Куманово
                   
491 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM LOZJE

PRODAVAM RODNO LOZJE VO OKOLINA NA KUMANOVO VO S. TROMEGE - 1 HEKTA...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 ное 10:49Промовирано

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.400 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ

Се продава плац во близина на патот за Четирце 1878 м2, КО Горно Коња...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 окт 08:58ПЛАЦ НА ПАТОТ ЗА ЧЕТИРЦЕ ДО МАГАЦИНОТ

Се продава плац на самиот пат за Четирце од 4.417м2, веднаш до поране...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 окт 08:08Се продава нива во село Винце

Се продава нива во село Винце 3480 m⅔ Покрај главен пат на селото Ви...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 окт 18:45Плац во Доброшане

Се продава урбанизиран плац во Доброшане, наменет за домување, со пов...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 окт 10:07PLAC

Placit se naogja vo Supli kamen za pat do reka Pcinja prenos vednas t...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 окт 22:56Ајмо њивче, док има у Љубодраг

Линк до парцела: https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/cus...


9 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 окт 13:58Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na Kumanovo

Kupuvam stara kukja ili plac vo centarot na gradot. Za ponudi kontakt...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 окт 18:10Se prodava plac

Plac vo naselba karpos Kumanovo ulica 100 (vo blizina na štuz) Plac...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 окт 21:23PLAC VO NASELBA KARPOS ( pozadi fabrika Biana )

Prodavam Plac vo naselba Rajkova Kukja pogoden za sekakva izgradba ...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 окт 08:24Se Prodavaat Gradezni Parceli na ul.Nikola Tesla

se prodavaat 3 gradezni parceli na ul Nikola Tesla br na parcela: 7...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 окт 19:52plac-niva

prodavam niva-plac pogoden za gradba odalecen na 500 metri od prugata...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 окт 06:55Plac na izlez od Kumanovo prema Pcinja

Se prodava plac od 17000m2 na 5km od Kumanovo prema Pcinja,pred kamen...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 окт 21:23Urbanizirani placevi vo Banevo Trlo

Se prodavaat urbanizirani placevi za kukja vo Banevo Trlo do Gladno P...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 окт 18:12Niva so urbanizirani placevi i priklucok vo Banevo Trlo

Se prodava niva so urbanizirani placevi so priklucok za voda, kanal i...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 окт 18:12Plac so odlicen pogled na celo Kumanovo

Се продава плац 2429м2 со целосна документација. По урбанистички план...


23 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 окт 15:38Plac

Se prodava plac kumanovo dobrosane do fabrika kujar


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 13:30Dobrosane

Se prodava plac vo naselba dobrosane so celosna dokumentacija struja ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 13:29Plac

Se prodava plac industriska zona dobrosane placot se naoga vednas do...


33 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 13:29Se prodava plac vo atar na s.Dobrosane

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 11:08Се продава плац

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 11:08Se prodava plac

Se prodava plac vo atar na selo Dobrasane vednas do asfalten pat za S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 окт 11:08Plac Плац Нива Niva

Se prodava plac vo s.Pelince do asvalten pat.Do placot ima struja i v...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 окт 11:12Invest in Macedonia, plac za investicija,truall per investim

Se izdava plac-niva za investicija, otvaranje fabrika, golemi magicin...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 окт 09:48Niva

Niva se noagja pod sello sopot


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 19:58Niva

Niva se noagja pod sello sopot


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 09:23Niva

Niva se noagja na sello sopot


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 окт 09:18se prodava plac vo selo Dobrosane Kumanovo

se prodava plac vo dobrosane nad klanica. od regionalniot pat kumanov...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 окт 17:49DVA PLACA NA SAMIOT PAT ZA PALANKA BUGARIA MLADO NAGORICANE

Prodavam dva placa na samiot pat za Palanka i Bugaria vo mlado nagori...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 окт 12:102000m2 kojnarska reka

2000m2 granici so stocen pazar vo kojnare 20evra m2.075/924183


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 окт 11:18СЕ ПРОДАВА НИВА ВО РОМАНОВЦЕ КУМАНОВО - ДУМУЗЛИЈА !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО КУМАНОВО, РОМАНОВЦЕ, МЕСТО ВИКАНО ДУМУЗЛИЈА, СО ПО...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 окт 23:54Stari lozja

Se prodava gradezno zemjiste pozadi Vodomont Budjo so markica za gra...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 14:20Plac niva

Se prodava niva plac na pat rajkova kukja nikujane izleguva na patot ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 12:26Niva za kupuvanje

Se bara niva za kupuvanje ili vikendica, od 800 do 1.200 kvadrata, Su...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 окт 11:51Niva/Plac na atraktivna lokacija

Se prodava niva/plac na atraktivna lokacija vednas do glavniot pat Ku...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodava niva na atraktivna lokacija

Se prodava niva na atraktivna lokacija vednas do glavniot pat kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Niva na atraktivna lokacija

Se prodavaa niva na atraktivna lokacija vo blizina na glaven pat Po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodavaa niva/plac na atraktivna lokacija

Se prodava niva/plac na atraktivna lokacija do benzinska pumpa Sateli...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Placevi na atraktivna lokacija

Se prodavaat dva placa na atraktivna lokacija,pogodni za sekakov vid ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 окт 17:14Se prodavaat placevi vo naselba Karposh do Balon

Se prodavaat placevi vo naselba Karposh, Kumanovo vednash do restoran...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 окт 15:48prodavam plac od 3300kv

SE PRODAVA PLAC NA SVETINIKOLSKI PAT POZADI SALON NA Delux, sproti MN...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 окт 19:54Страна 4 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам