Куманово
                           
214 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Издава се стан, Куманово куде кошеви/Трговски

КУМАНОВО - ул. ЛЕСКОВАЧКА бр. 46, Трговски куде кошеви


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

04 апр 22:34Kupuvam stan na koj mu e hitno placam kess

Tel:078291358 skopje, kumanovo


49.999 €
или предлог цена
Куманово

Станови

04 апр 19:37STANBEN PROSTOR - SE IZDAVA

Se izdava kompletno ureden i opremen stanben prostor vo centar na nag...


180 €
или предлог цена
Куманово

Станови

04 апр 10:15Se izdava stan pod kirija pozadi ekonomskoto uciliste

Se izdava pod kirija namesten stan koj ke bide sloboden od 01.04.2022...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 мар 22:16Se izdava stan

Se izdava dvosoben stan namesten se naodja vo centar inf :070 307 959


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

28 мар 10:33BARAM DA KUPAM STAN PLACAM VEDNAS

BARAM STAN VO CENTAR PLACAM VEDNAS REALNI CENI OD 500 EURA DO 550 EUR...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 мар 00:26Стан во изградба - 3 МУБ

Се продава стан од 110 м2 на 1 кат на ул.3 МУБ бр.160. Станот е во ...


82.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 мар 10:05Baram stan okolu centar do 60 m2

Baram stan okolu centar na kumanovo do 60 m2. Dokolku ima nekoj zaint...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мар 18:47Kupuvam stan

Kupuvam stan, lokacija Sokolana ili Oktomvriska. Moze vo izgradba ili...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 мар 12:42Kupuvam stan do 550 evra kvadrat

Kupuvam stan vo kumanovo do 550 evra kvadrat


550 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 фев 10:08SE PRODAVA STAN 60m2

Se prodava stan 60m2, na ulica Strasko Arsov bb 2/2 prizemje, se naog...


790 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 фев 15:49Стан

Се продава стан од 115 кв за повеќе информации на 075/211-062 078/307...


950 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 фев 13:10Купувам стан

Барам стан во центарот на градот или во блиска околина со површина од...


8 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 фев 09:35Kupuvam stan

Kupuvam stan od 35 do 55 kvadrati Pozelno e nova gradba . No dokol...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 фев 00:28Se prodava nov stan vo centar

Se prodavaat dva stana spoeni vo eden so dva imotni lista dva strujo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

13 фев 22:03Se prodava stan vo strog centar

Se prodava stan vo strog centar stanot e renovorian nova struja izola...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 јан 17:21Se prodava stan ili zamena so kuka so moja doplata

Se prodava stan vo centar na kumanovo karsi poranesna prodavnica PEKO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 јан 22:11Se izdava deloven prostor

Se izdava stan za deloven prostor (kancelarija, frizerski/kozmeticki ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

16 јан 18:18Iznajmuvam stan vo strog centar na grad lociran na plostad

Iznajmuvam stan vo strog centar na grad lociran na plostad. Najvekje ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

31 дек 13:00banesat shiten

shiten 3 banesa ne kumanov per info ne tel 070 589 152 070 589 152


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 дек 13:50Se prodava stan vo zgrada nad Dolce Vita (superiorna lokacij

Stan za prodazba na odlicna lokacija stara Dolce Vita na ul. 3MUB 31-...


850 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 дек 11:50Trosoben stan

Se prodava trosoben proshiren stan na prv kat na Oktomvriska ispod do...


89.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 дек 13:05Se izdava stan

Se izdava stan dvosoben namesten vo centar inf 070 307 959 Natalija


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

13 дек 11:34Povolno za firmi

Se iznajmuva prazen stan na prvi sprat od 127m2 so 5 sobi, so 2 toale...


22.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

07 дек 23:33Издавам стан

Издавам ексклузивно наместен еднособен стан во центар на градот. Цена...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 дек 12:34Kupuvam stan

Lokacija Trgovski,Koshevi,Oktomvriska


5 €
или предлог цена
Куманово

Станови

25 ное 18:58Се продава апартман - shitet

Се продава апартман - стан од 115 м2 + 15 м2 гаража, приземје, со цел...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

20 ное 20:50Se prodava stan 65m4

Stanot e renoviran pred 5 godini i se prodava so se namestaj . Stanot...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 окт 11:14se izdava stan pod kirija na prizemje,banese me qira

se izdava stan na prizemje,jepet banesa perdhes me qira


150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 окт 19:43Kupuvam stan vo centar

Baram da kupam stan vo centar do 60 m2 Garsonjera, ednosoben ili dvo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 01:52Se izdava namesten Stan vo trgovski

078 431 003


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 сеп 20:44Kupuvam stan do 50kvadrati.

Kupuvam stan do 50 kvadrati.


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 17:53Se bara stan vo Trgovski

Se bara stan za kupuvanje vo Trgovski Do 60m2 Kontakt 077 842 619 p...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 02:53se izdava stan pod kirija na prizemje,banese me qira

se izdava stan na prizemje kaj dr.kelesov ul.zikica j. spanac, jepet ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 сеп 09:45Изнајмување на стан

Се изнајмува стан во строг центар на градот Стопанска Банка з подолг ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 сеп 18:00Изнајмување на стан

Се издава стан во строг центар на градот над Стопанска банка за подол...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 сеп 14:56СЕ ПРОДАВА СТАН

Станот има спална, детска соба, дневна со трпезарија , кујна, тоалет....


610 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 авг 17:07Se bara stan pod kirija

Baram stan pod kirija za dvochleno semejstvo po mozhnost namesten ili...


130 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 авг 21:32Se izdava stan pod kirija

Nov prazen


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

04 авг 20:25Se izdava stan vo Kumanovo

Se izdava stan od 40m2 na ul. Oktomvriska Revolucija 26. Stanot e na...


130 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 јул 16:32Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам