Куманово
                   
505 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

shitet trualli se prodava plac

: shitet trualli ne fshatin cerkez,per rreth rruges se vjeter per Sh...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 окт 09:02Плац - Градежно земјиште Стари Лозја

Се продава урбанизирано, парцелизирано, приватизирано, градежно земји...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 окт 09:27Se prodava plac

Се продава плац со куќа од 1600 m2 во населба Перо Чичо (Банево трло)...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 окт 20:53Se prodava FARMA

Se prodava FARMA i KUCA vo Dolno Kojnare KUMANOVO vo neposredna bliz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 окт 22:55Атрактивен плац во нас. Гладно Поле

Се продава урбанизиран плац на атрактивна локација во нас. Гладно Пол...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 окт 15:17niva plac

prodavam niva vo mesto risteva kukja blizu do pchinski pat pogodna za...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 окт 13:38ПЛАЦ-ШУМА ВО ГРАДИШТЕ-КУМАНОВСКО

ПЛАЦ-ШУМА СО ГОЛЕМИ ДРВА ОД 1750М2. ВО С.ГРАДИШТЕ, 20 КМ ОД КУМАНОВ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 окт 16:09Plac

Se prodava plac vo stari lojza


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 сеп 07:22Se prodava plac vo Ajducka Cesma

Se prodavaat dva placa so markica vo blizina na De luxe.Pogoden za iz...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 сеп 13:00Se prodava plac od 3800m2

Se prodava plac od 3800m2 vo n.Karpos so struja i voda


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 авг 16:13Baram plac na Ponikva

Baram plac na Ponikva da e vo blizina na ski stazite 078313392


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 авг 12:55Se prodava niva pomegu nikulsi i palanecki pat

Nivata se naoga na 6 kilometri od Kumanovo se naoga izmegu avopatot ...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 авг 08:58Urbaniziran plac vo Dobrosane

Se prodava urbniziran plac vo Dobrosane od 793m2. Placot e povolen za...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 авг 14:39Plac od 486m2 (karsi spomenik )

Se prodava urbaniziran plac od 486m2 so celosna izgotvena dokumentaci...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 авг 14:38Urbaniziran plac od 700m2 ( Rajkova kukja )

Se prodava urbaniziran plac od 700 m2 vo blizina na hotel Satelit vo ...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 авг 14:38Урбанизиран плац - Пчински пат

Се продава урбанизиран плац до самиот асфалтен пат со вода , струја ....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 авг 14:38Плац од 1899м2 во близина на автопат

Се продава градежно земјиште од 1899м2 до автопат ( во близина на сто...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 авг 14:38Се продава плац

Се продава плац на ул.Максим Горки, Куманово со површина од 845м2. Ц...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 авг 07:59Se prodava gradezno zemjiste vo Zelen rid

Se prodava gradezno zemjiste A1 - individualni kukji vo Zelen rid poz...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 авг 14:24Се продава земјиште Споменик Костурница

Се продава земјиште на топ локација кај Споменик Костурница. Земјиште...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 авг 16:04prodavam - shitet

shitet bahcja 7800m2 per informata ne nr. e tel. 075 / 414 - 056 0...


123.456 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јул 14:42Plac vo Pero Cico

Se prodava plac vo naselba Banevo Trlo ul 6ti April bb za poveke inf...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 јул 13:46Лозје и овоштарник од два ипол декари

Се продава лозје (1150кв2) со овоштарник(1362кв2) севкупно површина о...


10.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 јул 13:00Se prodava Parcela 400m2 sporti Mebel VI

se prodava parecela pred mostot sprema RK sporti Mebel Vi ili nad d...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јул 11:24placevi

SE PRODAVAT GRADEZNI PLACEVI SO MARKICA I CELOKUPNA INFRASTRUKTURA PO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 јул 09:15Se prodavat placevi

Se prodavaat placevi so razni kvadraturi. Placevi se naogjaat na zel....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 јул 12:422 urbanizirani placa pozadi spomenik Kosturnica

Se prodavaat 2 placa od 439m2 i 441m2 pozadi spomenik Kosturnica pogo...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 јул 02:34Плац од 3443м2 во близина на Проевце (м.в. Кај Јазот )

Се продава плац од 3443м2 во близина на Проевце (м.в. Кај Јазот ). Ц...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 јул 02:33PLAC I NIVI VO s.ROMANOVCE

Se prodavaat nivi i plac vo s.Romanovce so cisti imotni listovi.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јул 21:22Plac od 600m2 vo naselba Jane Sandanski (Babin Dol)

EKSTRA urbanizirano gradezno zemjiste od 600m2 vo naselba Jane Sand...


28 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јул 21:44Prodavam nivi vo s.Skackovce-Kumanovo

Prodavam poveke nivi vo selo Skackovce,Kumanovo. Cenata se dvizi od z...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јул 16:16plac 520m2

placot se naodja vo Kumanovo na dobra lokacija,so asfaltiran pat,cist...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јун 16:17Plac vo selo Recica pokraj glavniot pat

Се продава плац на влез во село Речица 5000м2. Плацот е веднаш до гл...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 јун 18:10Се продава нива во Зебрњак

Се продава нива, веднаш до асфалтен пат, на потег од (300м) кафеана Х...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 јун 13:00Plac vo Stari Lozja / Плац во Стари Лозја

Се продава плац во Стари Лозја со квадратура од 875 м2 со маркица П+2...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 јун 12:21Плац

Се продава нива во Зелен Рид. Над фабриката за сунгери Јуниор погодна...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 јун 20:24Plac

placot e na vlez vo supli kamen pogoden za vikendica ...povolno povek...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 јун 18:46plac 532m2 u naselju Gorce Petrov

prodajem plac 532m2 u naselju Gorce Petrov,katastarski broj 12469/10....


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 јун 20:07Продавам 3 ниви

Продавам 3 ниви од кои 2 (967м2 и 1352 м2) се во атарот меѓу селото Г...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 јун 17:07se prodava niva/plac cena po dogovor

se prodava niva/plac vo selo Gorno Kojnare Kumanovo povrshina 4500 m2...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 јун 13:00Страна 9 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам