Куманово
                   
507 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Plac vo Zubovce Kumanovo do prugata

Placot e pogoden za vikendica vednas do do patot vo Supli kamen sto v...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 јан 18:24Plac vo Zubovce Kumanovo do prugata

Placot e pogoden za vikendica vednas do do patot vo Supli kamen sto v...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 јан 18:15Prodavam plac 1312m2

Prodavam plac od 1312m2 placot se naoga do samiot asvaltiran pat za z...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јан 18:35Karabina , vikendica i niva vo dobrosane , доброшане

Se prodava karabina i niva od 2962 kvadrata vo selo dobrosane , infor...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јан 13:00Plac

Se prodava ili iznajmuva plac vo naselba Pero Cico(banevo trlo)ul.Gju...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 јан 12:07ПЛАЦ на 1км од ЦЕНТАР НА ГРАДОТ - НАРОДНА РЕВОЛУЦИЈА

Се продава плац на ул. Народна Револуција на само 1км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 јан 21:44se ptodava niva blizu etno selo

se prodava niva blizu etno selo mosa mel mlin blizu avotopat ima voda...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 јан 08:44se prodava niva posle most na reka pcinja

se prodava niva posle most na reka pcinja mlado nagoricane ima struja


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 јан 08:44Se iznajmuva plac

Se iznajmuva plac vo Dolno Kojnare nad avto servis Vase star kvadrat...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 јан 20:20niva vo staro nagoricane

prodavam niva vo staro nagoricane cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 јан 20:12NIVA PLACEVI 4300m2 Igo Trickovic ul 405 POVOLNO

ITNO I POVOLNO ! Se prodavat Placevi na ravna parcela od koja se gle...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 јан 15:23Mala Kukicka so Parcela 2000m2 vo Bejtovi nivi

ITNO I POVOLNO! Se prodava niva-Bavca so mala stara kukička vo Bejto...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 јан 15:22Se prodavaat nivi sproti etno selo timcevski

Se prodavaat nivi vo Mlado Nagoricane potocno vo mesto Pod Kamenciki ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 јан 07:58ПЛАЦ НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ ДО МАГАЦИНОТ

Се продава плац на самиот пат за Четирце од 4.417м2, веднаш до поране...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 14:07ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ

Се продава плац во близина на патот за Четирце 1878 м2, КО Горно Коња...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 14:07PLACEVI ZA VIKENDICI 347,349,360 i 288m2 vo St.Nagoricane

Placevi se na 20 metra od asfalten pat i si ima crn pat do niv .Pose...


8 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
9 €
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 17:59Се продава обработливо земјиште во атар на село Четирце

Се продава обработливо земјиште во атар на село Четирце и Горно Којна...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 16:51Плац во бабин дол

Плац во бабин дол 483м2 Цена по договор Број:078 200 687


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 16:23Се продава плац

Се продава плац на Говедарски пат. Блиску до поранешен ЧИК, и со можн...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 13:20Се продава нива

Се продава ниви во село Пчиња 1700м2.


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 јан 05:54Плац за викендица

Се продава плац погоден за викендица и земјоделски култури, со локаци...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 јан 23:29KUPUVAM NIVA VO RECICA

Kupuvam niva vo recica i ololina do 2 hektara , ponudete i na email.p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 јан 20:51Plac so objekt

Se prodava plac vo Ambar Maalo od 9180 m2 so izgraden objekt od 290...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 јан 13:36Niva od 3000m2 vo Mlado Nagoricane

KP 8959 IL 1109 Pogodna za vikendica, sadenje bilo kakvi ovoski, zi...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 јан 21:52plac r. kuka

309 m2 ul 208 50 metri od glaven pat


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јан 15:35Се продава плац во старо нагоричане

Плацот се наога на самиот магистрален пат во близина на старата бензи...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јан 13:12Se prodava plac

Se prodava plac vo staro nagoricane do magistralniot pat kaj starata ...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јан 13:12Plac 5635m2 na granicen premin tabanovce

Prodavam plac na sam granicen premin tabanovce od desna strana za vle...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 дек 18:28Plac so stara kukja na Done Božinov karši spom. Kosturnica

KUKJATA E ZA RUŠENJE ILI KOMLETNO RENOVIRANJE.Se prodava plac od 594...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 дек 11:23Se prodava plac nad pekara Đjoše

Placot e urbaniziran so markici za gradba,površina 1680m2 Info: 07...


100 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 дек 23:27Se prodava plac 5300 m2

Se prodava plac povolen za izgradba,so uredna dokumentacija,legalizir...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 дек 13:40HITNO PLAC KAJ CIGLANA

SE PRODAVA HITNO PLAC SPOEN SO CIGLANA KAJ NOVATA ZELEZNICKA STANICA ...


13.320 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 дек 17:33Се продава нива во село Винце

Се продава нива во село Винце 3480 m⅔ Покрај главен пат на селото Ви...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 дек 15:11Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na Kumanovo

Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na gradot. Za ponudi kontakt...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 дек 17:31Se prodava plac vo atar na s.Dobrosane

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 дек 13:16Се продава плац

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 дек 13:16Niva za vikendica-vo Kumanovo

Nivata se naoga na 10tina km od centarot na gradot vo mesnosta Bela V...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 дек 07:48Se prodava plac vo Stari Lozja

Se prodava plac mesto vikano Stari Lozja ,vo Kumanovo Se naoga na t...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 дек 13:00SHITET PLLACI 10.000m3

Shiten placi 10.000 m3 , gjendet te cigllana vjeter, per rreth rruge ...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 дек 10:49SE PRODAVA ILI IZDAVA PLAC 2,000m2

PLAC SO POVRSINA OD 2,000m2 NA UL,NARODNA REVOLUCIJA DO POSLEDNA KUCA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 дек 07:52Страна 3 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам