Куманово
                   
505 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Plac za izgradba na kuka-Dobrosane 1045m2

Se prodava delliv plac od dve parceli po 499 m2 i 546 m2, vkupno 1.04...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јун 08:39Se izdava plac do pat vo Ajducka cesma

Se izdava plac vo Ajducka sesma karsi "Jane prodavnica za stocna hran...


300 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 јун 10:58KUPUVAM NIVA BEDINJE I OKOLINA

Kupuvam niva u bedinje i okolina kumanovo


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 21:02Kupuvam niva

Kupuvam niva so pogolema kvadratura i toa od Lubodrag,Novo Selo do Um...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јун 00:27Se prodava niva

Se prodava niva vo s.Recica , 7000 m2. Cena po dogovor. Tel za konta...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 мај 18:16Се продава нива во Шупли Камен , Куманово!! Цена по договор

Се продава нива во Шупли Камен , Куманово , 2013 m2 површина , се на...


6 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 мај 17:06Se prodava plac vednash do Pin Petrol

Se prodava plac vednash do Pin Petrol placot e 385 kvadrata za povekj...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мај 11:30Plac od 5000m2 vo industriska zona!

Куманово Se iznajmuva plac so povrshina 5000m2 vo industriska zona ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мај 22:11Се продава плац лоциран во Зелен Рид, Куманово

Адреса: Ул. Страшо Пинџур бр.43, Зелен Рид Се продава плац со сите д...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мај 11:04Купувам плац

Kupuvam plac so gradezna dozvola so povrsina od 300 do 500m2, moze da...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 мај 16:07Plac

Se prodava plac vo Kumanovo, naselba Pero Cico - Banevo Trlo 1309 ...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 мај 10:24Se prodava plac vo blizina na Pin Petrol

Se prodava plac vo blizina na Pin Petrol placot e 385 kvadrati za pov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 мај 00:06Се продаваат две ниви во Табановце

⚠️ Се продаваат две ниви во Табановце 👉 Првата со површина од 4.7...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 мај 13:03Se prodava plac vednash do Pin Petrol

Se prodava plac vednash do Pin Petrol placot e 385 kvadrati za povekj...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 мај 13:15SE PRODAVA NIVA BLISKU DO NIKULJSKI PAT

SE PRODAVA NIVA SO KVADRATURA = 26774 =M2 ,A DO NIVATA MOZE DA SE STI...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 мај 17:55Нива 4000м2 во нас. Ајдучка чешма Куманово

Се продава нива 4 декари во нас. Ајдучка чешма со објект со целосна и...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 апр 17:47Се продава ГНЗ во стари лозја

⚠️ Се продава градежно не изградено земјиште 👉 Наспроти Споменик...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 апр 13:04Се продава имот во Стара Бања Куманово

⚠️ Се продава имот во Стара Бања Куманово 👉 Со целосна квадратура...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 апр 11:46Placevi - ul. Gorce Petrov

Se prodavaat 4 placa vo ulica Gorce Petrov (mesto Banevi trla). Eden ...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 апр 08:14Prodavam niva

Продавам нива во зубовце куманово 2100м квадрати до пат има и струја...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 апр 09:08Se prodava povolno

Se prodavaat nivi Ednata 1500m2 druga 5000m2 tritot 3000m2 nivite se...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мар 23:50SHITET TRUALLI [RR. BAJRAM SHABANI]- СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Shitet trualli me gjithsej 441 m2. Lokacioni ; Rruga Bajram Shabani ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мар 12:00BARAM DA KUPAM PLAC PLAKANJE VEDNAS

BARAM PLAC OD 1000 KVADRATI DO 2000 KVADRATI MOZE I POGOLEMA KVADRATU...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 мар 00:26Плацеви и ниви - Карпош

Се продаваат/издаваат голем број на плацеви/парцели на одлични локаци...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 мар 00:56Plac vo Dolno Kojnare

na glavniot pat pomegju "pazariste" i igraliste 715m2


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 17:44Плац од 12417м2 ( во Близина на Алфи )

Се продава плац од 12417м2 до регионалнитиот пат Куманово- Крива Пала...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 10:08Урбанизирани плацеви ( во близина на Мебел Ви )

Се продаваат урбанизирани плацеви во близина на споменик Костурница (...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 10:05Niva vo c.Recica Kumanovo

Niva vo selo Recica Kumanovsko vo mesto vikano poljana so 5170 m2 I b...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 13:41Нива

Се продава нива од 3000 m2, во Горно Коњаре - Куманово. Катастарс...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 11:29Плац

Се продава плац од 520 m2 и стамбен објект (А1) - 24 m2 (16+8), во н...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 11:29Se prodava niva (supli kamen ) kumanovo

Se prodava niva vo selo supli kamen kumanovo do pat so voda i struja ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мар 20:05Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste

Се продава градежно неизградено земјиште на улица Васко Каранѓелевски...


120 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мар 11:48Plac vo babin dol

Se prodava plac vo naselba babin dol 560 m2.


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 мар 14:51Se prodavaat 3 placevi

Se prodavaat 3 placevi sosedni eden do drug vo nas. Karposh, sekoj so...


45 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 13:00SE IZDAVA PLAC 1050m2 NA ATRAKTIVNA LOKACIJA NA GLAVEN PAT

Se izdava plac od 1050m2 vo Dobroshane Kumanovo na glaven-regionalen ...


350 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 10:42SE PRODAVA PLAC VO REKA BEDINJE

se prodava plac 1200m2 KP 2411 mesto vikano reka Bedinje samiot ...


16 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 мар 20:47Plac vo Ajducka Cesma

Se prodava plac vo Ajducka cesma 1790 m2, ima sopstven bunar, br. KP...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 мар 17:19Plac vo zlelen rid

Del na Straso pinjur i del na zelen rid Skladovi tercialni objekti ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 фев 18:28Niva vo supli kamen

Nivata se naogja posle kasarna vo suplikamen 250 metri ima fizicka de...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 фев 18:28I-класа Плодно земјиште до река

Локација Доброшане Линкови од земјиштето: https://ossp.katastar.g...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 фев 17:17Страна 7 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам