Куманово
                   
510 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac / Плац

Се продава плац 344 m2 Маркица за градба од 108m2(лепенка) Локација...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 фев 23:03Промовирано

PRODAVAM PLAC ZA PAT NAKAJ STRNOVAC

Prodavam plac 3000kvadrata lokacija nakaj strnovac banja na glaven pa...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 мар 13:19Se prodavaat nivi sproti etno selo timcevski

Se prodavaat nivi vo Mlado Nagoricane potocno vo mesto Pod Kamenciki ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 мар 07:17NIVA VO RUGINCE - KUMANOVSKO - ZAMENA

PRODAVAM NIVA OD 3200m2 NA MAGISTRALEN PAT KUMANOVO - KRIVA PALANKA V...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 мар 17:58Се продава 2 плаца

Се продават 2 плаца во населба добрашане локација : пред кланица спро...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 мар 17:14Se iznajmuva plac

Се изнајмува плац во населба Перо Чичо Банево Трло на главна улица за...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 мар 15:48Plac na industriska Bedinje

Se prodava plac do Agro kumanovo ,od 1600 m2 ,gradezno zemjishte za s...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 мар 15:18niva vo staro nagoricane

prodavam niva vo staro nagoricane cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 мар 14:48ZEMJA VO S.PCINJA 100 D.m.kv

SE PRODAVA ZEMJA VO SELO PCINJA VO MESTO VIKANO PLOSTAK 8.5DEKARI SO ...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 мар 05:12Niva vo s.Mlado Nagorichane

Se prodava niva od 3200 m2 vo s. Mlado Nagorichane na ubava loka...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 мар 13:35SE PRODAVA NIVA 6599 M2 VO BABIN DOL

Parcelata se naogja na vlezot vo Babin Dol do samiot asfalten pat pri...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 22:59Niva za vikendica Kumanovo

Se prodava niva 1847m2 na vlez vo s. Gabres.Na 3 Minuti od patot Kuma...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 16:11Kupuvam Plac/Stara kuca - Stan vo zamena

Baram plac do 500 m2 so markica za gradba na samostojna kuca vo centr...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 15:34Niva vo s.Vojnik 1950 m2 (5 EUR/m2)

Niva vo s.Vojnik 1930 m2 Katastarska opshtina: Vojnik Imoten list...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 07:38Se prodava plac 5300 m2

Se prodava plac povolen za izgradba,so uredna dokumentacija,legalizir...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 21:00Baram plac nudam stan

Baram plac do 500 m2 so markica za gradba na samostojna kuca vo centr...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 17:56Prodavam plac 1312m2

Prodavam plac od 1312m2 placot se naoga do samiot asvaltiran pat za z...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 00:15Prodavam plac pogoden za vikendica

Prodavam plac odma do asvaltiran pat za zebarnak od 1312m2 pogoden za...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 00:15Се продава градежна парцела

Се продава градежна парцела од 500м2 , урбанизирана и легализира на л...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мар 18:20Продавам Нива

Се продава нива во близина на земјоделско училиште во Долно Којнаре ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мар 14:23Se iznajmuva plac

Se iznajmuva plac vo Dolno Kojnare nad avto servis Vase star kvadrat...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мар 14:23PLAC ZA VIKENDICA OPSTINA STARO NAGORICANE NA PAT ZA PELINCE

Imotni listovi 4879 del 4885 347m2 4886 349 Imoten list 5069 del 4...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15 €
Куманово

Плацеви и Ниви

14 мар 12:35Niva vo Tabanovce

Se prodavaat 2 nivi so vkupna povrsina od 13500 m2. Nivite se naodja...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 мар 08:31NIVA PLACEVI 4300m2 Igo Trickovic ul 405 POVOLNO

ITNO I POVOLNO ! Se prodavat Placevi ili cela niva na ravna parcela ...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 15:55Mala Kukicka so Parcela 2000m2 vo Bejtovi nivi

ITNO I POVOLNO! Se prodava niva-Bavca so mala stara kukička vo Bejto...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 15:54PRODAVAM PLAC 352m2 vo VINCE

Плацот е наменет за градина, бавча, 352m2. с. Винце. Чист имотен лис...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 14:26Se prodava Niva (OVOSTARNIK) vo selo Kokoshinje

Se prodava Niva od 4000 m2 vo selo Kokoshinje so Ovostarni nasadi (ov...


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 13:06Се издава или се бара идејно решение

Се бара идејно решение или се издава плац со површина од 28 000 м/2 н...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 11:40GOLEM PLAC NA VLEZ VO S.ROMANOVCE

SE PRODAVA GOLEM PLAC VO S.ROMANOVCE, SO GOLEMINA OD 3488 M2, PAT IMA...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 мар 21:11СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ТАБАНОВЦЕ ДО АВТОПАТ !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ТАБАНОВЦЕ, НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ДО АВТОПАТ ПОГ...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 мар 21:11СЕ ПРОДАВА НИВА ВО РОМАНОВЦЕ КУМАНОВО - ПРЖАР !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА НА МЕСТО ВИКАНО ПРЖАР, СО ШАХТА С...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 мар 21:11Prodavam plac naselba zelen rid

Prodavam plac naselba zelen rid so markica za gradba 388cm2 ulica Str...


120 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 мар 15:05ПРОДАВАМ ПЛАЦЕВИ ВО населба КАРПОШ, КУМАНОВО

Продавам ПЛАЦЕВИ од по 1025 м2 на улица бр.120. во населба Карпош,...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 мар 14:06PLACEVI ZA VIKENDICI 347,349,360 i 288m2 vo St.Nagoricane

Placevi se na 20 metra od asfalten pat i si ima crn pat do niv .Pose...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15 €
Куманово

Плацеви и Ниви

10 мар 10:10Се продава обработливо земјиште во атар на село Четирце

Се продава обработливо земјиште во атар на село Четирце и Горно Којна...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 мар 18:53Niva vo Supli kamen

Niva se naoga vo blizina na reka cena po dogovor. Kontakt:071/647-091


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 мар 10:17Niva vo Supli kamen

Niva se naoga vo blizina na reka Supli kamen (Zubovce) cena po dogovo...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 мар 10:16Plac vo Zelen rid

Se prodava plac so povrshina od 547m2 vo Zelen rid na ulica Mirche Ac...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 мар 00:56Plac Плац Нива Niva

Se prodava plac vo s.Pelince do asvalten pat.Do placot ima struja i v...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 мар 20:00Se prodava niva vo Rajkova Kukja od 454 m2

Se prodava niva vo Rajkova Kukja, 100 m od ulica br. 120. Kvadratura ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 мар 15:08Се продаваат плацеви во Стари Лозја со градежна маркица

Се продаваат два плаца, еден до друг, во месноста Стари Лозја. Секој ...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 мар 15:08Страна 2 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам