Куманово
                   
508 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

PLAC VO BEDINJE

Se prodava plac vo Bedinje -reka do pat pogoden za izgradba na vike...


11.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 сеп 21:38Plac niva za vikendica плац нива

Se prodava plac pogoden za vikendica vo selo Pelince Opstina Staro Na...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 сеп 09:23PLAC ZA KUKA KUMANOVO DOBRESANE 1269M2

PLAC ZA KUKA KUMANOVO DOBRESANE 1269M2 POSLE KLANICATA VO DOBROSANE N...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 сеп 07:47Продавам нива/плац на Пчински пат

Продавам нива/плац со две викендички.Нивата е под систем за наводнува...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 сеп 15:57плац/нива

Се продава плац/нива во Доброшане За сите информации јавете се на 0...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 сеп 13:34Se prodava niva

SE PRODAVA NIVA OD 5000M2 NAD ZELEZNICKA STANICA MESTO VIKANO BELUSKA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 20:00Plac Dobrosane

Се продава плац во населба Вера Которка (Доброшане). Плацот има пат о...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 19:01Shitet /се продава

Shitet trualli në fshatin Sllupçan - rruga kufiri Bellanoc. Për më s...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 сеп 17:20Se prodava lozje i niva

Lozje kaberne sovinjon povrsina 7 dekari Lozje sorta muskat hamburg...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 сеп 10:51Se prodava niva

Se prodavaat 2 nivi so vkupna povrsina od 13500 m2. Nivite se naodja...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 сеп 07:43НИВА/ПЛАЦ ВО НАС.БЕДИЊЕ

СЕ ПРОДАВА НИВА СО ПОВРШИНА ОД 5500м2 ВО НАС.БЕДИЊЕ, СЕ НАОЃА ПОЗАДИ ...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 сеп 14:45Se prodava niva vo Shupli Kamen

Se prodava niva od 3000 metri kvadratni vo blizina na Iskrin most vo ...


24.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 сеп 06:20Prodavam urbaniziran plac vo Kumanovo

Плацот се наоѓа позади ул.,,Авној,,опфатен е со урбанистички план,уцр...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 сеп 08:58Se prodava ili zamenuva plac

Se prodava plac ispod Pin Petrol ili zamenuva za stan so doplata plac...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 авг 19:27Plac vo Banevo Trlo

Plac vo Banevo Trlo nad Pin Petrol i Multi Media. Broj na parcela: 12...


33.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 авг 00:56Se prodava plac vo naselba ajducka cesma

Se prodava plac vo ajducka cesma na odlicna lokacija povekje info na ...


17 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 авг 20:58Продавам земјиште

Продавам земјиште за викендица со локација 100м пред ресторанот Визиј...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 авг 13:00Инвеститор бара градежно земјиште за изградба

Инвеститор од Куманово бара градежно земјиште за изградба на станбено...


300 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 авг 15:43Продавам земјиште

Се продава земјиште/плац идеално за садници и сите други земјоделски ...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

21 авг 13:00SE PRODAVA PLAC NA N. PROEVCE !!!

Se prodava plac, vo centarot na n. Proevci, pozadi zadruga. Regulisan...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 авг 11:22СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НА УЛИЦА ДОНЕ БОЖИНОВ

Се продава плац на улица Доне Божинов со површина од 554m2. ЦЕНА ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 15:02Nivi vo Selo Lopate

Se prodavaat nivi vo Selo Lopate tell 077-825-978 Snezana


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

12 авг 18:48Niva vo Novo selo Kumanovo

Se prodava ili iznajmuva niva na dve parceli so cist imoten list vo n...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 авг 21:55Се продава нива во Зебрњак погодна за викендица

Се продава нива во Зебрњак: - поседува имотен лист, - површина: ...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 авг 13:00SE PRODAVA

SE PRODAVA niva do Nikuljski pat vo naselba Karpos( Rajkova Kukja) so...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 авг 19:12Urbaniziran plac - ul. N.Revolucija

Se prodava urbaniziran plac na ul.Narodna revolucija - pcinski pat . ...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:37Урбанизиран плац од 940м2 -Банево Трло

Се продава урбанизиран плац во Банево Трло во близина на О.У. Христиј...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:37Urbaniziran plac - Recica

Se prodava urbaniziran plac na vlezot vo s.Recica.Placot e do samiot ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:36Urbaniziran plac - Naselba Karpos

Se prodava urbaniziran plac vo naselba Karpos so markica za gradba na...


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:193 placa na ul.Leskovacka

Se prodavaat 3 placa na ul.Leskovacka 1) 496m2 : namena na gradba -...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 15:19plac vo banevo trlo-stari lozja

prodavam plac so markica od 800 m2 banevo trlo-stari lozja cena 17,...


17.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јул 17:29Продавам плац и нива во Новo Село, општина Куманово

Продавам плац и нива во Новo Село, општина Куманово: 1) плац - по...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 јул 19:31СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 443 м2 СО МАРКИЦА

Се продава плац од 443 м2 со маркица за градба во место викано Стари ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јул 14:24SE PRODAVA - PLAC 715m3 *Dobrosane - Kumanovo

Se prodava plac vo Naselba Dobrosane - Kumanovo. 715m3. Mozen e pri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јул 20:38ZEMJISTE VO SELO KANAREVO

Se prodava zemjiste vo selo Kanarevo- Kumanovo. Kontakt samo na VIBE...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 јул 19:05ПРОДАВАМ ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ Proevce

Градежно земјиште Проевце, Куманово. Контакт: 072 244-805


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 јул 22:25Se prodava zemjiste/plac vo Kumanovo( Bara)

Se prodava zemjiste / plac od 10131m2 vo Kumanovo(bara) Pred vlez vo...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 јул 23:32Se prodava zemjiste/plac vo Kumanovo( Bara)

Se prodava zemjiste / plac od 10131m2 vo Kumanovo(bara) Pred vlez vo...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 јул 23:27Продавам 2 споени плаца

Двата плаца се споени 595 575m2 во Доброшане позади станица за техн...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

06 јул 12:16plac vo naselba karpos

plac na ulica 210


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 јун 11:13Страна 6 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам