Куманово
                   
492 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.400 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

PRODAVAM LOZJE

PRODAVAM RODNO LOZJE VO OKOLINA NA KUMANOVO VO S. TROMEGE - 1 HEKTA...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 ное 10:49Промовирано

prodavam plac od 3300kv

SE PRODAVA PLAC NA SVETINIKOLSKI PAT POZADI SALON NA Delux, sproti MN...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 окт 19:54СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВИ во с.РЕЖАНОВЦЕ

Се продава куќа со дворно место и ниви во атарот на с.Режановце, Кума...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

30 сеп 12:10Plac na industriska Bedinje

Se prodava plac do Agro kumanovo ,od 1600 m2 ,gradezno zemjishte za s...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 сеп 21:38PLAC VO BEDINJE

Se prodava plac vo Bedinje -reka do pat pogoden za izgradba na vike...


11.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 сеп 21:38Plac vo atar na s.Dobrasane

Se prodava plac vo atar na s.Dobrasane na pat za Suplji Kamen vednas ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 сеп 09:07Plac niva za vikendica плац нива

Se prodava plac pogoden za vikendica vo selo Pelince Opstina Staro Na...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 сеп 09:23PLAC ZA KUKA KUMANOVO DOBRESANE 1269M2

PLAC ZA KUKA KUMANOVO DOBRESANE 1269M2 POSLE KLANICATA VO DOBROSANE N...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 сеп 07:47Продавам нива/плац на Пчински пат

Продавам нива/плац со две викендички.Нивата е под систем за наводнува...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 сеп 15:57плац/нива

Се продава плац/нива во Доброшане За сите информации јавете се на 0...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 сеп 13:34Se prodava niva

SE PRODAVA NIVA OD 5000M2 NAD ZELEZNICKA STANICA MESTO VIKANO BELUSKA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 20:00Plac Dobrosane

Се продава плац во населба Вера Которка (Доброшане). Плацот има пат о...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 19:01Shitet /се продава

Shitet trualli në fshatin Sllupçan - rruga kufiri Bellanoc. Për më s...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 17:20Se prodava lozje i niva

Lozje kaberne sovinjon povrsina 7 dekari Lozje sorta muskat hamburg...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 сеп 10:51Se prodava niva

Se prodavaat 2 nivi so vkupna povrsina od 13500 m2. Nivite se naodja...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 сеп 07:43НИВА/ПЛАЦ ВО НАС.БЕДИЊЕ

СЕ ПРОДАВА НИВА СО ПОВРШИНА ОД 5500м2 ВО НАС.БЕДИЊЕ, СЕ НАОЃА ПОЗАДИ ...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 сеп 14:45Se prodava niva vo Shupli Kamen

Se prodava niva od 3000 metri kvadratni vo blizina na Iskrin most vo ...


24.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 сеп 06:20Плац за викендица

Се продава плац погоден за викендица и земјоделски култури, со локаци...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 сеп 17:50Prodavam urbaniziran plac vo Kumanovo

Плацот се наоѓа позади ул.,,Авној,,опфатен е со урбанистички план,уцр...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 сеп 08:58Se prodava ili zamenuva plac

Se prodava plac ispod Pin Petrol ili zamenuva za stan so doplata plac...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 авг 19:27Plac vo Banevo Trlo

Plac vo Banevo Trlo nad Pin Petrol i Multi Media. Broj na parcela: 12...


33.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 авг 00:56Se prodava plac vo naselba ajducka cesma

Se prodava plac vo ajducka cesma na odlicna lokacija povekje info na ...


17 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 авг 20:58Продавам земјиште

Продавам земјиште за викендица со локација 100м пред ресторанот Визиј...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 авг 13:00Инвеститор бара градежно земјиште за изградба

Инвеститор од Куманово бара градежно земјиште за изградба на станбено...


300 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 авг 15:43Продавам земјиште

Се продава земјиште/плац идеално за садници и сите други земјоделски ...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 авг 13:00SE PRODAVA PLAC NA N. PROEVCE !!!

Se prodava plac, vo centarot na n. Proevci, pozadi zadruga. Regulisan...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 авг 11:22СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА УЛИЦА ДОНЕ БОЖИНОВ

Се продава плац на улица Доне Божинов со површина од 554m2. ЦЕНА ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 15:02Се издава или се бара идејно решение

Се бара идејно решение или се издава плац со површина од 28 000 м/2 н...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 авг 13:30Nivi vo Selo Lopate

Se prodavaat nivi vo Selo Lopate tell 077-825-978 Snezana


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 18:48Parceli, Banevo Trlo

Se prodavaat placevi so markici za gradba, ul. Gjuro Pucar Stari. Cen...


45 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 14:02Placevi, Gladno Pole

Se prodavaat placevi za gradba koi izleguvaat na asfalten pat vo Glad...


55 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 14:02Продавам Нива

Се продава нива во близина на земјоделско училиште во Долно Којнаре ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 авг 23:10Se iznajmuva plac

Se iznajmuva plac vo Dolno Kojnare nad avto servis Vase star kvadrat...


300 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 авг 23:10Niva vo Novo selo Kumanovo

Se prodava ili iznajmuva niva na dve parceli so cist imoten list vo n...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 авг 21:55Се продава нива во Зебрњак погодна за викендица

Се продава нива во Зебрњак: - поседува имотен лист, - површина: ...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 авг 13:00SE PRODAVA

SE PRODAVA niva do Nikuljski pat vo naselba Karpos( Rajkova Kukja) so...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 авг 19:12Urbaniziran plac - ul. N.Revolucija

Se prodava urbaniziran plac na ul.Narodna revolucija - pcinski pat . ...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:37Урбанизиран плац од 940м2 -Банево Трло

Се продава урбанизиран плац во Банево Трло во близина на О.У. Христиј...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:37Urbaniziran plac - Recica

Se prodava urbaniziran plac na vlezot vo s.Recica.Placot e do samiot ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:36Urbaniziran plac - Naselba Karpos

Se prodava urbaniziran plac vo naselba Karpos so markica za gradba na...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:193 placa na ul.Leskovacka

Se prodavaat 3 placa na ul.Leskovacka 1) 496m2 : namena na gradba -...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:19Страна 5 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам