Куманово
                   
506 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

I-класа Плодно земјиште до река

Локација Доброшане Линкови од земјиштето: https://ossp.katastar.g...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 фев 17:17Plac vo R. Kukja (Karpos) 781kv

Se prodava plac vo Rajkova Kukja (Karpos), Kumanovo, placot e vo urba...


11.700 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 фев 19:34Plac i Deloven prostor

Placot od 230 m2 so gradezna markica P+2+PK i delovniot prostor od 50...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 фев 09:34SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA KUMANOVO

Nivata e potocno odma do asfalten glaven pat na pocetok vo s. Biljan...


12 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 фев 09:28Se prodava imot zo n.Pukovsko

Se prodava imot vo naselba Pukovsko mesto vikano "ispod krst"od 2342 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 фев 11:00Prod. niva vo s.Supli Kamen pokraj reka.

Prodavam niva pogodna za vikendica ima pat struja izleguva vo reka 24...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 фев 11:51Plac vo Ajdučka česma

Se prodava plac ograden raboten so rasadnik I kuca vo ajducka ćesma...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 фев 09:44PLACEVI VI NAS.KARPOŠ(RAJKOVA KUĆA) I CRNO POLE

1plac na ul.36 k.p.5545 811 m2 2plac crno pole k.p.1785 i 1790 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 15:37Плац во Доброшане, линк од катастар во опис

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKatast...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јан 23:53Плац во Доброшане со Куќа, линк од катастар во опис

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKata...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јан 23:53се продава нива во Доброшане место викано Аниште

075/206-980 Се продава нива/овоштарник 2655 m2 во Доброшане вонград,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 јан 09:23Се продава 480м2 плац

Се продава плац карши споменик костурница со прекрасен поглед на град...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јан 10:12Шума во Градиште

Се продава дабова шума во с.Градиште 3 260 квадрати веднаш до асвалте...


111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 јан 17:03Се продаваат ниви во село Скачковце

Се продава рамна нива од 4687 м2 во село Скачковце близу до магистрал...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 јан 22:43Се продава нива во близина на село Пчиња

Се продава нива во близина на село Пчиња во м.в. Крст со квадратура о...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 12:36Се продаваат две ниви во близина на село Пчиња

Се продаваат две ниви во близина на село Пчиња кај депонија, погодни ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 12:17Се продава нива во село Пчиња

Се продава нива во село Пчиња со квадратура од 2044 м2 веднаш до сама...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 11:52Се продава нива на влез во село Пчиња

Се продава нива на влез во село Пчиња со површина од 1769 м2 број ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 11:31Се продава нива во с. Проевце

Се наоѓа позади кисела вода на одалеченост околу 500 метри. 7 евра/кв...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 20:39Kupuvam niva vo okolina na Cetirce-voeno

Se kupuva niva vo okolina na cetirce- voeno. Katasterska opstina gorn...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 14:14Atraktiven plac vo idustriska zona

Prodavam plac od 2500-5000 m2 na samiot pat Kumanovo-Kriva Palanka sp...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 јан 17:53Plac na atraktivna lokacija vo naselba karpos

Se prodava plac od 500 kvadrati na mnogu ubava lokacija vo naselba ka...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 дек 16:26Se prodaca niva

Se prodava niva vo ljubodrag Pod voden sistem za navodnuvanje


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 дек 18:30Zemjiste 5000m2 so Objekt 800m2

Se prodava imot lokalitet Stara Banja s. Proevce. Stanuva zbor za zem...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 дек 19:53Se prodava niva vo selo Supli Kamen

Se prodava niva od 2201 kvadrati vo selo Supli Kamen pogodna za izgr...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 дек 11:532 Urbanizirani placa ul.Bajram Sabani

Se prodavaat 2 urbanizirani placa od 520m2 i 562m2 so markica za grad...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 22:45Нива во Горно Коњаре со 200 стебла ореви

Се продава нива во Горно Коњаре со 200 стебла родни ореви. Цена по д...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 22:44Плац во близина на Тромеѓа

Се продава плац од 4228м2 на многу добра локација во Тромеѓа . Цена ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 22:42Плац во близина на ТУШ

Се продава плац во близина на ТУШ Маркет од 2029 м2. На плацот се пос...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 дек 22:42Се продава нива - УЛ Мирче Ацев

Се продава нива на улица Мирче Ацев Куманово 2861м2. Со целосна докум...


55 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 дек 12:23Plac

Se prodava plac 220kw so markica za gradba p+1 do dragstor ana pred p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

09 дек 22:12Se prodavaat plac

Se prodavaat plac e i klip do kanal i priklucok struja voda


20 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 дек 08:42Kukja so gradezno zemjiste od 12450m2 vo Romanovce, Kumanovo

Kukja na dva sprata, pomosni objekti, asfaltiran pat do samiot vlez n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 дек 23:40Se prodava zemjodelsko zemjiste-bavca

Se prodava zemjodelsko zemjiste-bavca vo povrsina od 12000 m2 vo Bedi...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

04 дек 19:25prodavam gradezno zemjiste

prodavam dva placa po 500m so ucrtani markici A1 mozna izgradba vo b...


39 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 ное 01:01Se prodava niva na 300 metri od banja strnovac S. Nagoricane

Nivata ima kvadratura 700 m2, na samo 300 metri odalecenost od banja ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

15 ное 20:39Se prodava niva vo cerkezi ispod pruga so moznost i za gradb

Se prodava niva vo cerkezi ispod pruga so moznost i za gradba od asvl...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 ное 17:59Se prodaca niva

Se prodava niva vo cerkezi vongrad 4 evra od kvadrat Povekje inform...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 ное 15:25Se prodavaat 2 urbanizirani placevi

Se prodavaat 2 urbanizirani placevi vo mesto Stari lozja. Dvata placa...


23 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 ное 06:56plac

Se prodava plac od 900 metri kvadratni kaj stari lozja,nasproti spome...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

02 ное 15:25Страна 8 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам