Куманово
                   
493 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.400 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

PRODAVAM LOZJE

PRODAVAM RODNO LOZJE VO OKOLINA NA KUMANOVO VO S. TROMEGE - 1 HEKTA...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 ное 10:49Промовирано

За САМО 1 Евро/квадрат Нива во Доброшане-Јазовица

Линк од катастар: https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/cus...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 окт 21:48Se prodava plac, naselba Karpos (R. Kukja)

Se prodava plac, naselba Karpos (R. Kukja) so dokumenti. Kvadratur...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 окт 01:05PLAC 520M2

Placot se naogja vo Banevo Trlo, do nego ima asfaltiran pat, cisti do...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 окт 12:31ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ

Се продава плац во близина на патот за Четирце 1878 м2, КО Горно Коња...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 окт 08:58ПЛАЦ НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ ДО МАГАЦИНОТ

Се продава плац на самиот пат за Четирце од 4.417м2, веднаш до поране...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 окт 08:08Се продава нива во село Винце

Се продава нива во село Винце 3480 m⅔ Покрај главен пат на селото Ви...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 окт 18:45Плац во Доброшане

Се продава урбанизиран плац во Доброшане, наменет за домување, со пов...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 окт 10:07PLAC

Placit se naogja vo Supli kamen za pat do reka Pcinja prenos vednas t...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 окт 22:56Ајмо њивче, док има у Љубодраг

Линк до парцела: https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/cus...


9 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 окт 13:58Se prodava plac

Plac vo naselba karpos Kumanovo ulica 100 (vo blizina na štuz) Plac...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 окт 21:23PLAC VO NASELBA KARPOS ( pozadi fabrika Biana )

Prodavam Plac vo naselba Rajkova Kukja pogoden za sekakva izgradba ...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 окт 08:24Se Prodavaat Gradezni Parceli na ul.Nikola Tesla

se prodavaat 3 gradezni parceli na ul Nikola Tesla br na parcela: 7...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 окт 19:52plac-niva

prodavam niva-plac pogoden za gradba odalecen na 500 metri od prugata...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 окт 06:55Plac na izlez od Kumanovo prema Pcinja

Se prodava plac od 17000m2 na 5km od Kumanovo prema Pcinja,pred kamen...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 окт 21:23Urbanizirani placevi vo Banevo Trlo

Se prodavaat urbanizirani placevi za kukja vo Banevo Trlo do Gladno P...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 окт 18:12Niva so urbanizirani placevi i priklucok vo Banevo Trlo

Se prodava niva so urbanizirani placevi so priklucok za voda, kanal i...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 окт 18:12Plac so odlicen pogled na celo Kumanovo

Се продава плац 2429м2 со целосна документација. По урбанистички план...


23 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 окт 15:38Plac

Se prodava plac kumanovo dobrosane do fabrika kujar


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 13:30Dobrosane

Se prodava plac vo naselba dobrosane so celosna dokumentacija struja ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 13:29Plac

Se prodava plac industriska zona dobrosane placot se naoga vednas do...


33 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 13:29Se prodava plac vo atar na s.Dobrosane

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 11:08Се продава плац

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 11:08Se prodava plac

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 11:08Plac Плац Нива Niva

Se prodava plac vo s.Pelince do asvalten pat.Do placot ima struja i v...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 окт 11:12Invest in Macedonia, plac za investicija,truall per investim

Se izdava plac-niva za investicija, otvaranje fabrika, golemi magicin...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 окт 09:48Niva

Niva se noagja pod sello sopot


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 19:58Niva

Niva se noagja pod sello sopot


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 09:23Niva

Niva se noagja na sello sopot


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 09:18se prodava plac vo selo Dobrosane Kumanovo

se prodava plac vo dobrosane nad klanica. od regionalniot pat kumanov...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 окт 17:49DVA PLACA NA SAMIOT PAT ZA PALANKA BUGARIA MLADO NAGORICANE

Prodavam dva placa na samiot pat za Palanka i Bugaria vo mlado nagori...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 окт 12:102000m2 kojnarska reka

2000m2 granici so stocen pazar vo kojnare 20evra m2.075/924183


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 окт 11:18СЕ ПРОДАВА НИВА ВО РОМАНОВЦЕ КУМАНОВО - ДУМУЗЛИЈА !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО КУМАНОВО, РОМАНОВЦЕ, МЕСТО ВИКАНО ДУМУЗЛИЈА, СО ПО...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 окт 23:54Stari lozja

Se prodava gradezno zemjiste pozadi Vodomont Budjo so markica za gra...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 14:20Plac niva

Se prodava niva plac na pat rajkova kukja nikujane izleguva na patot ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 12:26Niva za kupuvanje

Se bara niva za kupuvanje ili vikendica, od 800 do 1.200 kvadrata, Su...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 11:51Niva/Plac na atraktivna lokacija

Se prodava niva/plac na atraktivna lokacija vednas do glavniot pat Ku...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodava niva na atraktivna lokacija

Se prodava niva na atraktivna lokacija vednas do glavniot pat kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Niva na atraktivna lokacija

Se prodavaa niva na atraktivna lokacija vo blizina na glaven pat Po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodavaa niva/plac na atraktivna lokacija

Se prodava niva/plac na atraktivna lokacija do benzinska pumpa Sateli...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Placevi na atraktivna lokacija

Se prodavaat dva placa na atraktivna lokacija,pogodni za sekakov vid ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Страна 4 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам