Куманово
                           
298 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


119.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 09:45Промовирано

KUCA NAD PLAZZA MALL

ПРОДАВАМ КУЌА НА УЛИЦА СТРАШКО СИМОНОВ БР.13 НА ПЛАЦ ОД 410 м2 ОД КОИ...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 07:38Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252

Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 21:11Se prodava vednash vseliva kuka 071 526 386

070 799 252 071 526 386


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 21:11Se izdava sprat od kuca

Se izdrava namesten sprat od kuca nova kujna poseben priklucok voda /...


250 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 18:51SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO

se prodava stara kukja na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti doku...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 16:47KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET SO NOVI STVARI OD N...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 15:08  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM KUCA

Kupuvam pomala kuca , legalizirana , 2 sobi ,kupatilo , so dvor od na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:03Se prodava kuka

Se naoga od autobuska prema r kukja улица карши водомонт буѓо сто мет...


130 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 12:52Kuca kaj Sokolanski park

Prodavam kuca od 200 m2 kaj Sokolanski park so pravo na sopstvenost v...


100 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 11:582 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 10:25KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


119.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 09:45Se prodava kukja vo strog centar vo blizina na versus kafic

Se prodava kukja vo strog centar vo blizina na versus kafic, karsi bi...


48.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 22:47Izdavam kuca nad Sokolanski park

Izdavam kuca nad Sokolanski park,potocno ul,Slavisa Vajner".Kucata e ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 18:27Se prodava Kukja

Se prodava kukja na ul. 150 br. 3 nas. Karpos Kumanovo Informacii n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 13:06Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava kukja na super lokacija, vednas do picerija i pozadi slatk...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 12:07Се продава куќа / Se prodava kukja

Se prodava renovirana kukja vo Kumanovo, nad Zelen pazar, vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 10:32Се продаваат 3 градежни парцели, во населба Банево Трло

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Банево Трло (во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 мај 19:57Se prodava

Broj 078383895


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 мај 15:24Се продава куќа на ул. Панчевачка бр. 3

Куќата е на убава локација. Реновирана, 3 купатила нови, нов кров 202...


111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 мај 10:31Se Prodava kukja na Treta Makedonska

Kukja so plac 400m2 na bulevar Treta Makedonska 185 iljade €. Ima mar...


185.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 мај 21:30SE PRODAVA KUCA

SE PRODAVA PRIZEMJE OD SEMEJNA KUCA SO POSEBEN VLEZ(PRIZEMJE)82 KB.PL...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 мај 17:40Куќа на главен пат во Бедиње

Куќа на главен пат во Бедиње. Дворна површина 300 м2 од кои 200 ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 мај 18:15Shitet Shpija në Bedinje Rr.Kryesore Për Banim

Tel 072 764 880 Shtëpija është e Kompletuar Dokumentacioni Rregullt ...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 мај 10:11Семејна куќа на ул.Моша Пијаде

Куќата се наоѓа на 400 метри од центарот на градот во близина на Спор...


220.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 21:45Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3

Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3 vo blizina na bolnica zelen pazar...


62.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 14:41Plac u strog centar Nagoricki pocetak

Prodavase plac na nagoricki na 30 metra ispod stopansku ili elida mar...


22 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 13:08Се продава дел од стамбена куќа

Се предова дел од стамбена куќа која е на површина од 474 м2 поделена...


115.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 07:54Се продаваат 2 куќи во центарот на градот

Се продаваат 2 куќи (стара и нова) во центарот на градот Куманово


130.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150.000 €
Куманово

Куќи / Вили

23 мај 22:04SE PRODAVA KUCA

SE PRODAVA KUKA NA GLAVNA ULICA KVADRATURA 202 M2 CELA KVADRATURA ...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 мај 16:16Prodavam kuca pod sokolanski park

Prodavam kuca pod sokolanski park na ulica 15 Maj broj 27-a, 1300 Kum...


130.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 мај 15:16Kuća

Prodava se kuca 210 kv i garaza 60 kv. Kontakt: 071-234-190 Tanja.


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 мај 11:32Млин и куќа во Куманово, Скачковце

Се продава млин и куќа во с.Скачковце 7.462 м2 градежно земјиште, 99...


1.500.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 мај 10:42KUKA VO KUMANOVO NA 2 SPRATA 246 m2

Prodaavam kuka vo kumanovo na ul.Mladen Stojanovikj centralno greenje...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 мај 18:04Се продава куќа на два спрата со дворно место

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација на ул. Александар Зд...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 мај 16:59Се продава куќа во строг центар на градот

Во центар на град Куманово се продава куќа. Таа е со комплетна докуме...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 мај 11:59se prodava sprat od kuka vo nas

se prodava sprat od kuka vo nas. babin dol inf.075334248 070334248 ce...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 мај 09:53Се продава куќа

Се продава куќа во населба Бабин дол во близина на амбуланта др. Соњи...


56.500 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 мај 19:52Se prodava nova kuca

Se prodava kukja nova gradba 2020 godina tri kata i potkrovje so vkup...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мај 15:36Kuca kude bunarce(sokolana)

Sprat od kuca ,poseben vlez posebno i samostojno dvorno mestood.130m2...


105.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 мај 09:29Bedinje stara kukja so golem plac

Se prodava vo Bedinje stara kukja so plac od 1100m2 so moznost za izg...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 мај 21:25Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам