Куманово
                   
507 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac / Плац

Се продава плац 344 m2 Маркица за градба од 108m2(лепенка) Локација...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 фев 23:03Промовирано

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО Н. КАРПОШ КУМАНОВО

Се продава нива 11.000 метри квадратни во н. Карпош, Куманово. ул. 45...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јан 20:14Се продава нива во с.Речица-Куманово

Се продава нива во с.Речица-Куманово погодна за изградба на индустрис...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 јан 17:21Se prodava niva vo atar na selo dobrashane

se prodava niva vo atar na s.dobrasane cena po dogovor javuvanje...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 јан 23:07Се продаваат плацеви на Локација Стари Лозја

Се продаваат плацеви: 1. КП-8127 од 339м2 2. КП-8128 од 1460м2 Два...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јан 10:24Se prodava niva

Prodava se niva vo Biljanovce na glaven pcinski pat, na 5 km od centa...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јан 09:11Plac,Placevi , n.Karpos (Rajkova kuka)

Se prodavaat placevi na 40 metri odalecenost od ul.1 (Nikuljski Pat) ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 јан 11:54Се продава нива-плац Донков млин

Се продава нива-плац со површина од 1785 метри квадратни. Плацот се н...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 јан 19:14Продава ce Земјиште

Продава ce Земјиште ОСМАНСКИ РИД - 672 м2 - 60 ЕУР ДУТЕВ ЧИВЛИК ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 јан 01:28Gradezni parceli vo blizina na sportska sala Kumanovo

Продавам градежно земјиште (кп.бр.20147 и кп.бр.20145/4, вкупна површ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 јан 23:16Градежен плац во Куманово

Се продава гардежен плац во куманово поточно о населба Доброшане на п...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 јан 19:37Plac vo Zubovce Kumanovo do prugata

Placot e pogoden za vikendica vednas do do patot vo Supli kamen sto v...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 јан 18:24Plac vo Zubovce Kumanovo do prugata

Placot e pogoden za vikendica vednas do do patot vo Supli kamen sto v...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 јан 18:15Karabina , vikendica i niva vo dobrosane , доброшане

Se prodava karabina i niva od 2962 kvadrata vo selo dobrosane , infor...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јан 13:00Plac

Se prodava ili iznajmuva plac vo naselba Pero Cico(banevo trlo)ul.Gju...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јан 12:07ПЛАЦ на 1км од ЦЕНТАР НА ГРАДОТ - НАРОДНА РЕВОЛУЦИЈА

Се продава плац на ул. Народна Револуција на само 1км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 јан 21:44ПЛАЦ НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ ДО МАГАЦИНОТ

Се продава плац на самиот пат за Четирце од 4.417м2, веднаш до поране...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 14:07ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ

Се продава плац во близина на патот за Четирце 1878 м2, КО Горно Коња...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 14:07Плац во бабин дол

Плац во бабин дол 483м2 Цена по договор Број:078 200 687


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 16:23Niva od 3000m2 vo Mlado Nagoricane

KP 8959 IL 1109 Pogodna za vikendica, sadenje bilo kakvi ovoski, zi...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 јан 21:52Се продава плац во старо нагоричане

Плацот се наога на самиот магистрален пат во близина на старата бензи...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јан 13:12Se prodava plac

Se prodava plac vo staro nagoricane do magistralniot pat kaj starata ...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јан 13:12Plac 5635m2 na granicen premin tabanovce

Prodavam plac na sam granicen premin tabanovce od desna strana za vle...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 дек 18:28Plac so stara kukja na Done Božinov karši spom. Kosturnica

KUKJATA E ZA RUŠENJE ILI KOMLETNO RENOVIRANJE.Se prodava plac od 594...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 дек 11:23HITNO PLAC KAJ CIGLANA

SE PRODAVA HITNO PLAC SPOEN SO CIGLANA KAJ NOVATA ZELEZNICKA STANICA ...


13.320 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 дек 17:33Се продава нива во село Винце

Се продава нива во село Винце 3480 m⅔ Покрај главен пат на селото Ви...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 дек 15:11Se prodava plac vo atar na s.Dobrosane

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 дек 13:16Се продава плац

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 дек 13:16Se prodava plac vo Stari Lozja

Se prodava plac mesto vikano Stari Lozja ,vo Kumanovo Se naoga na t...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 дек 13:00SHITET PLLACI 10.000m3

Shiten placi 10.000 m3 , gjendet te cigllana vjeter, per rreth rruge ...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 дек 10:49Se prodava niva 3988m2

Se prodava niva od 3988m2 vo s.Klecovce na jacinski pat.


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 дек 14:02Se prodava niva vo kumanovo

Lokacija: banevo trlo


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 19:13Se prodava niva zeleznicka stanica

Se prodava niva 1700m2 zeleznicka stanica Kumanovo. Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 18:36MNOGU POVOLNO! Se prodava plac na vlez vo selo Studena Bara

Se prodava plac ili niva od 4300 m2 na 100m pred vlezot vo seloto St...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 дек 22:47MNOGU POVOLNO! Se prodava plac na vlez vo selo Studena Bara

Se prodava plac ili niva od 4300 m2 na 100m pred vlezot vo seloto St...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 дек 22:34Se izdava plac za sekakva namena

1000m2 so pristapen pat Pogodno za parking Stovariste Balon za pro...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 дек 13:49Se prodava plac

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 дек 16:59Plac vo atar na s.Dobrasane

Se prodava plac vo atar na s.Dobrasane na pat za Suplji Kamen vednas ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 дек 16:59Niva

Se prodava niva so lealiziran objekt od 17m kvadratni vo Dobresane me...


615.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 дек 12:41Plac / Zapocnata kukja vo Dobrsane Dobrosane Vera Kotorka

Se prodava plac so zapocnata gradba(podrumski del i ploca) vo naselba...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 дек 12:16Плац на Пчински пат Куманово

Се продава плац на Пчински пат-Куманово. Плацот е со големина од 301м...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 дек 23:18Страна 4 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам