Куманово
                   
505 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

продавам шума

Продавам шума во Близанци- Кратово 205.161 м2 со чист имотен лист и е...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 11:55Plac i deloven prostor

Se prodava povolno plac od 230 m2 so markica p+2+pr i deloven objekt ...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јун 14:24SE IZNAJMUVA PLAC

Se iznajmuva plac od 800m2 na ul.Done Bozinov -Stari lozja na glavnio...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 мај 17:47Се продава плац наспроти Алфи

Се продава плац наспроти Алфи. Со целосна документација 7888м2


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 мај 13:10Zemjiste placevi kukja

Se prodavaat zemjiste ili placevi so kukja vo stari lozja pozadi Del...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 мај 23:43zemjiste podeleno na parceli za prodazhba

zemjiste za prodazhba vo blizina na spomenikot Kostrunica (Kumanovo)


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мај 22:11Se prodava niva od 8000m2, na Pcinski pat

Se prodava niva od 8000 m2 na Pcinski pat (na desna strana). Tel: 0...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мај 12:21Se prodava plac

Se prodava plac (gradezno zemjiste)ulica Djuro Pucar Stari broj na pa...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 мај 21:14Plac vo Dobrosane

Се продава плац во Доброшане до сервис за акумулатори има вода, канал...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 мај 11:01Plac vo Zelen rid na ul. Mirce Acev

Се продава урбанизиран плац со маркица за градба на ул. Мирче Ацев им...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 мај 11:00Градежно Земјиште

Se prodava gradezno parcelizirano zemjiste so imoten list vo Kumanovo...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 мај 17:59Kupuju NJIVU posle Rajkovu kucu,,MAJOROVO TRLO

Kupuju Njivu posle Rajkovu Kucu ,Livade,Majorovo trlo ,Nagoricino ....


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 мај 21:33Se prodava niva

Se prodava niva vo selo Tromega.Nivata se naoga vednas do kuki. Kvadr...


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 мај 19:35Урбанизиран плац во близина на Галија

Се продава урбанизиран плац од 559 м2 со маркица за градба П+1+П ( ин...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 апр 14:35Урбанизран плац од 271м2 ( над Гладно поле )

Се продава урбанизран плац од 271м2 погоден за изградба на нова куќа ...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 апр 13:02Se prodava plac kaj Spomen Kosturnica vo Kumanovo

Se prodava plac na 150m od pat kaj Spomen Kosturnica, sproti bazan Ga...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 апр 00:36placevi

se prodavat placevi vo gladno pole vo gradezen reon so markici za gra...


55 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 апр 13:18НИВА 216 КО Брзак

Се продава парцела на пат за Умин Дол, Грушино контак...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 апр 19:36kupuvam plac

kupuvam plac prednos adziski vrbak karsi vizijana i drugi lokacii do ...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 апр 16:14Продавам плацеви во Куманово

Се работи за три плацеви со следниве квадратури: 332 м2, 407 м2 и 312...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мар 22:00Продавам плац во Куманово

Плацот се наоѓа на локација Стар Кладенац, позади поранешен Туш марке...


38.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 мар 21:48se prodava kukja i zemja

Se prodava kukja i zemja i celokupno imanje vo selo Psaca - Kriva Pa...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 мар 18:24ATRAKTIVEN PLAC AVTOPAT KUMANOVO - SKOPJE

SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC NA AVTOPAT KUMANOVO - SKOPJE od 6043 m2 ( ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 мар 16:36PRODAVAM NIVI VO STREZOVCE

077 588 669 !!! - NA OVOJ BROJ 077 588 669 !!! PRODAVAM PLACEVI/N...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 мар 13:48Plac - industriska Zona dobresane

Prodavam plac od 3500 m kvadratni vo industriska zona Dobresane povol...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 фев 20:10Se prodava niva/plac

Se prodava niva/plac vo s.Gorno Kojnare vo blizina na stara prodavnic...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 фев 16:19Se prodava niva

Se prodava niva. 5062 m2. Nivata e pod sistem za nobodnuvanje. ima i ...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 фев 14:21Нива на Велешки пат во Куманово

Се продава нива од 2971 м2 на Велешки пат во Куманово


22 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 јан 11:23Се продава нива во Куманово

Нивата е лоцирана во близина на Авиа Бензинската, големина на земјишт...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јан 14:43Placovi u rajkovu kuku

Prodavam tri placa 750,. 520,. 520 kvadrata .parcele br,6534,. 6514,....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 јан 19:54Се продава нива со овоштарник,лозје и викендица

Продавам нива со овоштарник,лозје и викендица


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 дек 08:26PLACEVI

SE PRODAVAT GRADEZNI PLACEVI NA NAJUBAVO MESTO VO KUMANOVO NA UL.STRA...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 дек 08:53Продавам eксклузивна градежна парцела во населба карпош - ку

Продавам атрактивен плац - градежно неизградено земјиште. Лесно доста...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 дек 22:56SE PRODAVA NIVA 6599 M2 VO BABIN DOL

Parcelata se naogja na vlezot vo Babin Dol do samiot asfalten pat pri...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 ное 17:05Niva

Se prodavaat nivi vo atar na selo Supli Kamen Kumanovo i toa na mest...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 ное 19:37Се продава плац во близина на Зелен Рид

Се продава плац со површина од 438м2 на улица број 10 во нас. Бабин Д...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 ное 23:27Pllac

Se prodava pllac vo sello Romanovce pokraj avtopatot E 75 Skopje- Ku...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 ное 15:53Niva vo N.karpos

Se prodava niva so povrsina od 14467m2 vo naselba Karpos crno polje p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 окт 19:24SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE VO KUMANOVO DO TUS

Se prodava gradezno zemjiste,urbanizirano,lokacija star Angrosnabdite...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 окт 18:20Se prodavaat urbanizirani placevi vo Gladno pole

Se prodavaat urbanizirani palcevi na lokacija Gladno Pole Kumanovo


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 окт 20:20Страна 10 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам