Куманово
                   
530 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

МНОГУ ПОВОЛНО!!! Градежно земјиште во Бабин Дол (Babin Dol)

Градежно земјиште во Бабин Дол со прекрасен поглед.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 18:11Parceli, Banevo Trlo

Se prodavaat placevi so markici za gradba, ul. Gjuro Pucar Stari. Cen...


45 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 14:02Placevi, Gladno Pole

Se prodavaat placevi za gradba koi izleguvaat na asfalten pat vo Glad...


55 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 14:02Продавам Нива

Се продава нива во близина на земјоделско училиште во Долно Којнаре ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 авг 23:10Se iznajmuva plac

Se iznajmuva plac vo Dolno Kojnare nad avto servis Vase star kvadrat...


300 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 авг 23:10Plac vo gladno pole

Se prodava plac vo gladno pole do pat, 200metri od asfalt Cena po ...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 авг 20:13Niva vo Novo selo Kumanovo

Se prodava ili iznajmuva niva na dve parceli so cist imoten list vo n...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 авг 21:55Plac,Placevi , n.Karpos (Rajkova kuka)

Se prodavaat placevi na 40 metri odalecenost od ul.1 (Nikuljski Pat) ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 авг 18:37Се продава нива во Зебрњак погодна за викендица

Се продава нива во Зебрњак: - поседува имотен лист, - површина: ...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 авг 13:00Invest in Macedonia, plac za investicija,truall per investim

Se izdava plac-niva za investicija, otvaranje fabrika, golemi magicin...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 авг 11:38Niva vo Bedinje

Se prodava niva so povrsina od 1939m2 vo mesto vikano Reka vo Bedinje...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 авг 08:26SE PRODAVA

SE PRODAVA niva do Nikuljski pat vo naselba Karpos( Rajkova Kukja) so...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 авг 19:12Plac na industriska Bedinje

Se prodava plac do Agro kumanovo ,od 1600 m2 ,gradezno zemjishte za s...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 авг 19:32Niva vo Dolno Konjare na izlez od Kumanovo

Se prodava niva, locirana na izlez od kumanovo, kon Kriva Palanka vo ...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 авг 12:18Urbaniziran plac - ul. N.Revolucija

Se prodava urbaniziran plac na ul.Narodna revolucija - pcinski pat . ...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:37Урбанизиран плац од 940м2 -Банево Трло

Се продава урбанизиран плац во Банево Трло во близина на О.У. Христиј...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:37Urbaniziran plac - Recica

Se prodava urbaniziran plac na vlezot vo s.Recica.Placot e do samiot ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:36Urbaniziran plac - Naselba Karpos

Se prodava urbaniziran plac vo naselba Karpos so markica za gradba na...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:193 placa na ul.Leskovacka

Se prodavaat 3 placa na ul.Leskovacka 1) 496m2 : namena na gradba -...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:19Plac

Se prodava plac industriska zona dobrosane placot se naoga vednas do ...


33 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јул 20:58Dobrosane

Se prodava plac vo naselba dobrosane so celosna dokumentacija struja ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јул 20:57Plac

Se prodava plac kumanovo dobrosane do fabrika kujar


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јул 20:57СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВИ во с.РЕЖАНОВЦЕ

Се продава куќа со дворно место и ниви во атарот на с.Режановце, Кума...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јул 22:54plac vo banevo trlo-stari lozja

prodavam plac so markica od 800 m2 banevo trlo-stari lozja cena 17,...


17.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јул 17:29Се продава плац во Карпош

Се продава плац во населба Карпош на Никуљски пут-Куманово. Се наоѓа ...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јул 10:53Продавам плац и нива во Новo Село, општина Куманово

Продавам плац и нива во Новo Село, општина Куманово: 1) плац - по...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 јул 19:31СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 443 м2 СО МАРКИЦА

Се продава плац од 443 м2 со маркица за градба во место викано Стари ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јул 14:24PLAC VO NASELBA KARPOS ( pozadi fabrika Biana )

Prodavam Plac vo naselba Rajkova Kukja pogoden za sekakva izgradba ...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јул 12:19SE PRODAVA - PLAC 715m3 *Dobrosane - Kumanovo

Se prodava plac vo Naselba Dobrosane - Kumanovo. 715m3. Mozen e pri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јул 20:38Plac od 2000m2

Se prodava plac od 2000m2 na nikuljski pat 800m od hotel satelit ...


22 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 јул 17:43ZEMJISTE VO SELO KANAREVO

Se prodava zemjiste vo selo Kanarevo- Kumanovo. Kontakt samo na VIBE...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 јул 19:05PLAC NA GLAVEN/REGIONALEN PAT VO DOBROSANE

Placot e na Samiot Glaven Pat- Se Prodava ili Iznajmuva !! Gradezen,...


65 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 јул 14:07ПРОДАВАМ ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ Proevce

Градежно земјиште Проевце, Куманово. Контакт: 072 244-805


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 јул 22:25Plac vo blizina na sportska sala Kumanovo deliv na pomali

Продавам градежно земјиште (кп.бр.20147 и кп.бр.20145/4, вкупна површ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јул 19:52Gradezni parceli vo blizina na sportska sala Kumanovo

Продавам градежно земјиште (кп.бр.20147 и кп.бр.20145/4, вкупна површ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јул 19:06ПЛАЦ на 1км од ЦЕНТАР НА ГРАДОТ - НАРОДНА РЕВОЛУЦИЈА

Се продава плац на ул. Народна Револуција на само 1км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јул 08:44Se prodava zemjiste/plac vo Kumanovo( Bara)

Se prodava zemjiste / plac od 10131m2 vo Kumanovo(bara) Pred vlez vo...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 јул 23:32Se prodava zemjiste/plac vo Kumanovo( Bara)

Se prodava zemjiste / plac od 10131m2 vo Kumanovo(bara) Pred vlez vo...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 јул 23:27Se prodava zemjiste nasporti Alfi

Se prodava zemjiste so celosna dokumentacija nasproti Alfi. Cena po ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 јул 17:18Продавам 2 споени плаца

Двата плаца се споени 595 575m2 во Доброшане позади станица за техн...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 јул 12:16Страна 4 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам