Куманово
                   
510 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac / Плац

Се продава плац 344 m2 Маркица за градба од 108m2(лепенка) Локација...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 фев 23:03Промовирано

Invest in Macedonia, plac za investicija,truall per investim

Se izdava plac-niva za investicija, otvaranje fabrika, golemi magicin...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 окт 09:48Niva

Niva se noagja pod sello sopot


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 19:58Niva

Niva se noagja pod sello sopot


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 09:23Niva

Niva se noagja na sello sopot


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 09:18Stari lozja

Se prodava gradezno zemjiste pozadi Vodomont Budjo so markica za gra...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 14:20Plac niva

Se prodava niva plac na pat rajkova kukja nikujane izleguva na patot ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 12:26Niva/Plac na atraktivna lokacija

Se prodava niva/plac na atraktivna lokacija vednas do glavniot pat Ku...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodava niva na atraktivna lokacija

Se prodava niva na atraktivna lokacija vednas do glavniot pat kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Niva na atraktivna lokacija

Se prodavaa niva na atraktivna lokacija vo blizina na glaven pat Po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodavaa niva/plac na atraktivna lokacija

Se prodava niva/plac na atraktivna lokacija do benzinska pumpa Sateli...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Placevi na atraktivna lokacija

Se prodavaat dva placa na atraktivna lokacija,pogodni za sekakov vid ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodavaat placevi vo naselba Karposh do Balon

Se prodavaat placevi vo naselba Karposh, Kumanovo vednash do restoran...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 окт 15:48prodavam plac od 3300kv

SE PRODAVA PLAC NA SVETINIKOLSKI PAT POZADI SALON NA Delux, sproti MN...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 окт 19:54СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВИ во с.РЕЖАНОВЦЕ

Се продава куќа со дворно место и ниви во атарот на с.Режановце, Кума...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 сеп 12:10Plac niva za vikendica плац нива

Se prodava plac pogoden za vikendica vo selo Pelince Opstina Staro Na...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 сеп 09:23PLAC ZA KUKA KUMANOVO DOBRESANE 1269M2

PLAC ZA KUKA KUMANOVO DOBRESANE 1269M2 POSLE KLANICATA VO DOBROSANE N...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 сеп 07:47Продавам нива/плац на Пчински пат

Продавам нива/плац со две викендички.Нивата е под систем за наводнува...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 сеп 15:57плац/нива

Се продава плац/нива во Доброшане За сите информации јавете се на 0...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 сеп 13:34Se prodava niva

SE PRODAVA NIVA OD 5000M2 NAD ZELEZNICKA STANICA MESTO VIKANO BELUSKA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 20:00Plac Dobrosane

Се продава плац во населба Вера Которка (Доброшане). Плацот има пат о...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 19:01Shitet /се продава

Shitet trualli në fshatin Sllupçan - rruga kufiri Bellanoc. Për më s...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 17:20Se prodava lozje i niva

Lozje kaberne sovinjon povrsina 7 dekari Lozje sorta muskat hamburg...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 сеп 10:51Se prodava niva

Se prodavaat 2 nivi so vkupna povrsina od 13500 m2. Nivite se naodja...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 сеп 07:43НИВА/ПЛАЦ ВО НАС.БЕДИЊЕ

СЕ ПРОДАВА НИВА СО ПОВРШИНА ОД 5500м2 ВО НАС.БЕДИЊЕ, СЕ НАОЃА ПОЗАДИ ...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 сеп 14:45Se prodava niva vo Shupli Kamen

Se prodava niva od 3000 metri kvadratni vo blizina na Iskrin most vo ...


24.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 сеп 06:20Prodavam urbaniziran plac vo Kumanovo

Плацот се наоѓа позади ул.,,Авној,,опфатен е со урбанистички план,уцр...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 сеп 08:58Se prodava ili zamenuva plac

Se prodava plac ispod Pin Petrol ili zamenuva za stan so doplata plac...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 авг 19:27Plac vo Banevo Trlo

Plac vo Banevo Trlo nad Pin Petrol i Multi Media. Broj na parcela: 12...


33.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 авг 00:56Se prodava plac vo naselba ajducka cesma

Se prodava plac vo ajducka cesma na odlicna lokacija povekje info na ...


17 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 авг 20:58Продавам земјиште

Продавам земјиште за викендица со локација 100м пред ресторанот Визиј...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 авг 13:00Инвеститор бара градежно земјиште за изградба

Инвеститор од Куманово бара градежно земјиште за изградба на станбено...


300 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 авг 15:43Продавам земјиште

Се продава земјиште/плац идеално за садници и сите други земјоделски ...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 авг 13:00SE PRODAVA PLAC NA N. PROEVCE !!!

Se prodava plac, vo centarot na n. Proevci, pozadi zadruga. Regulisan...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 авг 11:22СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА УЛИЦА ДОНЕ БОЖИНОВ

Се продава плац на улица Доне Божинов со површина од 554m2. ЦЕНА ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 15:02Niva vo Novo selo Kumanovo

Se prodava ili iznajmuva niva na dve parceli so cist imoten list vo n...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 авг 21:55Се продава нива во Зебрњак погодна за викендица

Се продава нива во Зебрњак: - поседува имотен лист, - површина: ...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 авг 13:00SE PRODAVA

SE PRODAVA niva do Nikuljski pat vo naselba Karpos( Rajkova Kukja) so...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 авг 19:12Urbaniziran plac - ul. N.Revolucija

Se prodava urbaniziran plac na ul.Narodna revolucija - pcinski pat . ...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:37Урбанизиран плац од 940м2 -Банево Трло

Се продава урбанизиран плац во Банево Трло во близина на О.У. Христиј...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:37Urbaniziran plac - Recica

Se prodava urbaniziran plac na vlezot vo s.Recica.Placot e do samiot ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:36Страна 6 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам