Куманово
                   
508 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac / Плац

Се продава плац 344 m2 Маркица за градба од 108m2(лепенка) Локација...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 фев 23:03Промовирано

Продавам плац и нива во Новo Село, општина Куманово

Продавам плац и нива во Новo Село, општина Куманово: 1) плац - по...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 јул 19:31СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 443 м2 СО МАРКИЦА

Се продава плац од 443 м2 со маркица за градба во место викано Стари ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јул 14:24SE PRODAVA - PLAC 715m3 *Dobrosane - Kumanovo

Se prodava plac vo Naselba Dobrosane - Kumanovo. 715m3. Mozen e pri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јул 20:38ZEMJISTE VO SELO KANAREVO

Se prodava zemjiste vo selo Kanarevo- Kumanovo. Kontakt samo na VIBE...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 јул 19:05ПРОДАВАМ ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ Proevce

Градежно земјиште Проевце, Куманово. Контакт: 072 244-805


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 јул 22:25Se prodava zemjiste/plac vo Kumanovo( Bara)

Se prodava zemjiste / plac od 10131m2 vo Kumanovo(bara) Pred vlez vo...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 јул 23:32Se prodava zemjiste/plac vo Kumanovo( Bara)

Se prodava zemjiste / plac od 10131m2 vo Kumanovo(bara) Pred vlez vo...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 јул 23:27Продавам 2 споени плаца

Двата плаца се споени 595 575m2 во Доброшане позади станица за техн...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 јул 12:16plac vo naselba karpos

plac na ulica 210


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 јун 11:13Gradezen plac zad klanica-Dobrosane 6627 m2

Se prodava delliva niva od 6.627 m2 vo Dobrosane. Nivata se naoga zad...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јун 08:39Plac od 2.738 (1.345+1.393) m2 vo Dobrosane

Se prodava delliva niva od dve parceli po 1.345 m2 i 1.393 m2, vkupno...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јун 08:39Plac za izgradba na kuka-Dobrosane 1045m2

Se prodava delliv plac od dve parceli po 499 m2 i 546 m2, vkupno 1.04...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јун 08:39Se izdava plac do pat vo Ajducka cesma

Se izdava plac vo Ajducka sesma karsi "Jane prodavnica za stocna hran...


300 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 јун 10:58KUPUVAM NIVA BEDINJE I OKOLINA

Kupuvam niva u bedinje i okolina kumanovo


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 јун 21:02Kupuvam niva

Kupuvam niva so pogolema kvadratura i toa od Lubodrag,Novo Selo do Um...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 јун 00:27Se prodava niva

Se prodava niva vo s.Recica , 7000 m2. Cena po dogovor. Tel za konta...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 мај 18:16Се продава нива во Шупли Камен , Куманово!! Цена по договор

Се продава нива во Шупли Камен , Куманово , 2013 m2 површина , се на...


6 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 мај 17:06Se prodava plac vednash do Pin Petrol

Se prodava plac vednash do Pin Petrol placot e 385 kvadrata za povekj...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мај 11:30Plac od 5000m2 vo industriska zona!

Куманово Se iznajmuva plac so povrshina 5000m2 vo industriska zona ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мај 22:11Се продава плац лоциран во Зелен Рид, Куманово

Адреса: Ул. Страшо Пинџур бр.43, Зелен Рид Се продава плац со сите д...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мај 11:04Купувам плац

Kupuvam plac so gradezna dozvola so povrsina od 300 do 500m2, moze da...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 мај 16:07Plac

Se prodava plac vo Kumanovo, naselba Pero Cico - Banevo Trlo 1309 ...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 мај 10:24Se prodava plac vo blizina na Pin Petrol

Se prodava plac vo blizina na Pin Petrol placot e 385 kvadrati za pov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 мај 00:06Се продаваат две ниви во Табановце

⚠️ Се продаваат две ниви во Табановце 👉 Првата со површина од 4.7...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 мај 13:03Se prodava plac vednash do Pin Petrol

Se prodava plac vednash do Pin Petrol placot e 385 kvadrati za povekj...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 мај 13:15SE PRODAVA NIVA BLISKU DO NIKULJSKI PAT

SE PRODAVA NIVA SO KVADRATURA = 26774 =M2 ,A DO NIVATA MOZE DA SE STI...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 мај 17:55Нива 4000м2 во нас. Ајдучка чешма Куманово

Се продава нива 4 декари во нас. Ајдучка чешма со објект со целосна и...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 апр 17:47Се продава ГНЗ во стари лозја

⚠️ Се продава градежно не изградено земјиште 👉 Наспроти Споменик...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 апр 13:04Се продава имот во Стара Бања Куманово

⚠️ Се продава имот во Стара Бања Куманово 👉 Со целосна квадратура...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 апр 11:46Placevi - ul. Gorce Petrov

Se prodavaat 4 placa vo ulica Gorce Petrov (mesto Banevi trla). Eden ...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 апр 08:14Prodavam niva

Продавам нива во зубовце куманово 2100м квадрати до пат има и струја...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 апр 09:08Se prodava povolno

Se prodavaat nivi Ednata 1500m2 druga 5000m2 tritot 3000m2 nivite se...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 мар 23:50SHITET TRUALLI [RR. BAJRAM SHABANI]- СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Shitet trualli me gjithsej 441 m2. Lokacioni ; Rruga Bajram Shabani ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 мар 12:00BARAM DA KUPAM PLAC PLAKANJE VEDNAS

BARAM PLAC OD 1000 KVADRATI DO 2000 KVADRATI MOZE I POGOLEMA KVADRATU...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 мар 00:26Плацеви и ниви - Карпош

Се продаваат/издаваат голем број на плацеви/парцели на одлични локаци...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 мар 00:56Плац од 12417м2 ( во Близина на Алфи )

Се продава плац од 12417м2 до регионалнитиот пат Куманово- Крива Пала...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 10:08Урбанизирани плацеви ( во близина на Мебел Ви )

Се продаваат урбанизирани плацеви во близина на споменик Костурница (...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 10:05Niva vo c.Recica Kumanovo

Niva vo selo Recica Kumanovsko vo mesto vikano poljana so 5170 m2 I b...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 13:41Нива

Се продава нива од 3000 m2, во Горно Коњаре - Куманово. Катастарс...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 11:29Плац

Се продава плац од 520 m2 и стамбен објект (А1) - 24 m2 (16+8), во н...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 11:29Страна 7 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам