Куманово
                           
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 32 m2

DELOVNIOT PROSTOR SE NAODjA NA UL. OKTOMVRISKA REVOLUCIJA BR.11, V...


36.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 18:48Se prodava dukjan vo centar (Kasapski Krug)

Dukjanot e 20m2 so galerija na sprat 15m2, so dva sanitarni čvora, ce...


46.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 13:00Izdavam Ducan

Se izdava ducan 16m2 vo zgrada do lokalitet "Dom na ARM" do krusen te...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 21:10  НОВ ОГЛАС

Se izdava ducan

se izdava ducan 25 m2 vo centar na ulica ilindenska 40 , kompletno ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 20:37Prodavam dukjan na 3ta Makedonska Udarna Brigada

Локал, дућан, 34 м2, центар, на булевар 3-та МУБ, зграда, средина по...


69.900 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 12:30Се издава дуќан

Се издава дуќан на улица Октомвриска Револуцуја бр.49


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 мар 17:42Dukjan

Se izdava dukjan pod kirija78m2 Ul530 Br37 Pukovsko na glaven pat. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 мар 03:13Се продава деловен простор (Палас)

Се продава деловен простор во центар на градот, ул Ленинова. - Локац...


1.400 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

15 мар 10:03Се издава дуќан во центарот на Куманово.

Дуќанот се наоѓа спротив трг.центар сума.


150 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

11 мар 14:45Дуќан кај СЕТЕК

Дуќанот се наоѓа на аголот од улиците Пиринска Македонија и Вера Кото...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 мар 12:36Се продава дуќан

Се продава дуќан во ТЦ Гарнизон. 1200еур по м2


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

03 мар 00:01Izdavam lokal

95m2 lokal so poseben prostor od 30m2 na najprometno mesto vo Kumanov...


7 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 фев 23:22Се издава под кирија

Се издава простор под кирија погоден за краток период за приватни заб...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

22 фев 08:53Se izdava Dukjan, ducan vo centar

Dukjanot e 30m2 na 1 sprat ima poseben vlez, wc pregraden na 2 dela. ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

14 фев 14:06DUCAN OD 35 M2 NA NAGORICKI SOKAK (KARSI KOBRA)

Se prodava ducan od 35 m2 na ul. Ivo Lola Ribar (Nagoricki Sokak) ved...


42.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

10 фев 09:07Се продава дуќан во населба-Трговски{куманово}

Дуќанот е 43мњ во центар на населба трговски поволен за било која нам...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

03 фев 19:13IZDAVAM DUCAN

Ducanot se naogja na 3 MUB, na mnogu dobra lokacija. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 јан 20:15Се издава дуќан, 30м2

Се издава дуќан, 30м2 Локација - ул. Oктомвриска Револуција, бр.47, ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 јан 07:36Се издава дуќан под кирија

Дуќанот е нов до сега не е издаван под кирија,со површина од 20 m2, с...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

28 јан 10:28SE IZDAVA DUĆAN

Se izdava dućan pod kirija na ul.Oktomvriska Revolucija sproti Staklo...


12.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 јан 17:40Се издава Дукјан под кирија

Се издава дукјан на Октомвриска револуција број 60,спроти градска пек...


100 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 дек 20:36Se izdava Ducan

Se izdava ili prodava Ducan od 69 sqm na Bulevar Treta MUB 172. Lokal...


350 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 ное 12:37ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО

Деловен простор во строгиот центар на Куманово, на улица „Илинденска“...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 ное 22:43Se prodava ili izdava ducan od 36m2

Ducanot se naoca na ul. Gucman ispod (korner skara na kilo)


700 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 сеп 19:48Se izdava deloven prostor OKTOMVRISKA REVOLUCIJA

Se izdava deloven prostor vo ulica Oktomvriska Revolucija br.36, loka...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 сеп 19:38Бул 3-та МУБ

Се продава дуќан на ул. 3-та МУБ бр 52, на приземје во стамбена зград...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 авг 14:50Se izdava dukjan inf na 070236090

Se izdava dukjan karsi shkola Toli Zordomis informacii samo na 070236...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 авг 10:30shitet lokali

shitet lokali ne lokalitetin e garnizonit ne katin e trete permbi caf...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 јул 10:01Se iznajmuvaat pod kirija 4dukjani EFTINO

Dukjan 1- 34m2 so 2wc m/z so klima 250evra Dukjan 2-27m2 so 1wc so k...


250 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 јул 13:54Се продава/издава дуќан - трафика под Рим-Париз

Prodavam(izdavam ducan od 8kvadratni metri( trafika ispod Rim-Paris) ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 јул 12:16Dukan na idealna lokacija

Se izdava dukan na super lokacija, 44m2, toalet, klima (magacince 3m2...


21.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

19 јун 20:35SE IZDAVA DUKJAN

Se izdava dukjan na ulica Goce Delcev od 75 m2. Za povekje informacii...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 мај 01:57Se prodava dukjan vo strog centar (Suma)

Se prodava dukjan od 82m2, se sostoii od edna golema prostorija, plus...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 мај 22:10Се продава дуќан на одлична локација во Куманово

Се продава дуќан 45 м2 на одлична локација за повеќе намени , во Кума...


58.500 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 мај 14:37Se izdava deloven prostor vo naselba Zelen Rid

60m2 deloven prostor vo naselba Zelen rid


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 апр 00:54СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ОД 286 м2ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО

Се издава дуќан на атрактивна локација во центар на Куманово. ул. До...


5 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

23 мар 11:09Se izdava podrum vo centar na zelen pazar Kumanovo

se izdava podrum 120 kvadrata vo exstra sostojba vo perfektna lokacia...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 фев 20:33Се продава/издава деловен/станбен простор во Куманово

Се продава/издава деловен и станбен простор во центарот на Куманово, ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

22 фев 15:44Izdava - Prodava

Se izdava ili prodava deloven prostor za sekakva namena


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 фев 13:00Se izdava ducan vo garnizon

Se izdava ducan vo strog centar na gradot do frizersko studio Deki. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 јан 23:35Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам