Куманово
                           
1235 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)od 2400m2, povolno, vo s.Dovezence Kumanovsko🇲🇰🇲🇰...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


175.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 ное 19:31Промовирано

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО РОМАНОВЦЕ КУМАНОВО - ПРЖАР !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА НА МЕСТО ВИКАНО ПРЖАР, СО ШАХТА С...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 17:19СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ТАБАНОВЦЕ ДО АВТОПАТ !!!

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ТАБАНОВЦЕ, НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ДО АВТОПАТ ПОГ...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 17:18GOLEM PLAC NA VLEZ VO S.ROMANOVCE

SE PRODAVA GOLEM PLAC VO S.ROMANOVCE, SO GOLEMINA OD 3488 M2, PAT IMA...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 17:18Ul.Biljanovska-Se prodava gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste od 3437m vo Kumanovo na ul.Biljanovska s...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 15:11SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET OD NADVOR ISTO STA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 јан 12:30Plac na izlez od Kumanovo prema Pcinja

Se prodava plac od 17000m2 na 5km od Kumanovo prema Pcinja,pred kamen...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 10:51PRODAVAM - MENUVAM ZA KOLA, IZDAVAM

Menuvam trafika za kola ili drugo - dajte ponuda , izdavam za 3000 de...


700 €
или предлог цена
27 јан 07:27Се продава нива во с.Речица-Куманово

Се продава нива во с.Речица-Куманово погодна за изградба на индустрис...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 јан 17:21SHITET SHTËPIA AFËR MARKETIT ARDI KUMANOVË

SHTËPIA POSEDON TË GJITHA DOKUMENTAT, TË GJITHA NË EMRIN TIM! PËR IN...


209.999 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јан 16:33PRODAVAM PLAC 1100 m RAJKOVA KUĆA...KUMANOVO

Prodavam plac 1100 m vo rajkova kuća so priklucok voda struja kanal.....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 јан 16:26Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
26 јан 13:52Se izdava deloven prostor 330m2 vo naselba Karposh

Se izdava deloven prostor pogoden za kancelarii, izlozben ili magacin...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 13:52Се продава куќа

Продавам куќа на ул. Косовски Бригади бр. 6. Цена по договор. Контакт...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јан 12:33Prodavam renovirana kukja

Pozadi restoran Doma , na 30m od kruzen tek, cvrsta gradba so dve plo...


42.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јан 12:08Izdavam ednosoben stan za kratok dolg prestoj

Ednoseben stan na kruzen tok, na bul. 3 mub ,pozadi restoran Doma, ko...


220 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јан 12:07Izdavam apartman studio stan kratok dolg prestoj

Garsonjera namestena na bulevar 3 mub do alfa ,silk road banka , st...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јан 12:06ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
26 јан 10:51Se prodava niva vo atar na selo dobrashane

se prodava niva vo atar na s.dobrasane cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 јан 23:07Семејна куќа на ул.Моша Пијаде

Куќата се наоѓа на 400 метри од центарот на градот во близина на Спор...


220.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 јан 23:03Se prodava semejna kuca vednas vseliva

Se prodava kuca na ul Stojan Arsov br.8 kompletno opremena so instala...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 јан 20:26Polihrono Vila Bella Marija

Za leto 2020 Bella Marija se naodja na 50 m do plaza so dve spalni ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 јан 17:57ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

Деловен Простор запишан на ИЛ 71110 КО Куманово, во вкупна површина о...


3.660.921 МКД
или предлог цена
25 јан 15:19SE PRODAVA NIVA 3200m2

SE PRODAVA NIVA 3200m2 Se prodava niva kaj Smiljcanska shkola Opstin...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

25 јан 09:55ZAMENA - DAJTE PONUDA

Menuvam trafika za kola ili drugo - dajte ponuda , izdavam za 3000 d...


700 €
или предлог цена
25 јан 07:52Plac od 2000m2

Se prodava plac od 2000m2 na nikuljski pat 800m od hotel satelit ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јан 22:10Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 јан 20:59Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava namesten stan .Stanot e opremen kompletno so se sto e potre...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 јан 20:59SE IZDAVA DUĆAN

Se izdava dućan pod kirija na ul.Oktomvriska Revolucija sproti Staklo...


12.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 јан 17:40Се продава куќа на одлична локација

Се продава семејна куќа на одлична локација во Куманово, на 10тина ми...


130.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јан 17:39SE IZDAVA PLAC, MARKICA ZA GRADBA 10.000m2+

se izdava plac so markica za gradba na deloven objekt 10.000m2 so moz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јан 11:48Плац во Доброшане

Се продава урбанизиран плац во Доброшане, наменет за домување, со пов...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јан 08:42Kuka so deloven objekt

Се продава куќа на ул.Тоде Думба бр.19. Куќата е со подрум, приземје ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 јан 18:27Куќа во населба Карпош (Рајкова куќа)

Се продава куќа во населба Карпош (Рајкова куќа) во Куманово. Куќата ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

23 јан 12:06Vikendica selo Strezovce

Vikendica e na 2 sprata so dvorno mesto okolu 1000 kvadrata i garaza ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

23 јан 11:58PLAC GRADEZNO ZEMJISTE

Lokacija do De luxe autosalon So 3 markiciza gradba cist imoten list...


100 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јан 10:58Vikendica so ovostarnik vo D. gjugjance sv. NIKOLSKO

Info samo na ovoj broj 077511756 077511756 PLAC od 1550m2 so vi...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

23 јан 10:35Се продаваат плацеви на Локација Стари Лозја

Се продаваат плацеви: 1. КП-8127 од 339м2 2. КП-8128 од 1460м2 Два...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јан 10:24Se prodava niva

Prodava se niva vo Biljanovce na glaven pcinski pat, na 5 km od centa...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јан 09:11Нива во Индустриска Зона Бедиње

Се продава нива со пристапен пат, лоцирана на 500 метри од Индустриск...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

23 јан 08:29Se prodava plac vo naselba Karposh (Rajkova Kukja), Kumanovo

Se prodava plac na idealna lokacija vo naselba Karposh (Rajkova Kukja...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

22 јан 21:12Страна 5 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам