Куманово
                   
510 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac / Плац

Се продава плац 344 m2 Маркица за градба од 108m2(лепенка) Локација...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 фев 23:03Промовирано

Нива

Се продава нива од 3000 m2, во Горно Коњаре - Куманово. Катастарс...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 11:29Плац

Се продава плац од 520 m2 и стамбен објект (А1) - 24 m2 (16+8), во н...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 11:29Se prodava niva (supli kamen ) kumanovo

Se prodava niva vo selo supli kamen kumanovo do pat so voda i struja ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мар 20:05Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste

Се продава градежно неизградено земјиште на улица Васко Каранѓелевски...


120 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мар 11:48Plac vo babin dol

Se prodava plac vo naselba babin dol 560 m2.


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 мар 14:51Se prodavaat 3 placevi

Se prodavaat 3 placevi sosedni eden do drug vo nas. Karposh, sekoj so...


45 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 13:00SE IZDAVA PLAC 1050m2 NA ATRAKTIVNA LOKACIJA NA GLAVEN PAT

Se izdava plac od 1050m2 vo Dobroshane Kumanovo na glaven-regionalen ...


350 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 10:42SE PRODAVA PLAC VO REKA BEDINJE

se prodava plac 1200m2 KP 2411 mesto vikano reka Bedinje samiot ...


16 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 мар 20:47Plac vo Ajducka Cesma

Se prodava plac vo Ajducka cesma 1790 m2, ima sopstven bunar, br. KP...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 мар 17:19Plac vo zlelen rid

Del na Straso pinjur i del na zelen rid Skladovi tercialni objekti ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 фев 18:28Niva vo supli kamen

Nivata se naogja posle kasarna vo suplikamen 250 metri ima fizicka de...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 фев 18:28I-класа Плодно земјиште до река

Локација Доброшане Линкови од земјиштето: https://ossp.katastar.g...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 фев 17:17Plac vo R. Kukja (Karpos) 781kv

Se prodava plac vo Rajkova Kukja (Karpos), Kumanovo, placot e vo urba...


11.700 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 фев 19:34Plac i Deloven prostor

Placot od 230 m2 so gradezna markica P+2+PK i delovniot prostor od 50...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 фев 09:34SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA KUMANOVO

Nivata e potocno odma do asfalten glaven pat na pocetok vo s. Biljan...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 фев 09:28Se prodava imot zo n.Pukovsko

Se prodava imot vo naselba Pukovsko mesto vikano "ispod krst"od 2342 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 фев 11:00Prod. niva vo s.Supli Kamen pokraj reka.

Prodavam niva pogodna za vikendica ima pat struja izleguva vo reka 24...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 фев 11:51Plac vo Ajdučka česma

Se prodava plac ograden raboten so rasadnik I kuca vo ajducka ćesma...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 фев 09:44PLACEVI VI NAS.KARPOŠ(RAJKOVA KUĆA) I CRNO POLE

1plac na ul.36 k.p.5545 811 m2 2plac crno pole k.p.1785 i 1790 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 15:37Плац во Доброшане, линк од катастар во опис

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKatast...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јан 23:53Плац во Доброшане со Куќа, линк од катастар во опис

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKata...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јан 23:53Се продава 480м2 плац

Се продава плац карши споменик костурница со прекрасен поглед на град...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јан 10:12Шума во Градиште

Се продава дабова шума во с.Градиште 3 260 квадрати веднаш до асвалте...


111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 јан 17:03Се продаваат ниви во село Скачковце

Се продава рамна нива од 4687 м2 во село Скачковце близу до магистрал...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 јан 22:43Се продава нива во близина на село Пчиња

Се продава нива во близина на село Пчиња во м.в. Крст со квадратура о...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 12:36Се продаваат две ниви во близина на село Пчиња

Се продаваат две ниви во близина на село Пчиња кај депонија, погодни ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 12:17Се продава нива во село Пчиња

Се продава нива во село Пчиња со квадратура од 2044 м2 веднаш до сама...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 11:52Се продава нива на влез во село Пчиња

Се продава нива на влез во село Пчиња со површина од 1769 м2 број ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 11:31Се продава нива во с. Проевце

Се наоѓа позади кисела вода на одалеченост околу 500 метри. 7 евра/кв...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 20:39Kupuvam niva vo okolina na Cetirce-voeno

Se kupuva niva vo okolina na cetirce- voeno. Katasterska opstina gorn...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 14:14Atraktiven plac vo idustriska zona

Prodavam plac od 2500-5000 m2 na samiot pat Kumanovo-Kriva Palanka sp...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 јан 17:53Plac na atraktivna lokacija vo naselba karpos

Se prodava plac od 500 kvadrati na mnogu ubava lokacija vo naselba ka...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 дек 16:26Se prodaca niva

Se prodava niva vo ljubodrag Pod voden sistem za navodnuvanje


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 дек 18:30Zemjiste 5000m2 so Objekt 800m2

Se prodava imot lokalitet Stara Banja s. Proevce. Stanuva zbor za zem...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 дек 19:53Se prodava niva vo selo Supli Kamen

Se prodava niva od 2201 kvadrati vo selo Supli Kamen pogodna za izgr...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 дек 11:532 Urbanizirani placa ul.Bajram Sabani

Se prodavaat 2 urbanizirani placa od 520m2 i 562m2 so markica za grad...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 22:45Нива во Горно Коњаре со 200 стебла ореви

Се продава нива во Горно Коњаре со 200 стебла родни ореви. Цена по д...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 22:44Плац во близина на Тромеѓа

Се продава плац од 4228м2 на многу добра локација во Тромеѓа . Цена ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 22:42Плац во близина на ТУШ

Се продава плац во близина на ТУШ Маркет од 2029 м2. На плацот се пос...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 22:42Се продава нива - УЛ Мирче Ацев

Се продава нива на улица Мирче Ацев Куманово 2861м2. Со целосна докум...


55 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 дек 12:23Страна 8 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам