Куманово
                           
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja

Se prodava kukja na ul. 150 br. 3 nas. Karpos Kumanovo Informacii n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мар 11:21Куќа Kuca Kukja Kuka vo Bedinje Kumanovo

ПРОДАВАМ КУЌА 70м2 со двор 150 м2 во населба Бедиње, Куманово, во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мар 10:27Се продава куќа на Васил Драгомански

Се продава куќа на ул Васил Драгомански бр 40А Целосна квадратура од...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 мар 10:00Куќа Kukja Kuca Kuka ul. Bajram Sabani Kumanovo

Се продава куќа со двор во Куманово на ул.Бајрам Шабани, со: - 41 м2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 мар 08:23Kupuvam imot vo Skackovce Kumanovo

Baram imot kuka niva so voda i struja vo selo Skackovce moze da gi p...


120 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 мар 10:43Се продава куќа во Зелен Рид

Сѐ продава куќа во Зелен Рид. Лоцирана на ул Васко Карангелески бр 67...


105.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 мар 09:26Se prodava kukja na odlicna i mirna lokacija

Se prodava kukja na odlicna i mirna lokacija ulica Varazdinska br.22,...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 мар 16:14Се продава куќа со дворно земјиште во центар на Куманово

Се продава дворно земјиште со куќа и помошен објект во центар на Кума...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 мар 22:16Семејна куќа на ул.Моша Пијаде

Куќата се наоѓа на 400 метри од центарот на градот во близина на Спор...


220.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 мар 15:45se prodava Kuka

se prodava karabina


28.500 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 мар 21:01Kuka vo odlicna sostojba/cakum pakum

SE PRODAVA!!!Kukata se naogja vo Kumanovo..Naselba Jane Sandanski /Ba...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 мар 01:09se prodava sprat od kuka vo nas

se prodava sprat od kuka vo nas. babin dol inf.075334248 070334248 ce...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 мар 16:592 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 мар 09:46Kupuvam nedviznsti na koj mu e hitno dobivate kes odma

Kuci, stanovi, zemjiste na koj mu e hitnoo dobivate odma kes


99.999 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 мар 17:25Се продава Спрат од Куќа- Нас. Вера Которка

Се продава спрат од куќа во нас. Вера Которка 50м пред бензинска пумп...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 мар 16:48Se prodava kukja

Se prodava kukja naselba Goce Delcev na ul Tode Dumba Kumanovo potocn...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 мар 06:46Se prodava kuca vo centar vo Kumanovo

Se prodava kuca vo Kumanovo na Ul.Pero Svarc br.60 Centar so dvorno ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 мар 10:58Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3

Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3 vo blizina na bolnica zelen pazar...


62.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 мар 08:14Kuca

Во објектот се наоѓаат 3 станбени единици од околу 85 до 90 метри ква...


198.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
220.000 €
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 18:58Prodavam kukja, kuća i niva Karpoš(RajkovaKuća)

Kuća prizemje i sprat so dvor od 1300m2. Kućata se naodja vo Karpoš ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 17:29Se prodava kukja vo Potok Serava

Kukjata e skoro nova, se e namestena, cela povrsina na kukja e dole ...


260.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 15:46Се продава куќа

Се продава куќа во населба Бабин дол во близина на амбуланта др. Соњи...


57.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мар 00:01KUKJA SE PRODAVA (IZDAVA)

se prodava ili izdava na podolg period kukja vo Rankovce, Kriva palan...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 мар 13:22Se prodava semejna kuca

Kucata se prodava 340000 evra


340.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 мар 15:44Se prodava semejna kuca

Kucata se prodava 340 evra


340 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 мар 10:09Kupuvam kuka

Kupuvam kuka lokalitet trgovski ili zelen rid, moze i karabina. 072 2...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 мар 08:52Се продава куќа

Продавам куќа на ул. Косовски Бригади бр. 6. Цена по договор. Контакт...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 фев 22:14Kuca i ducan

Kuca na 2 sprata so poseben vlez 160m2,plus ducan od 70m2 pogoden za...


140 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 фев 12:51SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO

se prodava stara kukja na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti doku...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 фев 18:20Се продава куќа.Цена по договор

Се продава куќа од 257м2, со два посебни влеза и дворно место од 360 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 фев 21:01Продажба на куќа

Се продава куќа, на улица Братство Единство 37а, во центар на Куманов...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 фев 14:29Се продаваат 2 куќи во центарот на градот

Се продаваат 2 куќи (стара и нова) во центарот на градот Куманово


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 фев 15:05kuca se prodava pod tv'HANA'

KUCATA E SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA IMA 3 SPRATA SEKOJ SPRAT PO 120M2...


135 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 фев 10:06Kupuvam kuka do 75000 evra

Kupuvam kuka na okolina bolnica i zelen pazar....


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 фев 22:24Kuca se prodava ili menuva

Kuca se prodava ili menuva za stan so doplata. Kukata registrirana k...


111.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 фев 09:50Se prodava del od kukja

Se prodava kukja vo zeleni rid, dva sprata so dvorno mesto. Laste:0...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

10 фев 19:31КУЌА КАЈ УРГЕНТЕН ЦЕНТАР

Се продава куќа кај ургентен центар. Куќата е на два спрата со осум...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 фев 20:12prodavam kuca

Kucata e napravena 2018 •Podno greenje + radiatori •Zatvoren sist...


190.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 фев 13:50Се продава куќа во центар на Куманово

Се продава куќа во центар на Куманово на одлична локација кај "Ореов ...


185.900 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 фев 13:00Se izdava sprat od kukja / Се издава спрат од куќа

Се издава наместен спрат од куќа во центар на Куманово на одлична лок...


280 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 фев 13:00Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам