Подкатегорија:
                   
67 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricen viluskar YALE ERP30

Elektricen viluskar YALE ERP30, baterija 80V/775Ah, duplex ram so vis...


29 апр 13:00Elektricen paletar STILL COP-H10

Elektricen paletar STILL COP-H10, visina na podiganje na viluskite 82...


29 апр 13:00Elektricen viluskar STILL EK-X790

Elektricen viluskar STILL EK-X790, 2016g, baterija 24V/620Ah, visina...


29 апр 13:00Работа со багер

Вршиме секаков вид на земјени работи. Ископи, рамење на плацови, та...


1 €
или предлог цена
20 апр 10:042 zabi vo neispravna sostojba

2 zabi Edna so motor drugara bez motor


200 €
или предлог цена
15 окт 21:06Iskop Iskopi Rusenie Bager Kiperi

Iskopi Rusenje Humus zemja za park Vrsime sekako vid na Iskopi R...


75.423.852 МКД
или предлог цена
01 окт 13:00Продавам вилушкар

Продавам вилушкар турбоматик, со дизел мотор во одлична состојба. За ...


09 авг 12:46IZNAJMUVANJE NA KULA SO REFLEKTORI

IZNAJMUVANJE NA KULA SO REFLEKTORI!! RENT - LIGHTING TOWERS Макси...


По Договор
или предлог цена
15 јун 07:48Половна ТУРБИНА ЗА ДАФ ЕУРО 5 !!!!

Скроз функционална,работи перфектно. Може да се провери по ваша желб...


По Договор
или предлог цена
01 јун 17:49Prodavam viluskar JALE

Se prodava JALE viluskar - nosivost 1.5t - visina na krevanje 6m -...


24 апр 07:22Skip

Ispraven skip


14 мар 12:59PRIKOLKA MILER KIPER

SE PRODAVA PRIKOLKA MILER KIPER VO ODLICNA SOSTOJBA - PROIZVODSTV...


По Договор
или предлог цена
03 мар 16:58Avtodigalka 20t

Se prodava komplet digalka 20tona 1995 godina cena po dogovor. Vo i...


По Договор
или предлог цена
26 јан 20:23Se prodava platforma

Се продава Висина на лифтот - 15,5 м Година 1999-2000 Должина на ...


По Договор
или предлог цена
26 јан 17:09Vrsime iskop so Bager

Vrsime iskop na temeli, jami, podrumi, iskop za bazen, ramnenje na pl...


300 МКД
или предлог цена
19 дек 11:13SE PRODAVA CATERPILLAR -SKIP 2001

SE PRODAVA CATERPILLAR SKIP VO ODLICNA SOSTOJBA. ZA POVEKE INFO ,JAV...


21.500 €
или предлог цена
05 ное 12:29ULJE SAE 85-90 DEFERENCIAL

Sae 90 1600den 10l Sae 20/50 1600den 10l Sae 85-90 1600 den 10l


1.600 МКД
или предлог цена
17 окт 17:14Rabota so Bager

Vrsime iskop na temeli, jami, podrumi, iskop za bazen, ramnenje na pl...


300 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:22Rabota so Bager

Vrsime iskopi za temeli, jami, podrumi, iskop za bazen, ramnenje na p...


300 МКД
или предлог цена
10 сеп 13:31Агрегат апарат за заварување - генератор

Се продава апарат за заварување и генератор за струја во одлична сост...


1 €
или предлог цена
14 мар 20:52Viluskar

Se prodava viluskar Nisan,nosivost 1500kg,vo odlicna sostojba. Kupen ...


06 мар 10:39ISKOP I TRANSPORT

Vrsime sekov vid na iskop i transport Iskop so mal.i golem bager Is...


1 €
или предлог цена
14 јан 21:32Masina za secenje asvalt beton honda 077991868

Masina za secenje asvalt beton honda mnogu malku koristena kako nova ...


1 €
или предлог цена
12 дек 19:48Kupuvam mini bager

Kupuvam mini bager do 2 tona. Da ne e ponov od 2000 godina i da bide ...


1 МКД
или предлог цена
17 окт 23:04услуги со камион со платформа и кран

Баукоп врши услуги со камион со платформа и кран Максимална носивост...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 09:06ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ЛИФТ СО КОРПА

ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ЛИФТ СО КОРПА!! RENT - TELESCOPIC BOOM!! Работна в...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 09:00Изнајмување на платформа

ИЗНАЈМУВАЊЕ!! ИЗНАЈМУВАЊЕ!! RENT - SCISSOR LIFT!! Изнајмување на ...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам