Подкатегорија:
                   
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор од 140 м²

140 м² со сопствен паркинг простор


По Договор
или предлог цена
17 сеп 10:42Deloven prostor

se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 18:27RESETKA ZA DUKAN

RESETKATA SE SOSTOI OD DVA DELA : EDNIOT DEL E SO DOLZINA OD 4.50M ...


1 €
или предлог цена
07 сеп 00:04Се изнајмува деловен објект со канцеларии

Се изнајмува деловен објект во Прилеп на улица Леце Котески 29Ж Обј...


1.000 €
или предлог цена
30 авг 23:50Se izdava

Se izdava golem deloven prostor na prizemje od 700 m2.Na frekventna ...


2 МКД
или предлог цена
29 авг 12:24Објект

Се продава објект со помошни простории на ул.Јоска Јорданоски бр.168А...


1 €
или предлог цена
08 авг 13:00Деловен простор-погон Македонски Брод

Печатница 11 Октомври АД Прилеп изнајмува деловен простор во Македонс...


600 €
или предлог цена
29 јул 13:00Se izdava dukan na samiot vlez vo gradski pazar

Se izdava dukan na samiot vlez vo gradski pazar na dva sprata 52m2 po...


По Договор
или предлог цена
03 јул 10:36Деловен Објект во Прилеп

Се изнајмува деловен објект во Прилеп на адреса Леце Котески 29Ж (Кру...


1 €
или предлог цена
15 јун 13:00deloven prostor

se prodava deloven prostor na ul. Joska Jordanoski 27 na dva sprat a ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 10:17se iznajmuva deloven prostor

Deloven prostor vo centar na Prilep 077-790-671


1 €
или предлог цена
14 мај 13:14DELOVEN PROSTOR ZA KAMION

PRODAVAM - MENUVAM DELOVEN PROSTOR(16m 2) ZA KAMION, VLEKAC, PRIKOLIC...


1.000 €
или предлог цена
28 мар 10:00Se iznajmuva deloven prostor vo strog centar Prilep

Delovniot prostor e vo strogiot centar na gradot Kontakt 075 308 477


По Договор
или предлог цена
11 мар 21:51Се издава деловен простор во центарот на Прилеп

Деловниот простор се наоѓа во центарот на Прилеп позади слаткарница А...


80 €
или предлог цена
24 дек 15:20Канцеларија во Центарот на Прилеп

Се издава канцеларија во центарот на Прилеп наспроти катната гаража. ...


1 €
или предлог цена
07 дек 00:40SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT 100M2!!!

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT POGODEN ZA SEKAKVA NAMENA VO CENTAR NAKRSI S...


1 €
или предлог цена
27 ное 21:04Се издава поволен деловен простор со одлична локација.

Се издава деловен простор погоден за различни дејности.Се наоѓа во на...


По Договор
или предлог цена
20 окт 14:58Se izdava deloven prostor vo Prilep

Се издава деловен простор во населба Рид, на улица Задарска 40А со по...


1 €
или предлог цена
26 авг 19:09SE PRODAVA HALA,OBJEKT,DELOVEN PROSTOR

Се продава новоизградена хала во слободна зона Металец 400м2(со плате...


1 €
или предлог цена
29 јул 10:10Анот под саат кулата во Прилеп

Се продава руиниран објект со дворно место од 400м2(Анот) во центарот...


По Договор
или предлог цена
28 јун 18:52Izdavam deloven prostor na Trizla

Izdavam deloven prostor na Trizla soodveten za razlichna namena. Z...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 15:49Deloven prostor 90m2 Деловен простор

Моментално во изградба , спрат од куќа , приземје , на Егејска 86 ( г...


3 €
или предлог цена
27 мај 17:54Se prodava hala,objekt,deloven prostor

Се продава новоизградена хала во слободна зона Металец 400м2(со плате...


1 €
или предлог цена
29 мар 13:00АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПОСТОР ЗА СЕКАКВИ НАМЕНИ ВЕ МОЛИМЕ ДОКОЛКУ СТЕ ...


По Договор
или предлог цена
24 мар 12:01Се продава индустриски објект од 500м2

Објектот е во индустриската зона Металец и е 500м2, со дворно место о...


По Договор
или предлог цена
18 мар 13:00DELOVEN PROSTOR

SE IZDAVA POD NAEM DELOVEN PROSTOR POGODEN ZA AMBULANTA,LABORATORIJA,...


1 €
или предлог цена
07 мар 23:49Deloven prostor za prodazba ili pod naem

2 delovni prostori so vkupna povrshina od 124m² nameneti za sekakva u...


1 €
или предлог цена
10 јан 18:35SE PRODAVA OBEJKT

se prodava OBEJKT vo fabrika partizanka mozi i zamena so vasa doplata...


3 €
или предлог цена
26 дек 18:02Se izvada deloven prostor vo kompleks Euroinvest 11 Oktomvri

Se iznajmuva deloven prostor (poranesna Euromehanika): 1. hala od 73...


2 €
или предлог цена
04 сеп 21:49Се издава дуќан во Бизнис Центарот - Прилеп

Се издава дуќан во бизнис центарот - Прилеп. Дуќанот е со површина 30...


100 €
или предлог цена
03 авг 18:55Се продава Хотел во Прилеп

Хотелот ,,ЛИПА’’ се наоѓа во центарот на градот на атрактивна и соврш...


1 €
или предлог цена
28 мај 13:44Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам