Куманово
                           
1236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


175.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 ное 19:31Промовирано

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Se prodava kukja

Se prodava kukja naselba Goce Delcev na ul Tode Dumba Kumanovo potocn...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 фев 07:46Se prodava niva vo s. Ml. Nagoricane, Kumanovo

Se prodava niva so povrsina od 9098m2 vo s. Mlado Nagoricane, Kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 22:48Niva vo s.Mlado Nagorichane

Se prodava niva od 3200 m2 vo s. Mlado Nagorichane na ubava loka...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 20:13NIVA VO RUGINCE - KUMANOVSKO - ZAMENA

PRODAVAM NIVA OD 3200m2 NA MAGISTRALEN PAT KUMANOVO - KRIVA PALANKA V...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 19:53itno lozje vo mlado nagoricane 2000 kvadrata

afusali hampurg i zupjanka ragja okolu 3 do 4 tona cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

01 фев 19:25Se iznajmuva plac

Се изнајмува плац во населба Перо Чичо Банево Трло на главна улица за...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 17:36Stan na Extra lokacija

Se prodavaat 2 stana ( 60m2 i 100m2) na 2ri i 3 ti sprat so parking m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 фев 16:14Се продава дуќан

Се продава дуќан во ТЦ Гарнизон. 1200еур по м2


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 фев 16:11Се продава куќа

Се продава куќа во одлична состојба на два ката. Реновирана и средена...


138.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 фев 16:11Kupuvam stan do 45 do 60 m2

Kupuvam ponov ili renoviran stan od 45 do 60 m2, dvosoben so terasa, ...


1.300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 фев 15:09Се продава куќа на два спрата со дворно место

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација на ул. Александар Зд...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 фев 14:16Stanot e vo centar vo vnatresnosta na Makedonija

Stanot e vo Resen.Cenata e za na namesten


450 €
или предлог цена
- 31 % Попуст
650 €
Куманово

Станови

01 фев 13:32se prodava sprat od kuka

se prodava kuka so pomosni prostorii pogodni za sekakva namena so mag...


260.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280.000 €
Куманово

Куќи / Вили

01 фев 13:26Se prodava dukjan vo centar (Kasapski Krug)

Dukjanot e 20m2 so galerija na sprat 15m2, so dva sanitarni čvora, ce...


46.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 фев 13:00Dukjan

Se izdava dukjan pod kirija78m2 Ul530 Br37 Pukovsko na glaven pat. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 фев 12:42Se prodava plac nad pekara Đjoše

Placot e urbaniziran so markici za gradba,površina 1680m2 Info: 07...


100 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 12:39SHITET SHTËPIA AFËR MARKETIT ARDI KUMANOVË

SHTËPIA POSEDON TË GJITHA DOKUMENTAT.... INFOMATA 075324601


209.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
210.000 €
Куманово

Куќи / Вили

01 фев 11:53Placevi vo babin dol

Se prodava plac vo babin dol,placot se naogja vo gradezna zona,golemi...


11 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 11:46Se prodava zemjiste vo industriska zona

Se prodava plac od 3 hektari ili 30 000 m2 vo blizina na balon za sva...


9 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 11:42Kukja vo bedinje

Se prodava kukja vo bedinje so komplet dokumentacija Kukja 225m2 so ...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 фев 11:27Shes prone ne Lopate-Kumanovsko

Numri kontaktues: 070/258-179 Gordana. Shitet shtëpi e vjetër me obo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 фев 11:18Se prodava Niva 460 m2/vednas do pat Ovce pole-Kumanovo/

Prodavam /KP.1592-KO.Kokosinje/ Niva 460m2 cena: 7 evra m2 vednas do ...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 09:09Se prodava Pasiste vo Ovce pole/Kumanovo

Prodavam pasiste 18216m2/Prvatizirano zemjiste 1/1 ima i del so suma ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 09:09Kuća

Prodava se kuca 210 kv i garaza 60 kv. Kontakt: 071-234-190 Tanja.


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 фев 08:56DUCAN OD 35 M2 NA NAGORICKI SOKAK (KARSI KOBRA)

Se prodava ducan od 35 m2 na ul. Ivo Lola Ribar (Nagoricki Sokak) ved...


42.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 фев 08:23Se prodava niva vo Rajkova Kukja od 454 m2

Se prodava niva vo Rajkova Kukja, 100 m od ulica br. 120. Kvadratura ...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 08:23Се продаваат плацеви во Стари Лозја со градежна маркица

Се продаваат два плаца, еден до друг, во месноста Стари Лозја. Секој ...


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

01 фев 08:23Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 s...


6 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

01 фев 00:32Baram Kuca - Nudam zamena

Se bara kuca, pozelno ponova gradba, nudam ponova gradba trosoben sta...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 јан 23:42Se prodava stan / стан

Prodavam dvosoben stan od 60 m2 na ul. Done Bozinov(na 250 metri od p...


900 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 јан 20:44Se prodava il dava s kirija

Se prodava ili se dava s kirija objekt od 850 m2 vo inustriska zona ...


1.400 €
или предлог цена
31 јан 20:34Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.350 €
или предлог цена
31 јан 20:34Objekat

Se prodava objekt 1400m2 -dvor 3000m2 ? Sredeno sfe komplet renoviran...


123.456.789 €
или предлог цена
31 јан 20:33Hotel

( Citai dobro oglasot )Se izdavat sobi vo industriska zona Bedinie ku...


250 €
или предлог цена
Куманово

Соби

31 јан 20:33ZEMJA VO S.PCINJA 100 D.m.kv

SE PRODAVA ZEMJA VO SELO PCINJA VO MESTO VIKANO PLOSTAK 8.5DEKARI SO ...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 20:32KUCA VO RAJKOVA KUCA DO VOJNIOT MAGACIN

ZA POVECE INFORMACII NA OVOJ BROJ 075275467 MILANKA


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 јан 20:26Kupuvam Plac/Stara kuca - Stan vo zamena

Baram plac do 500 m2 so markica za gradba na samostojna kuca vo centr...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 20:18IZDAVAM DUCAN

Ducanot se naogja na 3 MUB, na mnogu dobra lokacija. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 јан 20:15Се продава плац во населба Банево Трло ( Перо Чичо )

Се продава плац во населба Банево Трло ( Перо Чичо ), улица - Ѓорче П...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 20:13SE PRODAVA ILI IZDAVA PLAC 2,000m2

PLAC SO POVRSINA OD 2,000m2 NA UL,NARODNA REVOLUCIJA DO POSLEDNA KUCA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 18:48Страна 3 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам