Подкатегорија:
                   
85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор во Куманово

Се издава деловен простор во строг центар на Куманово поранешен Кино...


По Договор
или предлог цена
06 ное 12:37ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава деловен простор во центарот на Куманово, на улица Димитар В...


300 €
или предлог цена
09 сеп 03:10Деловен објект и поткровен станбен простор

Се продава деловен објект од 180м2 како приземен дел, поткровен стан...


75.000 €
или предлог цена
28 авг 15:20Индустриски објект

Се продава индустриски објект, активен(винарија), може со и без опрем...


По Договор
или предлог цена
28 авг 15:18se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 170m2 vo gladno polje ul Gjorce Petrov l...


500 €
или предлог цена
21 авг 17:16Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам