA NA ZIVKO CALO 16

Kuca na zivko calo 16 pozadi suma na parking se naodja kucata 230 kva...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 јун 14:24Се продава куќа на три спрата со дворно место

Куќата е со три спрата од кои едниот е потполно завршен, вториот има...


43.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јун 20:55Dve kukji so pomosna zdrada i dvorno mesto

Se prodava imot so dve kukji, pomosna zgrada i dvorno mesto Objekt 1...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јун 13:09Se provada Kuka

Se prodava kuka stanben prostor od 400 m2, 6 terasi, dvor napred i po...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 мај 18:56Се продаваат две Куќи

Се продаваат две куќи на улица ЈНА 92 - Куманово Реновирани 2019 год...


180.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 мај 13:10Се продава стара куќа на Доне Божинов

Se prodava stara kukja na ul Done Bozinov, so celosna dokumentacija. ...


23.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 мај 13:09Prodavam kukja na odlicna lokacija

Se prodava semejna kukja na odlicna lokacija, na 10tina minuti peski ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мај 00:28Kuka od 370m2 vo Kumanovo

Povrshina na kuka i dvor 370m2. Prviot sprat: salon so kujna 55m2, ku...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 мај 12:43Куќа

Се продава куќа , веднаш вселива , со чист имотен лист .


85.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 мај 13:00Kuka Vo Centar na Kumanovo sproti Gimnazija

Prodavam kuka vo centarot na Kumanovo,sproti Gimnazija kukata izleguv...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 мај 21:29KUKJATA SE PRODAVA

Kontakt: 070395885 Se prodava kukja vo blizina na zelen pazar. Ima ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 апр 17:15Se prodava stara kukja so 4000 m2dvor

Se prodava stara kukja vo Dobrosane so 4000m2 078 821219


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 апр 19:10Se prodava kukja.

Se prodava kukja so dukjani na top lokacija kaj restoran galija vo do...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 апр 00:28Стара куќа со голем двор во центар на Куманово

Се продава стара куќа со двор 425m2 во центар на Куманово, во мирна у...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 апр 11:43Kupuvam kukja kumanovo

Baram kukja kumanovo za kupuvanje 078366137


35 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 апр 07:53Kuka vo blizina na market Selman Turizam

Za poveke informacii: 070302251 078854897


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 апр 20:54Продавам куќа во центарот на Куманово

Куќата се наоѓа во строгиот центар на градот. Куќата е спремна за все...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 мар 21:42Prodavam kuka

Prodavam kuka vo centar na samiot bulevar so golem dvor i pogled na K...


100 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 мар 22:34Kuca vo blizina na zelen pazar

Kucata se naodja na ul.Strasko Simonov br2 sproti prvi maj koj e vo i...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 фев 23:56Се продава Куќа

Kukjata e pogodna za dve familii ima dva veleza.Prviot sprat raspolag...


140.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 фев 19:16SE PRODAVA SPRAT I POTKROVJE SO GARAZA

Se prodava ili se izdava sprat od kuca kako deloven prostor (ordina...


110.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 фев 20:10Prodava Kukja

Kukja


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 јан 15:58Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам