Куманово
                   
505 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

ЗЕМЈИШТЕ НА ПРОДАЖБА

Се продава земјиште во атарот на с.Младо Нагоричане, во близина на Зе...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 ное 22:17Niva vo s. Pelince

*****TELEFON KONTAKT: Rade Jovanovski 071 363 059******** Se proda...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 ное 15:06Prodavam nivi vo s.Studena Bara

se prodavaat 2 nivi vo s.Stdena Bara imoten list i povrsini :4655m2 ...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 ное 09:02Њивче 2000m² у Доброшане- место Герен

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKatast...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 окт 23:28Земјиште во Љубодраг

површина од 26709m² https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/pu...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 окт 16:30За САМО 1 Евро/квадрат Нива во Доброшане-Јазовица

Линк од катастар: https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/cus...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 окт 21:48Se prodava plac, naselba Karpos (R. Kukja)

Se prodava plac, naselba Karpos (R. Kukja) so dokumenti. Kvadratur...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 окт 01:05PLAC 520M2

Placot se naogja vo Banevo Trlo, do nego ima asfaltiran pat, cisti do...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 окт 12:31PLAC

Placit se naogja vo Supli kamen za pat do reka Pcinja prenos vednas t...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 окт 22:56Ајмо њивче, док има у Љубодраг

Линк до парцела: https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/cus...


9 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 окт 13:58PLAC VO NASELBA KARPOS ( pozadi fabrika Biana )

Prodavam Plac vo naselba Rajkova Kukja pogoden za sekakva izgradba ...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 окт 08:24Se Prodavaat Gradezni Parceli na ul.Nikola Tesla

se prodavaat 3 gradezni parceli na ul Nikola Tesla br na parcela: 7...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 окт 19:52plac-niva

prodavam niva-plac pogoden za gradba odalecen na 500 metri od prugata...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 окт 06:55Urbanizirani placevi vo Banevo Trlo

Se prodavaat urbanizirani placevi za kukja vo Banevo Trlo do Gladno P...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 окт 18:12Niva so urbanizirani placevi i priklucok vo Banevo Trlo

Se prodava niva so urbanizirani placevi so priklucok za voda, kanal i...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 окт 18:12Plac so odlicen pogled na celo Kumanovo

Се продава плац 2429м2 со целосна документација. По урбанистички план...


23 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 окт 15:38Plac

Se prodava plac kumanovo dobrosane do fabrika kujar


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 13:30Dobrosane

Se prodava plac vo naselba dobrosane so celosna dokumentacija struja ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 13:29Plac

Se prodava plac industriska zona dobrosane placot se naoga vednas do...


33 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 13:29Plac Плац Нива Niva

Se prodava plac vo s.Pelince do asvalten pat.Do placot ima struja i v...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 окт 11:12Invest in Macedonia, plac za investicija,truall per investim

Se izdava plac-niva za investicija, otvaranje fabrika, golemi magicin...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 окт 09:48Niva

Niva se noagja pod sello sopot


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 19:58Niva

Niva se noagja pod sello sopot


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 09:23Niva

Niva se noagja na sello sopot


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 09:18DVA PLACA NA SAMIOT PAT ZA PALANKA BUGARIA MLADO NAGORICANE

Prodavam dva placa na samiot pat za Palanka i Bugaria vo mlado nagori...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 окт 12:102000m2 kojnarska reka

2000m2 granici so stocen pazar vo kojnare 20evra m2.075/924183


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 окт 11:18Stari lozja

Se prodava gradezno zemjiste pozadi Vodomont Budjo so markica za gra...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 14:20Plac niva

Se prodava niva plac na pat rajkova kukja nikujane izleguva na patot ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 12:26Niva za kupuvanje

Se bara niva za kupuvanje ili vikendica, od 800 do 1.200 kvadrata, Su...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 11:51Niva/Plac na atraktivna lokacija

Se prodava niva/plac na atraktivna lokacija vednas do glavniot pat Ku...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodava niva na atraktivna lokacija

Se prodava niva na atraktivna lokacija vednas do glavniot pat kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Niva na atraktivna lokacija

Se prodavaa niva na atraktivna lokacija vo blizina na glaven pat Po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodavaa niva/plac na atraktivna lokacija

Se prodava niva/plac na atraktivna lokacija do benzinska pumpa Sateli...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Placevi na atraktivna lokacija

Se prodavaat dva placa na atraktivna lokacija,pogodni za sekakov vid ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodavaat placevi vo naselba Karposh do Balon

Se prodavaat placevi vo naselba Karposh, Kumanovo vednash do restoran...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 окт 15:48prodavam plac od 3300kv

SE PRODAVA PLAC NA SVETINIKOLSKI PAT POZADI SALON NA Delux, sproti MN...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 окт 19:54СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВИ во с.РЕЖАНОВЦЕ

Се продава куќа со дворно место и ниви во атарот на с.Режановце, Кума...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 сеп 12:10PLAC VO BEDINJE

Se prodava plac vo Bedinje -reka do pat pogoden za izgradba na vike...


11.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 сеп 21:38Plac niva za vikendica плац нива

Se prodava plac pogoden za vikendica vo selo Pelince Opstina Staro Na...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 сеп 09:23PLAC ZA KUKA KUMANOVO DOBRESANE 1269M2

PLAC ZA KUKA KUMANOVO DOBRESANE 1269M2 POSLE KLANICATA VO DOBROSANE N...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 сеп 07:47Страна 5 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам